KHL Online Severstaľ Čerepovec - Slovan Bratislava (4.1.2019)

Slovan Bratislava - logo
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Sledujte s naším online prenosom od 15.00 ako si hokejisti Slovana Bratislava budú počínať vo svojom prvom vystúpení v roku 2019.

60' Koniec stretnutia - Slovan prehral v Čerepovci 0:2
60' Gélinasova strela, Furch puk vyrazil na ochrannú sieť
59' Ďalšia z radu tutoviek nevyužitá! Taffe pekne prenikol až pred Furcha, servíroval spoluhráčom, no ani Červený a ani Bailey famózneho gólmana domácich nedokázali prekonať
58' Timeout si berie aj A.Razin, kouč domáceho tímu
58' Taffe preniesol hru na druhú stranu klziska, z ľavého kruhu z prvej pálil Bailey, dobrá strela, no ani táto na Furcha nestačila
58' V.Országh sa rozhodol hrať power play, brána Slovana zostáva prázdna
58' Dobrá príležitosť Chipchuru, no proti Furchovi dnes nie a nie uspieť
57' Puk sa dostal medzi kruhy, kde číhal zdanlivo voľný Bačík, v momente strely bol ale zozadu tvrdo zrazený na ľad
57' Jánošík sa dostal do roztržky so Zacharčukom, obaja kohúti už sedia na trestnej lavici
53' Markovin pálil z ľavej strany od kruhu, našťastie sa skóre nemení
52' Dve využité presilovky a Slovan prehráva v Čerepovci 0:2
51' GÓL!!! Strela Markovina spoza kruhov po ktorej Štepánek puk len zrazil pred seba. Netušil, kde je, domáci dobiedzali, Sersen strčil do svojho gólmana, ktorý v ľahu nemal šancu čeliť dorážke Kodolu - 2:0
50' Aktivitu Slovana pribrzdí faul Švarného a následné oslabenie
50' Červeného strela vytečovaná na plexisklo
50' Veľká šanca, Buc ale netrafil puk po dobrej prihrávke Lampera
50' Furch koncentrovaný, poradil si so strelou Chipchuru
48' Po vyhratom vhadzovaní spätná prihrávka na modrú, strela od Kuldu našla Štepánka pripraveného
47' Domáci zahrozili Sizovom, nie zlý pokus
45' Gélinasovi sa otvoril priestor, z pravého kruhu tvrdo napálil, no priamo do pripraveného Furcha
44' Trubačiov sa snažil zbaviť Kloka, nepodarilo sa mu to
43' Červený sa snažil nájsť Sukeľa pred Furchom, no obrana to zvládla a mladý útočník sa k puku nedostal
41' Slovan vstúpil do tretej tretiny so zmenou v útoku, Chipchura z druhého útoku do tretieho výmenou za Lampera
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny - Slovan prehráva v Čerepovci 0:1
39' Ani táto presilovka belasých nebola gólovo využitá
38' Prihrávka na vrchol ľavého kruhu, Sersen tvrdo napálil, puk zrazený
37' Gélinas nahadzoval puk od modrej, horelo to pred Furchom, no puk za jeho chrbát nezapadol
36' Presilovka pre Slovan, potrestaným hráčom Kinrade
34' Gól zostáva v platnosti, Slovan môžu mrzieť nevyužité príležitosti
34' Tréner Országh berie Challenge, uvidíme či teda gól bude platiť
34' GÓL!!! Prvú strelu Štepánek vyriešil, vyrazil puk betónom, no dorážka Trubačiova končí gólom - 1:0 pre Severstaľ po využitej presilovke
34' Chochlov pálil od modrej, Štepánek vyrazil pred seba, Lunter včas odzbrojil dorážajúceho hráča
32' Podrazenie Lampera v strednom pásme, tréner Országh sa oprávnene rozčuľuje, zbytočný faul posiela Slovan do oslabenia
31' Nevyužitá zostala presilovka belasých
31' Gélinasova rana z prvej spoza kruhu, Furch nepriestreľný
