• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu
Ukončené
1. tretina0:2
2. tretina0:1
3. tretina1:0
  • Začiatok: 11:02, 02.10.2020

Priebeh zápasu

1. tretina

0:2

0:1 N. Chibrikov 15 ' asistencia: Ivan Volodin, Alexei Tsyplakov
17' Pavel Turbin
0:2 Ivan Volodin 18 ' asistencia: Yaroslav Dyblenko, Evgeny Timkin
20' Nikita Kamalov

2. tretina

0:1

21' Tomas Zohorna
0:3 Vladimir Tkachev 22 ' asistencia: Andrei Kuzmenko
Mikhail Maltsev 26 '
Arseni Brinkmann 29 '

3. tretina

1:0

Andrei Kuzmenko 40 '
45' Tomas Zohorna 1:3
asistencia: N. Yakupov, Hynek Zohorna
M. Berdin 54 '
60' Gleb Koryagin

Štatistiky

37
Strely
29

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Petrohrad Petrohrad
5:3 22.11.2020
Chabarovsk AmurChabarovsk Amur
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
1:3 02.10.2020
PetrohradPetrohrad
Petrohrad Petrohrad
3:2 11.02.2020
Chabarovsk AmurChabarovsk Amur
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
1:3 13.11.2019
PetrohradPetrohrad
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
0:2 27.12.2018
PetrohradPetrohrad
Petrohrad Petrohrad
3:2 02.11.2018
Chabarovsk AmurChabarovsk Amur
Petrohrad Petrohrad
5:0 20.01.2018
Chabarovsk AmurChabarovsk Amur
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
2:3 16.11.2017
PetrohradPetrohrad
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
1:2 03.12.2016
PetrohradPetrohrad
Petrohrad Petrohrad
4:1 25.09.2016
Chabarovsk AmurChabarovsk Amur

Chabarovsk Amur - Posledných 10

28.11.20
15:00
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
3:2
P
26.11.20
15:00
Omsk Omsk
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
4:2
P
24.11.20
17:00
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
2:4
V
22.11.20
15:30
Petrohrad Petrohrad
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
5:3
P
19.11.20
10:00
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
Magnitogorsk Magnitogorsk
Vpp
17.11.20
10:00
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
Omsk Omsk
2:3
P
15.11.20
08:00
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
Omsk Omsk
2:1
V
13.11.20
10:00
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
1:2
P
01.11.20
15:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
Vpp
30.10.20
17:00
Nižněkamsk Nižněkamsk
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
1:3
V

Petrohrad - Posledných 10

26.11.20
17:00
Čerepovec Čerepovec
Petrohrad Petrohrad
2:3
V
24.11.20
17:30
Petrohrad Petrohrad
Barys Astana Barys Astana
4:3
V
22.11.20
15:30
Petrohrad Petrohrad
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
5:3
V
18.11.20
17:30
Petrohrad Petrohrad
Čeljabinsk Čeljabinsk
0:1
P
14.11.20
15:00
Čerepovec Čerepovec
Petrohrad Petrohrad
0:2
V
12.11.20
17:30
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
Petrohrad Petrohrad
1:8
V
10.11.20
17:30
Jokerit Helsinki Jokerit Helsinki
Petrohrad Petrohrad
1:4
V
28.10.20
17:30
Petrohrad Petrohrad
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
1:2
P

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B