• Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jaroslavl
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu
Ukončené
1. tretina1:1
2. tretina0:0
3. tretina1:0
  • Začiatok: 16:00, 23.04.2023
Ako sa tipoval tento zápas
1 100%
X
2
1x

Priebeh zápasu

1. tretina

1:1

0:1 Kirill Semyonov 10 ' asistencia: Stanislav Galiyev
15' Anton Slepyshev 1:1
asistencia: Konstantin Okulov, Nikita Nesterov

2. tretina

0:0

3. tretina

1:0

56' Vladislav Kamenev 2:1
asistencia: Konstantin Okulov, Fredrik Claesson

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Kazaň Kazaň
4:1 22.10.2023
CSKA MoskvaCSKA Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:5 01.09.2023
KazaňKazaň
Kazaň Kazaň
2:3 29.04.2023
CSKA MoskvaCSKA Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
0:3 27.04.2023
KazaňKazaň
Kazaň Kazaň
2:1 25.04.2023
CSKA MoskvaCSKA Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:1 23.04.2023
KazaňKazaň
CSKA Moskva CSKA Moskva
3:2 21.04.2023
KazaňKazaň
Kazaň Kazaň
0:3 19.04.2023
CSKA MoskvaCSKA Moskva
Kazaň Kazaň
4:1 17.04.2023
CSKA MoskvaCSKA Moskva
Kazaň Kazaň
2:3 01.11.2022
CSKA MoskvaCSKA Moskva

CSKA Moskva - Posledných 10

02.03.24
15:00
Jaroslavl Jaroslavl
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:1
P
29.02.24
17:30
Jaroslavl Jaroslavl
CSKA Moskva CSKA Moskva
0:4
V
26.02.24
17:30
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
Ppp
24.02.24
11:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
CSKA Moskva CSKA Moskva
1:2
V
22.02.24
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Novosibirsk Novosibirsk
Vpp
19.02.24
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
1:2
P
15.02.24
17:00
Jaroslavl Jaroslavl
CSKA Moskva CSKA Moskva
Ppp
13.02.24
17:30
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:4
V
11.02.24
15:00
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
CSKA Moskva CSKA Moskva
1:5
V
08.02.24
17:30
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
CSKA Moskva CSKA Moskva
4:1
P

Kazaň - Posledných 10

04.03.24
15:00
Jekatěrinburg Jekatěrinburg
Kazaň Kazaň
3:1
P
02.03.24
15:00
Kazaň Kazaň
Jekatěrinburg Jekatěrinburg
0:4
P
29.02.24
17:30
Kazaň Kazaň
Jekatěrinburg Jekatěrinburg
1:2
P
26.02.24
17:00
Kazaň Kazaň
Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok
4:2
V
24.02.24
15:00
Kazaň Kazaň
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
4:2
V
21.02.24
17:30
Kazaň Kazaň
Jaroslavl Jaroslavl
2:4
P
19.02.24
15:00
Magnitogorsk Magnitogorsk
Kazaň Kazaň
2:1
P
17.02.24
15:00
Spartak Moskva Spartak Moskva
Kazaň Kazaň
0:3
V
15.02.24
17:00
Kazaň Kazaň
Magnitogorsk Magnitogorsk
2:1
V
13.02.24
17:30
Kazaň Kazaň
Nižněkamsk Nižněkamsk
3:0
V

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B