31' Protiútok domácich v dvojici proti dvom brániacim, strela spoza hráča s ktorou si Štepánek poradil
30' Slovan sa motá v rohu pri vlastnej bránke, takto sa to nehrá v presilovke
29' Lekomcev - hákovanie - prvá presilovka Slovana
29' Jeden z domácich úplne zabudnutý pred Štepánkom, ten ale zaváhanie obrany dokázal napraviť
28' Slovan v prečíslení dvoch na jedného - Sukeľ ale neprihral ideálne na Červeného, puk mu preskočil hokejku
27' Grman opečiatkoval tyč Furchovej bránky!
27' Jeglič obkrúžil bránu, servíroval Klokovi, ten nepremenil vyloženú šancu!
24' Bačíkova strela z ľavej strany, puk zblokovaný na ochrannú sieť
22' Chipchura sa natlačil pred Furcha, ten ale zlikvidoval jeho bekhendové zakončenie
21' Začiatok 2. tretiny
20' Koniec 1. tretiny - Slovan hrá v Čerepovci po 20 minútach bez gólov
20' Sersen už je na ľade, no do konca zostáva už len 10 sekúnd
20' Trubačiov nabil Geraskinovi, ideálna pozícia, no puk tesne minul Štepánkovu bránku
18' Po Sersenovom faule si Čerepovec zahrá druhú presilovku
18' V úvodnej desaťminútovke to bola záplava šancí, v tej druhej je to presný opak
10' Na to, že hrajú proti sebe dva najhoršie tímy Západnej konferencie, vidíme zatiaľ dobrý hokej a množstvo šancí
9' Lunter vyskočil z trestnej, dostal prihrávku, mal otvorený priestor, no nevyužil ho, strelu mu zblokoval brániaci protihráč
9' Chochlov našiel vo výbornej pozícii Ovčenka, ten pohotovo vystrelil, no Štepánek rýchlo zareagoval a puk má v lapačke
8' Perfektná prihrávka na Sukeľa, ten si zasekol protihráča, výborne vystrelil, aj túto jeho šancu zneškodnil Furch
8' Nastrelený puk od modrej, Štepánek všetko rieši aj následné dorážky
7' Lunter si nedovolene počínal v súboji pri mantineli a Slovan sa bude brániť v oslabení
7' Krížna prihrávka našla na vrchole pravého kruhu Sukeľa, dobrá strela z prvej, Furch zasahuje
5' Prečíslenie Slovana dva na jedna, výborná prihrávka na Chipchuru, ten však už bol príliš natlačený na Furcha a mal to v koncovke ťažké
3' Po vyhranom buly Sukeľa tvrdá rana Sersena, Furch zostáva 100 %
3' Pokus Monachova z ľavého kruhu, Štepánek puk vyrazil
1' Hneď v 1. minúte príležitosti Červeného a Taffea maril Furch
1' Začiatok zápasu
- SLOVAN: Štěpánek (Čiliak) – Jánošík, Sersen (C), Grman, Klok, Bačik, Gélinas, Švarný (A) – Lunter, Sukeľ, Červený – Rau, Taffe (A), Chipchura – Lamper, Hrnka, Buc – Jeglič, Bailey, Sloboda – Baranov
- ČEREPOVEC: Furch (Korobov) – Kinrade, Chochlov, Glazkov, Lekomcev, Chabarov, Kulda, Sizov – Jakimov, Michnov, Monachov – Geraskin, Trubačov (A), Vovčenko – Kodola, Zacharčuk, Petunin – Nikolišin, Ashton, Babenko – Markovin
-
Všetko podstatné ohľadom zápasu sa dozviete v našom preview:

- Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nášho prvého tohtoročného online prenosu stretnutia Slovana Bratislava, ktorý sa predstaví na ľade Severstaľu Čerepovec.

Slovan na trip bez reprezentačného obrancu, šancu dostane mladík z projektu dvadsiatky

Veľká strata pre Slovan, na trip odcestoval bez účastníka MS v Dánsku.

pred 3 hod.

0

Prečo sa Slovan nasilu drží v KHL? Snáď osobné príjmy niekoľkých vyvolených z vedenia klubu

Slovan Bratislava sa zubami-nechtami drží v KHL. Prečo je tomu tak?