• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Novosibirsk 2019/2020

  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
09.12.2019 15:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk 1:2 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
06.12.2019 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:4 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinkiprehra
04.12.2019 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 5:2 Omsk  Omskvýhra
01.12.2019 15:00 Čerepovec  Čerepovec 4:6 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
29.11.2019 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 1:4 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
27.11.2019 17:00 Kazaň  Kazaň 2:1sn Novosibirsk  Novosibirskprehra
24.11.2019 11:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:2 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostokprehra
22.11.2019 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:4 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorodprehra
20.11.2019 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:4 Kazaň  Kazaňprehra
16.11.2019 15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 4:2 Novosibirsk  Novosibirskprehra
14.11.2019 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 6:2 Novosibirsk  Novosibirskprehra
12.11.2019 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl 2:0 Novosibirsk  Novosibirskprehra
03.11.2019 13:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 4:1 Novosibirsk  Novosibirskprehra
31.10.2019 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:1 CSKA Moskva  CSKA Moskvavýhra
29.10.2019 13:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:0 Jekatěrinburg  Jekatěrinburgvýhra
27.10.2019 11:30 Novosibirsk  Novosibirsk 3:2pp Magnitogorsk  Magnitogorskvýhra
22.10.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 4:1 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhovvýhra
18.10.2019 18:30 Sochi  Sochi 1:4 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
16.10.2019 18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 1:2 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
14.10.2019 18:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk 2:1pp Novosibirsk  Novosibirskprehra
11.10.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 0:2 Barys Astana  Barys Astanaprehra
07.10.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:0 Dynamo Moskva  Dynamo Moskvavýhra
05.10.2019 12:30 Novosibirsk  Novosibirsk 4:2 Nižněkamsk  Nižněkamskvýhra
02.10.2019 11:30 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 1:2 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
30.09.2019 11:30 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 3:2sn Novosibirsk  Novosibirskprehra
28.09.2019 09:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 3:0 Novosibirsk  Novosibirskprehra
23.09.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 4:2 Kazaň  Kazaňvýhra
20.09.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:1 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amurvýhra
18.09.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:2pp Čeljabinsk  Čeljabinskprehra
14.09.2019 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 3:2sn Novosibirsk  Novosibirskprehra
12.09.2019 18:10 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 2:3 Novosibirsk  Novosibirskvýhra
10.09.2019 18:30 Petrohrad  Petrohrad 4:2 Novosibirsk  Novosibirskprehra
07.09.2019 12:30 Novosibirsk  Novosibirsk 1:3 Ufa  Ufaprehra
05.09.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 5:1 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostokvýhra
03.09.2019 14:30 Novosibirsk  Novosibirsk 2:1 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amurvýhra
Dátum
17.12.2019 Ufa  Ufa 15:00 Novosibirsk  Novosibirsk
19.12.2019 Omsk  Omsk 17:30 Novosibirsk  Novosibirsk
21.12.2019 Kazaň  Kazaň 15:30 Novosibirsk  Novosibirsk
25.12.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 13:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva
27.12.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 13:30 Petrohrad  Petrohrad
28.12.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 11:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
03.01.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 11:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk
05.01.2020 Magnitogorsk  Magnitogorsk 13:00 Novosibirsk  Novosibirsk
07.01.2020 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
10.01.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
13.01.2020 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
14.01.2020 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
16.01.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
21.01.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
24.01.2020 Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
26.01.2020 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
28.01.2020 Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
01.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
03.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
11.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
13.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Sochi  Sochi
15.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Čerepovec  Čerepovec
18.02.2020 Barys Astana  Barys Astana 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
20.02.2020 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
22.02.2020 Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
25.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
26.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B