• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

KHL 2018/2019 - Program

Dátum
15.11.2018 Kazaň  Kazaň 17:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
16.11.2018 Novosibirsk  Novosibirsk 13:30 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Barys Astana  Barys Astana 14:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Ufa  Ufa 15:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:30 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Petrohrad  Petrohrad 17:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Sochi  Sochi 17:30 Čerepovec  Čerepovec
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:30 Yaroslavl  Yaroslavl
17.11.2018 Kazaň  Kazaň 15:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 15:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Nižněkamsk  Nižněkamsk 15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
18.11.2018 Novosibirsk  Novosibirsk 11:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Barys Astana  Barys Astana 12:00 Ufa  Ufa
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 15:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Petrohrad  Petrohrad 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
19.11.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 10:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 10:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Sochi  Sochi
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Omsk  Omsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:30 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
20.11.2018 Novosibirsk  Novosibirsk 13:30 Ufa  Ufa
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Kazaň  Kazaň
21.11.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 10:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 12:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:30 Sochi  Sochi
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:30 Omsk  Omsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
22.11.2018 Magnitogorsk  Magnitogorsk 15:00 Kazaň  Kazaň
Čeljabinsk  Čeljabinsk 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 15:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Čerepovec  Čerepovec 17:30 Petrohrad  Petrohrad
Yaroslavl  Yaroslavl 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
23.11.2018 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 10:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 12:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 17:30 Barys Astana  Barys Astana
Dinamo Riga  Dinamo Riga 18:30 Omsk  Omsk
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 18:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
24.11.2018 Magnitogorsk  Magnitogorsk 13:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 13:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 13:00 Kazaň  Kazaň
Čerepovec  Čerepovec 15:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 15:30 Petrohrad  Petrohrad
25.11.2018 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 08:00 Sochi  Sochi
Ufa  Ufa 12:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Yaroslavl  Yaroslavl 15:00 Barys Astana  Barys Astana
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 17:30 Omsk  Omsk
26.11.2018 CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Kazaň  Kazaň 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
27.11.2018 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 10:30 Sochi  Sochi
Ufa  Ufa 15:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Čerepovec  Čerepovec 17:30 Barys Astana  Barys Astana
28.11.2018 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 12:30 Novosibirsk  Novosibirsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Nižněkamsk  Nižněkamsk 17:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:30 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:30 Petrohrad  Petrohrad
Dinamo Riga  Dinamo Riga 19:30 CSKA Moskva  CSKA Moskva
29.11.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 10:30 Sochi  Sochi
Ufa  Ufa 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 15:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Omsk  Omsk 17:30 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:30 Čerepovec  Čerepovec
30.11.2018 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:30 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
01.12.2018 Barys Astana  Barys Astana 12:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Ufa  Ufa 12:30 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Čeljabinsk  Čeljabinsk 13:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Spartak Moskva  Spartak Moskva 15:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Omsk  Omsk 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 15:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 15:00 Čerepovec  Čerepovec
02.12.2018 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 15:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 15:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
03.12.2018 Kazaň  Kazaň 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Sochi  Sochi 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
04.12.2018 Omsk  Omsk 17:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Petrohrad  Petrohrad 17:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
05.12.2018 Novosibirsk  Novosibirsk 13:30 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Yaroslavl  Yaroslavl 17:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:30 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Sochi  Sochi 17:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 18:30 Ufa  Ufa
06.12.2018 Barys Astana  Barys Astana 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Omsk  Omsk
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Kazaň  Kazaň
07.12.2018 Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Ufa  Ufa
08.12.2018 Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Kazaň  Kazaň
Sochi  Sochi 16:00 Omsk  Omsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Barys Astana  Barys Astana
09.12.2018 Čerepovec  Čerepovec 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Ufa  Ufa
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
10.12.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Kazaň  Kazaň
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Omsk  Omsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Sochi  Sochi 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
11.12.2018 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 15:30 Čerepovec  Čerepovec
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Ufa  Ufa
12.12.2018 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
17.12.2018 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Kazaň  Kazaň 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
18.12.2018 Barys Astana  Barys Astana 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Sochi  Sochi 16:00 Ufa  Ufa
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
19.12.2018 Kazaň  Kazaň 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
20.12.2018 Omsk  Omsk 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Sochi  Sochi
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Ufa  Ufa
21.12.2018 Kazaň  Kazaň 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
22.12.2018 Ufa  Ufa 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Petrohrad  Petrohrad 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Sochi  Sochi
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Omsk  Omsk 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
23.12.2018 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
24.12.2018 Omsk  Omsk 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Kazaň  Kazaň
Ufa  Ufa 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Sochi  Sochi 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
25.12.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Petrohrad  Petrohrad
26.12.2018 Čerepovec  Čerepovec 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Ufa  Ufa 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Sochi  Sochi 16:00 Kazaň  Kazaň
