Menu

KHL Online prenos: Slovan Bratislava - Ufa 13.11.2017

Online prenos

Online prenos zo zápasu Slovan Bratislava - Ufa. Zápas začína o 19:30.

60' Koniec zápasu. Slovan po kvalitnom a bojovnom výkone porazil ufu 3:2
60' V závere horúce chvíle pre Slovan, Ufa búši, hrá už bez brankára, Slovan bojuje o udržanie tesného náskoku
56' GÓL!!! Ufa znižuje na 2:3. Kašpar prihrával na Meszároša, ktorý bol úplne sám pred Štěpánkom. Nedokázal si spracovať puk, ten prešiel na Burdasova a po chybe nášho kapitána hosťujúci hráč znižuje na rozdiel jediného gólu
53' Hráči Ufy viditeľne ožili, Slovan ešte nemá nič isté, dobrá strela Larsena
52' GÓL!!! Obrana Slovana sa teraz nevyznamenala. Štěpánkov výborný zákrok proti Hartikainenovej "tutovici", Kemppainen však ležiaceho gólmana prekonal, nakoľko ho defenzíva dostatočne nepokryla - 3:1
50' GÓL!!! Ale tentoraz gól platí, Slovan 3:0. Sersen pálil od modrej, bol tam teč ktorý pomýlil Scrivensa, postaral sa oň buď Sherbatov alebo hráč Ufy
49' Gól Slovana neplatí, Skalický i celý Slovan má smolu aj keď evidentne sa rozhodcovia pomýlili. Pokračujeme za stavu 2:0
49' GÓL!!! Slovan dal na 3:0, rozhodca však rozpažuje a asi nebude platiť...Uvidíme
49' Slovan zvládol aj štvrté dnešné oslabenie. Na prvú presilovku čaká
48' Veľký tlak Ufy, Slovanisti obetavo poctivo bránia, Sersen vyhadzuje cez všetky čiary
47' Silnú pasáž Slovana pribrzdí vylúčenie kapitána Meszároša
47' Skalického druhý samostatný únik, ani tentoraz na Scrivensa nenašiel recept
46' Klinec do rakvy Ufe mohol zasadiť Viedenský, svoju šancu ale nevyužil. Výborné momenty Slovana
46'
Klikni sem a sleduj live stream zo zápasu Slovana
46' GÓL!!! Slovan zvyšuje na 2:0. Belasí sa rútili v prečíslení dvoch proti jednému. Boychuk ťahal po ľavom krídle, zobral to na seba a prestrelil Scrivensa
45' Hráči Ufy to rozhodili v okolí brány Slovana, puk si takmer nešťastne zrazil do vlastnej brány Ebert, našťastie to mierilo tesne vedľa
43' Parádna prihrávka Réwaya do jazdy Genowayovi, puk po jeho strele vytesnil Scrivens
42' Po Larsenovej strele od modrej Štěpánek ukrýva puk vo svojej lapačke
41' Začiatok tretej tretiny
40' Koniec prvej tretiny
40' V samotnom závere druhej tretiny tretie vylúčenie na strane Slovana. Švarný si v súboji za vlastnou bránou počínal nedovolene
38' Genowayova strieľaná prihrávka, Boychuk sa však k zakončeniu nedostal
36' Mikúšova strela z pravého kruhu zblokovaná obetavým hosťujúcim brániacim hráčom
34' Slovan zvládol aj druhé oslabenie
32' Mikúšova vysoká hokejka zasiahla do tváre kapitána hostí Loginova a Slovan sa bude brániť v oslabení
31' Hartikainen sa obtočil okolo brány Slovana, Viedenský mu nestíhal, no fínsky útočník hostí nezakončoval presne
30' Veľký prehľad Mikúša, ktorý naservíroval nabiehajúcemu Slobodovi, ten z dobrej pozície mieril vedľa
29' Šťastný so Skalickým skúšali niečo vymyslieť. Prvý menovaný to riešil strelou z medzikružia, Scrivens zasiahol
28'
28' Skvelá robota Meszároša, predral sa pred Scrivensa, ten ho vychytal, ešte tam bola dorážka jedného z domácich
28' Boychuk vysúval na útočnú modrú Genowaya, ten by sa rútil sám na Scrivensa, no brániaci hráč hostí puk vytečoval
26' Puk po Paninovej strele sa dostal na Soloduchina, ten bekhendom pálil z medzikružia, no nemieril presne
25' Štěpánkov istý zákrok lapačkou po strele hosťujúceho hráča z ľavého kruhu
23' Majorov sa predral k zakončeniu, puk vyrazil Štěpánek pred seba. Kuzmin sa dral k dorážke, Švarný ho dobre odblokoval
21' Hrozba v podaní Omarka, našťastie sa s pukom už dostal za bránku
21' Začiatok druhej tretiny
20' Koniec prvej tretiny. Videli sme v nej kvalitný výkon Slovana Bratislava, ktorý po dobrej práci Michala Řepíka vyhráva 1:0
18' Meszároš parádnou kolmicou vysunul našliapnutého Skalického, ktorý sa rútil sám na Scrivensa, no ten ho vychytal
17' Slovan už s piatimi hráčmi na ľade
16' Po strele Hartikainena teč jedného z jeho spoluhráčov, Štěpánek naň dokázal zareagovať
15' Strela Omarka, Štěpánek mal zakrytý výhľad, puk našťastie už putuje do obranného pásma hostí
15' Faul Řepíka, Slovan ide do štyroch
14' Zákrok večera! Štěpánek betónom vyrazil puk po strele Gončarova, k dorážke sa dostal úplne voľný Makarov, no gólmana Slovana neprekonal!
10'
10' Lisin dvakrát zahrozil, v prvom prípade bol Štěpánek vykorčuľovaný, no Lisin netrafil bránku
7' Dobrá práca Réwaya, získal puk, podržal ho v útočnej zóne, dobre rozohral na Bačíka, jeho strela nebezpečne tečovaná
5' Řepík je dnes viditeľne pri chuti. Pekne sa zbavil protihráča a snažil sa opäť prekonať Scrivensa
5' Larsenov nahodený puk od modrej, vytečovaný do rohu klziska
3' GÓL!!! Řepík posiela Slovan do vedenia 1:0. Larsen hrubo zaváhal, doslova daroval puk Řepíkovi, ktorý sa vyrútil smer brána Ufy a prekonáva Scrivensa
2' Šťastný z ľavej strany nahadzoval puk pred bránku, žiadny jeho spoluhráč ho však nezachytil
1' Začiatok zápasu
- UFA: Scrivens (Karejev) – Larsen, Loginov (C), Garejev, Panin, Beľakov, Arzamascev, Busarov, Gončarov – Hartikainen, Kemppainen, Soloduchin – Burdasov, Zubov (A), Omark – Lisin (A), Junkov, Fiodorov – Makarov, Kuzmin, Majorov
- SLOVAN: Štepánek (Mazanec) – Ebert, Sersen, Meszároš (C), Bačík, Voráček, Barker, Švarný (A) – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Genoway, Boychuk, Réway – Skalický, Šťastný, Šerbatov – Mikúš, Hrnka, Sloboda
- Vítame vás pri sledovaní nášho online prenosu stretnutia Slovan - Ufa!

Slovan má v kádri zatiaľ len jedenásť hráčov. Ako sú na tom ostatné tímy KHL?

Čoskoro odštartuje oficiálne letná príprava Slovana Bratislava. Káder však ani zďaleka nie je hotový.

23.06.18, 08:36