• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Nižněkamsk 2019/2020

  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
08.03.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 0:1 Kazaň  Kazaňprehra
06.03.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2pp Kazaň  Kazaňprehra
04.03.2020 17:00 Kazaň  Kazaň 5:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
02.03.2020 17:30 Kazaň  Kazaň 4:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
26.02.2020 10:30 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 2:3 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
24.02.2020 08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 2:3pp Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
23.02.2020 08:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 0:8 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
21.02.2020 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 3:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
17.02.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:5 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amurprehra
15.02.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 6:1 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostokvýhra
13.02.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:0 Magnitogorsk  Magnitogorskvýhra
11.02.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:3 Jaroslavl  Jaroslavlvýhra
03.02.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 6:2 Čerepovec  Čerepovecvýhra
30.01.2020 14:30 Barys Astana  Barys Astana 2:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
28.01.2020 17:30 Omsk  Omsk 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
26.01.2020 15:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
24.01.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 6:3 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
21.01.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2sn Jekatěrinburg  Jekatěrinburgprehra
16.01.2020 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:4sn Čeljabinsk  Čeljabinskprehra
12.01.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:3 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhovprehra
11.01.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:2 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorodvýhra
08.01.2020 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:5 Barys Astana  Barys Astanaprehra
05.01.2020 13:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
03.01.2020 11:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:2 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
28.12.2019 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:6 Omsk  Omskprehra
25.12.2019 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:1sn Kazaň  Kazaňvýhra
21.12.2019 13:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 2:1pp Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
19.12.2019 15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 4:3 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
17.12.2019 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 4:3sn Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
08.12.2019 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Ufa  Ufaprehra
05.12.2019 17:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 6:4 Čeljabinsk  Čeljabinskvýhra
01.12.2019 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:1 Sochi  Sochivýhra
27.11.2019 17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 2:1pp Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
25.11.2019 17:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 1:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
22.11.2019 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 0:2 Red Star Kunlun  Red Star Kunlunprehra
18.11.2019 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:6 Dynamo Moskva  Dynamo Moskvaprehra
16.11.2019 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:4 Spartak Moskva  Spartak Moskvaprehra
14.11.2019 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 6:3 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
12.11.2019 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:6 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
04.11.2019 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:1 CSKA Moskva  CSKA Moskvavýhra
02.11.2019 15:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:2 Kazaň  Kazaňvýhra
30.10.2019 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:3sn Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amurvýhra
28.10.2019 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:3 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostokvýhra
24.10.2019 18:00 Čerepovec  Čerepovec 1:2pp Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
22.10.2019 18:30 Petrohrad  Petrohrad 2:3sn Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
20.10.2019 16:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 1:2 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
17.10.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:1 Petrohrad  Petrohradvýhra
14.10.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:1pp Novosibirsk  Novosibirskvýhra
10.10.2019 13:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:1pp Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
09.10.2019 13:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 2:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
07.10.2019 11:30 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 2:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
05.10.2019 12:30 Novosibirsk  Novosibirsk 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
02.10.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 1:2 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinkiprehra
30.09.2019 18:00 Kazaň  Kazaň 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
28.09.2019 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 5:4sn Dynamo Minsk  Dynamo Minskvýhra
26.09.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:4sn Red Star Kunlun  Red Star Kunlunprehra
23.09.2019 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 1:2 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
21.09.2019 13:30 Ufa  Ufa 2:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
19.09.2019 18:30 Kazaň  Kazaň 4:1 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
17.09.2019 18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 3:0 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
14.09.2019 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:5 Jekatěrinburg  Jekatěrinburgprehra
11.09.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 3:0 Magnitogorsk  Magnitogorskvýhra
09.09.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 4:0 Dinamo Riga  Dinamo Rigavýhra
06.09.2019 18:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva 3:2pp Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
04.09.2019 18:30 Sochi  Sochi 3:2 Nižněkamsk  Nižněkamskprehra
02.09.2019 18:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 2:4 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
Dátum
nenájdený zápas

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B