• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Petrohrad 2018/2019

  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
21.10.2018 16:00 Petrohrad  Petrohrad 1:2sn CSKA Moskva  CSKA Moskvaprehra
18.10.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 3:2 Dynamo Moskva  Dynamo Moskvavýhra
15.10.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 3:2 Spartak Moskva  Spartak Moskvavýhra
12.10.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 2:0 Čerepovec  Čerepovecvýhra
10.10.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 0:1 Yaroslavl  Yaroslavlprehra
06.10.2018 15:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 2:6 Petrohrad  Petrohradvýhra
04.10.2018 18:30 Sochi  Sochi 1:3 Petrohrad  Petrohradvýhra
02.10.2018 18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 0:6 Petrohrad  Petrohradvýhra
28.09.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 2:3sn Omsk  Omskprehra
26.09.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 5:0 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
22.09.2018 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl 0:2 Petrohrad  Petrohradvýhra
20.09.2018 18:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 0:4 Petrohrad  Petrohradvýhra
18.09.2018 18:00 Čerepovec  Čerepovec 0:5 Petrohrad  Petrohradvýhra
14.09.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 2:1 Spartak Moskva  Spartak Moskvavýhra
12.09.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 4:3 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinkivýhra
10.09.2018 18:30 Petrohrad  Petrohrad 3:1 Sochi  Sochivýhra
08.09.2018 16:00 Petrohrad  Petrohrad 1:4 Ufa  Ufaprehra
03.09.2018 18:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 4:3 Petrohrad  Petrohradprehra
01.09.2018 16:00 Kazaň  Kazaň 1:6 Petrohrad  Petrohradvýhra
Dátum
24.10.2018 Ufa  Ufa 16:00 Petrohrad  Petrohrad
26.10.2018 Dinamo Riga  Dinamo Riga 18:30 Petrohrad  Petrohrad
28.10.2018 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 17:00 Petrohrad  Petrohrad
30.10.2018 Petrohrad  Petrohrad 17:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
02.11.2018 Petrohrad  Petrohrad 17:30 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
05.11.2018 CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Petrohrad  Petrohrad
12.11.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
14.11.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
16.11.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
18.11.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
22.11.2018 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Petrohrad  Petrohrad
24.11.2018 CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Petrohrad  Petrohrad
26.11.2018 Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Petrohrad  Petrohrad
28.11.2018 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Petrohrad  Petrohrad
04.12.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
06.12.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Kazaň  Kazaň
10.12.2018 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Petrohrad  Petrohrad
18.12.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
20.12.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
22.12.2018 Petrohrad  Petrohrad 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
25.12.2018 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Petrohrad  Petrohrad
27.12.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Petrohrad  Petrohrad
29.12.2018 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Petrohrad  Petrohrad
04.01.2019 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
06.01.2019 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Petrohrad  Petrohrad
08.01.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Petrohrad  Petrohrad
10.01.2019 Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Petrohrad  Petrohrad
13.01.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
15.01.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
17.01.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
22.01.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
24.01.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Barys Astana  Barys Astana
26.01.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
29.01.2019 Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
31.01.2019 Barys Astana  Barys Astana 16:00 Petrohrad  Petrohrad
02.02.2019 Omsk  Omsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
04.02.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
11.02.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Čerepovec  Čerepovec
13.02.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Petrohrad  Petrohrad
15.02.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
18.02.2019 Petrohrad  Petrohrad 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
20.02.2019 Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
22.02.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM