• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Spartak Moskva 2019/2020

  • Výsledky
  • Program

Sezóna:

Dátum Čas
19.09.2019 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk 4:3 Spartak Moskva  Spartak Moskvaprehra
17.09.2019 15:30 Barys Astana  Barys Astana 3:0 Spartak Moskva  Spartak Moskvaprehra
14.09.2019 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva 0:1 Sochi  Sochiprehra
12.09.2019 18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 5:1 Dinamo Riga  Dinamo Rigavýhra
10.09.2019 18:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva 2:3pp Omsk  Omskprehra
08.09.2019 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva 4:5 Dynamo Minsk  Dynamo Minskprehra
06.09.2019 18:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 3:2pp Spartak Moskva  Spartak Moskvaprehra
04.09.2019 18:00 Jaroslavl  Jaroslavl 2:5 Spartak Moskva  Spartak Moskvavýhra
02.09.2019 18:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga 2:1pp Spartak Moskva  Spartak Moskvaprehra
Dátum
21.09.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 13:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva
24.09.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 18:30 Ufa  Ufa
26.09.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 18:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
28.09.2019 Omsk  Omsk 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
01.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
05.10.2019 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
07.10.2019 Petrohrad  Petrohrad 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
09.10.2019 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
12.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
16.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Novosibirsk  Novosibirsk
20.10.2019 Petrohrad  Petrohrad 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
22.10.2019 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
24.10.2019 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
27.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
29.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
31.10.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
02.11.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
12.11.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
14.11.2019 Dinamo Riga  Dinamo Riga 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
16.11.2019 Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
20.11.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Jaroslavl  Jaroslavl
21.11.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
25.11.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
30.11.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
02.12.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
04.12.2019 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
09.12.2019 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
17.12.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
20.12.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Sochi  Sochi
22.12.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Barys Astana  Barys Astana
25.12.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
27.12.2019 Čeljabinsk  Čeljabinsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
29.12.2019 Sochi  Sochi 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
03.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
05.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
07.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
08.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
10.01.2020 Sochi  Sochi 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
12.01.2020 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
16.01.2020 Čerepovec  Čerepovec 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
21.01.2020 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
23.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Čerepovec  Čerepovec
25.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
27.01.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
01.02.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
03.02.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
11.02.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
13.02.2020 Ufa  Ufa 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
15.02.2020 Kazaň  Kazaň 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
18.02.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
20.02.2020 Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:00 Kazaň  Kazaň
23.02.2020 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
25.02.2020 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B