Menu

KHL Online Lokomotiv Jaroslavľ - Slovan Bratislava (6.1.2019)

Slovan Bratislava - logo
SLEDUJ ONLINE SLEDUJ KHL ZÁPASY ONLINE

Uctí si Slovan pamiatku zosnulého Pavla Demitru víťazstvom na ľade Lokomotivu Jaroslavľ? Sledujte s nami online od 15.00

60' Koniec zápasu - Slovan prehral v Jaroslavli tesne 0:1
60' Averin v záverečných sekundách tesne minul prázdnu bránku strelou cez celé klzisko
60' V.Országh berie time out, malý oddych pred záverom
60' Power play hrá Slovan v závere stretnutia
57' Veľká nespravodlivosť, Slovan v pripísknutej presilovke domácich inkasoval
57' GÓL!!! Sekundu pred vypršaním trestu Jánošíka triafa Nakládal z ľavého kruhu medzi betóny Čiliaka - 1:0
56' Osipov pálil od modrej, puk končí u Čiliaka
56' Strela Kronwalla z kruhu, puk vyblokoval Čiliak pohotovým zákrokom
55' Vzápätí absurdný verdikt rozhodcu, Jánošík blokoval zakončujúceho hráča, ten spadol nezavinene a je z toho faul?? Rozhodcovia tlačia domácich ako sa len dá
55' Gélinas sa predral cez dvoch brániacich hráčov, bol osekávaný, dokázal zakončiť, no Konovalova neprekonal
54' Bravúrne zákroky predvádza Marek Čiliak! Ďalší kúsok hodný zostrihov najkrajších "saveov"
53' Výborne! Slovan ubránil ďalšie oslabenie
51' Hrnka čisto zablokoval strieľajúceho protihráča, rozhodca to však posúdil ako faul a Slovan sa bude brániť v oslabení
50' Ivanov dôrazný pred Čiliakom, puk za gólmana Slovana ale nepretlačil
50' Jurtajkin sa uvoľňoval na ľavej strane, chcel si to dať cez ruku, brániaci hráč Slovana to ale zvládol výborne
46' Slovan skvele ubránil oslabenie o dvoch hráčov
43' Nebezpečná hra vysokou hokejkou, Buc na trestnej, Slovan hrá oslabený o dvoch hráčov
43' Osipov napálil od modrej, Čiliak v pohode chytá
42' 20 % využitie presilových hier má Jaroslavľ v tejto sezóne
42' Bačík - nedovolené bránenie v hre - presilovka pre Lokomotiv
41' Začiatok 3. tretiny
40' Koniec 2. tretiny - Slovan hrá v Jaroslavli 0:0
40' Zdalo sa, že Čiliak highlightovým tigrím skokom zmaril obrovskú šancu, no bol to jeho spoluhráč, ktorý puk vyblokoval mimo priestoru bránky
38' Domáci sa zahryzli do Slovana, Čiliak riešil dve nepríjemné strely
36' Lunter prihrával spoza bránky Sukeľovi, ten bez prípravy trafil helmu Konovalova, od nej sa puk odrazil do hornej tyčky! Rozhodcovia posudzovali situáciu na videu, gól to však zjavne nebol
36' Kľučka Sannikova, uvoľnil sa na pravej strane, strela z pravého kruhu, Čiliak puk vyrazil
36' Odrazený puk od zadného mantinelu, Ivanov ho z ostrého uhla pálil do odkrytej časti bránky, skvele ho však zblokoval Hrnka
34' Nahodený puk, Kudriavcev nepríjemne clonil, no Čiliak si puk našiel
33' Klok sa v priebehu druhej tretiny neobjavuje na ľade, Slovan tak dohráva zápas už len na 5 obrancov
31' Korškov nebezpečne strieľal z ľavej strany po ľade, Čiliak výborne vyrazil betónom
29' Alexejev v dobrej pozícii pred bránkou, brániaci hráč Slovana puk vytečoval
27' Na druhej strane riešil Čiliak pokus Kozuna
26' Slovan zahrozil, Chipchura pred bránkou, puk sa ale na neho nedostal, škoda toho, následne ešte zblokovaná strela Taffea
24' Následne strela Červeného, tentoraz výborne zasiahol Konovalov
24' Sukeľ z medzikružia strieľal nie práve najpresnejšie
24' Bekhendová koncovka Kozuna, aj toto Slovan ustál bez ujmy
23' Čerepanov pálil od modrej, nepríjemný teč, Čiliak si nebol istý svojím zákrokom, cítil, že puk mu prechádza pomedzi nohy, našťastie k dorážke nedošlo
21' Začiatok 2. tretiny
20' Koniec 1. tretiny - Slovan hrá v Jaroslavli 0:0
17' Sloboda z kruhu preveril Konovaľova, malina končí v lapačke gólmana ruského tímu
16' Kutuzov strieľal z medzikružia, Taffe ale skvele zblokoval
15' Gélinasova rana od modrej, minul bránku domácich
11' Kronwall, nepríjemný teč, no Sukeľ vyčistil puk spred Čiliaka
11' Kutuzov našiel pred bránkou Apalkova, ten ho však netrafil ideálne
11' Prvá polovica tretiny v réžii Slovana
10' Jurtajkinova šanca, ktorú riešil Čiliak
10' Sukeľ pekne prihral v situácii dva na dva Lamperovi, ten sa predral až do zakončenia, Konovaľov odolal
9' Červený od mantinelu prihrával na Sukeľa, výborná šanca, tesne vedľa!
9' Bačíkova strela od modrej, bolo to však skôr len také nahodenie na zadný mantinel
7' Po strele Nakládala Čiliak puk len vyrazil nekontrolovane pred seba, nebezpečná situácia
5' Chad Rau spadol pri snahe o kľučku, v páde však ešte vystrelil, tesne minul bránku Konovaľova
4' Už takmer 4 minúty sa hrá bez prerušenia, hra má skutočne spád
3' Slovan hrá dnes len na 3 kompletné formácie + 2 útočníci, nakoľko po zápase v Čerepovci vypadli Švarný, Jeglič a Bailey
3' Slovan má výborný úvod, hrá aktívne, snáď mu to vydrží
2' Ďalšia príležitosť belasých, ešte dorážka Chipchuru, no Konovaľov podržal domácich
2' Prihrávka do druhej vlny, Sersen strieľal z medzikružia, tesne minul
1' Začiatok zápasu
-
JAROSLAVĽ: Konovalov (Isajev) – Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Jelesin, M. Osipov, Čerepanov, Kutuzov, Afanasjev – Kozun, Alexejev, Kudrjavcev – Sannikov, J. Korotkov, J. Averin (A) – Korškov, Iljenko, Jurtajkin – Červoněnko, Ivanov, Apalkov (A).

SLOVAN: Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Jánošík, Grman, Klok, Bačik, Gelinas – Lunter, Sukel', Červený (A) – Rau, Taffe (A), Chipchura – Lamper, Buc, Hrnka – Baranov, M. Sloboda.
-
Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nášho online prenosu stretnutia Jaroslavľ - Slovan. Všetko podstatné sa dočítate v našom preview: