Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Tak to by ste na neho nepovedali! GM Slovana dosiahol obrovský úspech v bojovom športe

Patrik Ziman © hcslovan.sk

Bojovník telom aj dušou. Taký je generálny manažér Slovana Bratislava Patrik Ziman. A tieto atribúty prenáša aj do svojej práce. Je odhodlaný vybojovať Slovanu stabilnejšiu pozíciu.

Vlani v lete sa stal novým generálnym manažérom Slovana Bratislava. Patrik Ziman sa nezľakol po rokoch vo Fun Rádiu novej výzvy. Jeho primárnym cieľom bolo získať pre "belasých" väčšiu finančnú stabilitu od ktorej sa odvíja všetko ostatné.

A zdá sa, že sa mu to postupnými krokmi môže podariť. Zaviedol opatrenia na ušetrenie financií, ako napríklad lacnejšiu dopravu. Prvýkrát má Slovan podpísaného nového generálneho partnera ešte pred začiatkom novej sezóny, je ním silná ruská spoločnosť Gazprom. A inak ako doteraz chce pristupovať aj k budovaniu kádra. Chce ho tvoriť systematicky, zaviedol skupinu ľudí - analytikov, ktorý budú vyhodnocovať potenciálne nové posily a ich vhodnosť do koncepcie.


Ziman je bojovník telom aj dušou. Málokto vie o jeho vášni k bojovým športom. „Organizoval som kedysi noci bojovníkov a robil som aj thajský box. Zhruba pred dvanástimi rokmi ma oslovil kamarát, či by som sa nedal na jiu-jitsu. Dal som sa prehovoriť a skúsil som to," uviedol 47-ročný Ziman v rozhovore pre šport24.sk.

„Trénoval som poctivo s majstrom sveta Romanom Zelenkom a prinieslo to svoje ovocie. V Ríme som si teraz vybojoval titul majstra Európy v jiu-jitsu. Zlatú medailu som si odložil doma na pamiatku," pochválil sa so svojím veľkým športovým úspechom generálny manažér Slovana.

Ďalší mohol pridať na MS, no tie musel oželieť pre pracovné povinnosti. „Ďalším cieľom by mohli byť majstrovstvá sveta, ale posledné som nestihol, pretože práve vtedy som bol na stretnutí generálnych manažérov KHL, takže mi to nevyšlo. Možno nabudúce."

Országh ladí Slovan na víťaznú nôtu. Po Brne skalp ďalšieho českého extraligistu

Slovan Bratislava vyhral druhý prípravný zápas v rade.

pred 4 hod.

0

Američan bojoval o olympiádu aj o NHL. Naznačil, že môže byť lídrom Slovana

Američan Chad Rau by mal zohrávať kľúčovú úlohu v ofenzíve Slovana Bratislava.

13.08.18, 09:06

0

Renesanciu Slovana pod taktovkou Országha očakáva Řepík

Blýska sa v Slovane na lepšie časy? Michal Řepík verí, že áno.

11.08.18, 10:09

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
79.6 ms