Sezóna:
Dátum | Čas | |||||
18.03.2024 | 17:30 | Dynamo Moskva | 4:5pp | Čeljabinsk | Ukončené | |
14:30 | Omsk | 0:7 | Jaroslavl | Ukončené | ||
17.03.2024 | 15:00 | Petrohrad | 2:3 | Jekatěrinburg | Ukončené | |
12:30 | Magnitogorsk | 4:0 | Spartak Moskva | Ukončené | ||
16.03.2024 | 15:00 | Dynamo Moskva | 2:4 | Čeljabinsk | Ukončené | |
11:30 | Omsk | 1:2sn | Jaroslavl | Ukončené | ||
12.03.2024 | 17:30 | Dynamo Minsk | 1:3 | Dynamo Moskva | Ukončené | |
11.03.2024 | 10:00 | Chabarovsk Amur | 2:3pp | Magnitogorsk | Ukončené | |
10.03.2024 | 15:00 | Dynamo Moskva | 1:2sn | Dynamo Minsk | Ukončené | |
12:30 | Čeljabinsk | 4:2 | Ufa | Ukončené | ||
09.03.2024 | 15:00 | Petrohrad | 3:0 | Nižnyj Novgorod | Ukončené | |
12:30 | Magnitogorsk | 3:1 | Chabarovsk Amur | Ukončené | ||
11:30 | Omsk | 4:0 | Togliatti | Ukončené | ||
08.03.2024 | 15:00 | Spartak Moskva | 5:1 | Čerepovec | Ukončené | |
15:00 | Dynamo Minsk | 2:3pp | Dynamo Moskva | Ukončené | ||
15:00 | Jaroslavl | 6:3 | CSKA Moskva | Ukončené | ||
15:00 | Kazaň | 1:2 | Jekatěrinburg | Ukončené | ||
12:30 | Ufa | 1:2 | Čeljabinsk | Ukončené | ||
07.03.2024 | 17:30 | Nižnyj Novgorod | 1:4 | Petrohrad | Ukončené | |
16:00 | Togliatti | 4:1 | Omsk | Ukončené | ||
10:00 | Chabarovsk Amur | 5:2 | Magnitogorsk | Ukončené | ||
06.03.2024 | 17:30 | CSKA Moskva | 1:2 | Jaroslavl | Ukončené | |
17:30 | Dynamo Minsk | 3:1 | Dynamo Moskva | Ukončené | ||
17:30 | Čerepovec | 4:5pp | Spartak Moskva | Ukončené | ||
15:00 | Čeljabinsk | 2:3 | Ufa | Ukončené | ||
15:00 | Jekatěrinburg | 0:5 | Kazaň | Ukončené | ||
05.03.2024 | 17:30 | Nižnyj Novgorod | 2:5 | Petrohrad | Ukončené | |
16:00 | Togliatti | 1:3 | Omsk | Ukončené | ||
10:00 | Chabarovsk Amur | 2:3 | Magnitogorsk | Ukončené | ||
04.03.2024 | 17:30 | Čerepovec | 3:7 | Spartak Moskva | Ukončené | |
17:30 | Dynamo Moskva | 4:3 | Dynamo Minsk | Ukončené | ||
17:30 | CSKA Moskva | 2:3pp | Jaroslavl | Ukončené | ||
15:00 | Čeljabinsk | 3:2 | Ufa | Ukončené | ||
15:00 | Jekatěrinburg | 3:1 | Kazaň | Ukončené | ||
03.03.2024 | 15:00 | Petrohrad | 3:2sn | Nižnyj Novgorod | Ukončené | |
12:30 | Magnitogorsk | 2:3 | Chabarovsk Amur | Ukončené | ||
11:30 | Omsk | 3:2pp | Togliatti | Ukončené | ||
02.03.2024 | 15:00 | Jaroslavl | 2:1 | CSKA Moskva | Ukončené | |
15:00 | Spartak Moskva | 1:2 | Čerepovec | Ukončené | ||
15:00 | Dynamo Moskva | 4:1 | Dynamo Minsk | Ukončené | ||
15:00 | Kazaň | 0:4 | Jekatěrinburg | Ukončené | ||
12:30 | Ufa | 4:1 | Čeljabinsk | Ukončené | ||
01.03.2024 | 17:30 | Petrohrad | 2:5 | Nižnyj Novgorod | Ukončené | |
15:00 | Magnitogorsk | 2:1 | Chabarovsk Amur | Ukončené | ||
14:30 | Omsk | 5:1 | Togliatti | Ukončené | ||
29.02.2024 | 17:30 | Jaroslavl | 0:4 | CSKA Moskva | Ukončené | |
17:30 | Spartak Moskva | 3:2 | Čerepovec | Ukončené | ||
17:30 | Kazaň | 1:2 | Jekatěrinburg | Ukončené | ||
15:00 | Ufa | 2:3 | Čeljabinsk | Ukončené | ||