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Omsk  Omsk
27.12.2018 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
28.12.2018 Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Ufa  Ufa 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Omsk  Omsk
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Sochi  Sochi 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Kazaň  Kazaň
29.12.2018 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Petrohrad  Petrohrad
30.12.2018 Omsk  Omsk 16:00 Barys Astana  Barys Astana
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Sochi  Sochi 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
03.01.2019 Kazaň  Kazaň 16:00 Omsk  Omsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Barys Astana  Barys Astana
04.01.2019 Kazaň  Kazaň 16:00 Ufa  Ufa
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
05.01.2019 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Omsk  Omsk
Sochi  Sochi 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
06.01.2019 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Ufa  Ufa 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
07.01.2019 Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Kazaň  Kazaň
Sochi  Sochi 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Omsk  Omsk
08.01.2019 Barys Astana  Barys Astana 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Ufa  Ufa 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Petrohrad  Petrohrad
09.01.2019 Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Kazaň  Kazaň
10.01.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Ufa  Ufa 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Petrohrad  Petrohrad
11.01.2019 Omsk  Omsk 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Kazaň  Kazaň 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Ufa  Ufa 16:00 Sochi  Sochi
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
13.01.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Omsk  Omsk 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Sochi  Sochi
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Ufa  Ufa
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
15.01.2019 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Sochi  Sochi
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Omsk  Omsk 16:00 Ufa  Ufa
Kazaň  Kazaň 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
17.01.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Omsk  Omsk 16:00 Sochi  Sochi
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Ufa  Ufa
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Čerepovec  Čerepovec
21.01.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
22.01.2019 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Ufa  Ufa
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Omsk  Omsk
23.01.2019 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Kazaň  Kazaň
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Sochi  Sochi 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Čerepovec  Čerepovec
24.01.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Omsk  Omsk
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Ufa  Ufa
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
25.01.2019 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Čerepovec  Čerepovec
26.01.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Ufa  Ufa
Kazaň  Kazaň 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Omsk  Omsk
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
27.01.2019 Čerepovec  Čerepovec 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Sochi  Sochi
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
28.01.2019 CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Omsk  Omsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
29.01.2019 Kazaň  Kazaň 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Sochi  Sochi
Ufa  Ufa 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
30.01.2019 Čerepovec  Čerepovec 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
31.01.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Omsk  Omsk 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Petrohrad  Petrohrad
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Kazaň  Kazaň
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Sochi  Sochi
01.02.2019 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
02.02.2019 Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Kazaň  Kazaň
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Omsk  Omsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Čerepovec  Čerepovec 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Ufa  Ufa 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
03.02.2019 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Sochi  Sochi 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
04.02.2019 Čerepovec  Čerepovec 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Ufa  Ufa 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
05.02.2019 Kazaň  Kazaň 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Sochi  Sochi
06.02.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
11.02.2019 Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Čerepovec  Čerepovec
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Sochi  Sochi 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
12.02.2019 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Omsk  Omsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Ufa  Ufa
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
13.02.2019 Kazaň  Kazaň 16:00 CSKA Moskva  CSKA Moskva
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Slovan Bratislava  Slovan Bratislava 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Spartak Moskva  Spartak Moskva 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Čerepovec  Čerepovec
14.02.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Omsk  Omsk
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Ufa  Ufa
15.02.2019 Čerepovec  Čerepovec 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Sochi  Sochi
Yaroslavl  Yaroslavl 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Kazaň  Kazaň
16.02.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
Barys Astana  Barys Astana 16:00 Omsk  Omsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Ufa  Ufa
17.02.2019 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 16:00 Sochi  Sochi
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
18.02.2019 Omsk  Omsk 16:00 Ufa  Ufa
Kazaň  Kazaň 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Dinamo Riga  Dinamo Riga 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Petrohrad  Petrohrad 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 16:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Red Star Kunlun  Red Star Kunlun
19.02.2019 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 16:00 Čeljabinsk  Čeljabinsk
20.02.2019 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Yaroslavl  Yaroslavl
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Nižněkamsk  Nižněkamsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Ufa  Ufa 16:00 Kazaň  Kazaň
Novosibirsk  Novosibirsk 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Sochi  Sochi 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
22.02.2019 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 16:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Sochi  Sochi 16:00 Slovan Bratislava  Slovan Bratislava
Čeljabinsk  Čeljabinsk 16:00 Petrohrad  Petrohrad
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 16:00 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur
Omsk  Omsk 16:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Čerepovec  Čerepovec 16:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
CSKA Moskva  CSKA Moskva 16:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 16:00 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 16:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 16:00 Barys Astana  Barys Astana
Magnitogorsk  Magnitogorsk 16:00 Kazaň  Kazaň

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM