Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Slovan má záujem o reprezentanta, ktorý hral na olympiáde a bojuje o MS

Matej Paulovič © hockeynitra.com

Slovan má v hľadáčiku zaujímavú posilu z radov slovenských reprezentantov.

Slovan Bratislava má záujem o získanie útočníka Mateja Pauloviča. Informácia prenikla z vedenia klubu. Generálny manažér Patrik Ziman už dávnejšie avizoval, že je v záujme klubu získať niekoľkých slovenských olympionikov z Pjongčangu a práve Paulovič by mal byť jedným z nich.

23-ročný odchovanec topoľčianskeho hokeja zažíva vynikajúcu sezónu. V drese Nitry, kam prišiel v lete z Nových Zámkov, vytvoril obávanú útočnú dvojičku s Michalom Krištofom. Patrili k najlepším hráčom Tipsport ligy.


Paulovič v základnej časti zbieral bod na zápas (53 zápasov, 53 bodov). V playoff latku ešte zvýšil - vo ôsmich súbojoch získal 10 bodov (5+5). Vo februári reprezentoval Slovensko na olympiáde v Pjongčangu. Aktuálne bojuje o miestenku na MS v Dánsku.

Počas uplynulého týždňa prezident Nitry Miroslav Kováčik naznačil, že dvojička Krištof - Paulovič v Nitre končí. „Mišo už má iný klub dohodnutý. Maťo Paulovič nám má do konca mája oznámiť, či odíde alebo nie," hovoril.

Je zrejmé, že Paulovič má po skvelej sezóne niekoľko záujemcov a Slovan je jedným z nich. Nie je isté, či "belasí" prebijú konkurenciu a s Paulovičom dôjde k dohode. Ak si však chce Paulovič zahrať v najkvalitnejšej európskej súťaži, tak jedine v drese Slovana Bratislava, ktorý má na neho práva v KHL po tom, čo ho získal v drafte 2012.

Keď chémia zafunguje. Slovan na ďalekom Východe našiel útok, ktorý dokáže veľké veci

Slovan na tripe na ďalekom Východe našiel zloženie elitného útoku, ktorý má potenciál dokázať naozaj veľké veci.

Včera, 14:56

0

Országh prvú z dvoch plánovaných posíl našiel

Slovan získal novú posilu do útoku.

21.09.18, 19:18

0

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

21.09.18, 08:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
1,433.1 ms