26.02.2024 | 17:30 | Nižnyj Novgorod | 4:5pp | Togliatti | Ukončené | |
17:30 | Dynamo Moskva | 4:3pp | CSKA Moskva | Ukončené | ||
17:30 | Spartak Moskva | 2:4 | Dynamo Minsk | Ukončené | ||
17:30 | Red Star Kunlun | 2:1pp | Vitiaz Chekhov | Ukončené | ||
17:00 | Kazaň | 4:2 | Admiral Vladivostok | Ukončené | ||
15:00 | Magnitogorsk | 3:1 | Omsk | Ukončené | ||
15:00 | Čeljabinsk | 4:3pp | Chabarovsk Amur | Ukončené | ||
15:00 | Ufa | 4:3 | Čerepovec | Ukončené | ||
14:30 | Barys Astana | 1:0 | Novosibirsk | Ukončené | ||
25.02.2024 | 15:00 | Sochi | 2:5 | Nižněkamsk | Ukončené | |
15:00 | Red Star Kunlun | 3:2 | Petrohrad | Ukončené | ||
12:30 | Jekatěrinburg | 2:0 | Jaroslavl | Ukončené | ||
24.02.2024 | 15:00 | Dynamo Moskva | 4:3pp | Admiral Vladivostok | Ukončené | |
15:00 | Kazaň | 4:2 | Chabarovsk Amur | Ukončené | ||
15:00 | Spartak Moskva | 5:3 | Čerepovec | Ukončené | ||
13:00 | Magnitogorsk | 2:1 | Vitiaz Chekhov | Ukončené | ||
12:30 | Čeljabinsk | 3:2sn | Omsk | Ukončené | ||
12:30 | Ufa | 1:2 | Novosibirsk | Ukončené | ||
12:00 | Barys Astana | 1:4 | Togliatti | Ukončené | ||
11:00 | Nižnyj Novgorod | 1:2 | CSKA Moskva | Ukončené | ||
23.02.2024 | 17:30 | Dynamo Minsk | 1:5 | Petrohrad | Ukončené | |
15:00 | Nižněkamsk | 2:3pp | Jaroslavl | Ukončené | ||
15:00 | Sochi | 6:3 | Red Star Kunlun | Ukončené | ||
22.02.2024 | 17:30 | Dynamo Moskva | 3:2 | Čerepovec | Ukončené | |
17:30 | CSKA Moskva | 4:3pp | Novosibirsk | Ukončené | ||
15:00 | Magnitogorsk | 3:0 | Chabarovsk Amur | Ukončené | ||
15:00 | Čeljabinsk | 3:0 | Vitiaz Chekhov | Ukončené | ||
14:30 | Barys Astana | 1:4 | Jekatěrinburg | Ukončené | ||
14:30 | Omsk | 2:3pp | Togliatti | Ukončené | ||
21.02.2024 | 17:30 | Kazaň | 2:4 | Jaroslavl | Ukončené | |
15:00 | Ufa | 3:0 | Admiral Vladivostok | Ukončené | ||
20.02.2024 | 17:30 | Petrohrad | 0:3 | Čerepovec | Ukončené | |
17:30 | Red Star Kunlun | 4:0 | Sochi | Ukončené | ||
17:30 | Spartak Moskva | 7:3 | Nižnyj Novgorod | Ukončené | ||
17:10 | Dynamo Minsk | 2:1 | Nižněkamsk | Ukončené | ||
14:30 | Omsk | 4:2 | Jekatěrinburg | Ukončené | ||
13:30 | Novosibirsk | 3:0 | Togliatti | Ukončené | ||
19.02.2024 | 17:30 | CSKA Moskva | 1:2 | Vitiaz Chekhov | Ukončené | |
17:30 | Dynamo Moskva | 2:1pp | Ufa | Ukončené | ||
15:00 | Magnitogorsk | 2:1 | Kazaň | Ukončené | ||
18.02.2024 | 15:00 | Petrohrad | 4:3 | Nižnyj Novgorod | Ukončené | |
15:00 | Čerepovec | 3:2pp | Nižněkamsk | Ukončené | ||
12:30 | Jekatěrinburg | 2:1 | Sochi | Ukončené | ||
08:00 | Chabarovsk Amur | 2:1 | Barys Astana | Ukončené | ||
08:00 | Admiral Vladivostok | 6:1 | Čeljabinsk | Ukončené | ||
17.02.2024 | 15:00 | Jaroslavl | 3:0 | Ufa | Ukončené | |
15:00 | Vitiaz Chekhov | 3:6 | Dynamo Moskva | Ukončené | ||
15:00 | Spartak Moskva | 0:3 | Kazaň | Ukončené | ||
14:00 | Red Star Kunlun | 2:4 | Dynamo Minsk | Ukončené | ||
12:00 | Omsk | 3:0 | Magnitogorsk | Ukončené | ||
16.02.2024 | 17:30 | Sochi | 3:1 | Nižnyj Novgorod | Ukončené |