Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Hovorilo sa o jeho odchode do Trenčína. Meszároš sa rozhodol, bude pokračovať v Slovane?

Andrej Meszároš © hcslovan.sk

Kapitán Slovana Andrej Meszároš už má jasno ohľadom svojej ďalšej budúcnosti.

Kapitán Slovana Bratislava z predošlých dvoch sezón Andrej Meszároš predĺžil s vedením "belasých" zmluvu a bude tak patriť medzi opory zadných radov aj v nadchádzajúcej sezóne. Hovorilo sa o jeho odchode do Dukly Trenčín, no napokon zostáva v KHL.

„Chcel som si zahrať KHL, druhú najlepšiu ligu na svete. Zo Slovana prišiel záujem a ja som neváhal. V klube som bol spokojný v posledných dvoch sezónach. Mrzí ma síce, že sme nedokázali vybojovať vyraďovaciu časť. Verím však, že sa to podarí do tretice. Idem do známeho prostredia, klubu s dobrým zázemím a skvelými fanúšikmi," povedal Meszároš pre oficiálny klubový web krátko po podpísaní kontraktu.

Skúsený tridsaťdvaročný obranca s takmer siedmimi stovkami štartov v zámorskej NHL nezaháľal a aj napriek tomu, že nemal jasno ohľadom toho, kde bude hrávať, tvrdo sa pripravoval na nový ročník.

„Pripravoval som sa tak ako každý rok s kondičným trénerom Romanom Švantnerom z Banskej Bystrice. Mal som od neho plán, chodil som aj za ním, tréningové jednotky som mal tiež doma v Považskej Bystrici. Odkrútil som si už niekoľko rokov tejto driny, tréner má pozná, vie čo potrebujem a tak bola aj príprava nastavená."
Meszároš sa v lete 2015 vrátil do Európy po desiatich rokoch v NHL. V KHL ho čaká už štvrtý ročník, tretí v drese Slovana. Ten premiérový odohral v drese Sibiru Novosibirsk. Meszároš pre klubový web "belasých" prezradil, s akými cieľmi bude vstupovať do nového ročníka.

„Dôležité budú tímové ciele, teda dostať klub do playoff. Tomu chcem pomôcť aj svojimi výkonmi na ľade. Všetci budeme chcieť vyhrávať a tešiť fanúšikov predvedenou hrou. V tíme máme niekoľko mladíkov, bude tiež úlohou nás starších im pomôcť stať sa stabilnou súčasťou A – mužstva."

Želáme najmä pevné zdravie a nech to konečne do tretice vyjde a zahrá si so Slovanom v play off!

Keď chémia zafunguje. Slovan na ďalekom Východe našiel útok, ktorý dokáže veľké veci

Slovan na tripe na ďalekom Východe našiel zloženie elitného útoku, ktorý má potenciál dokázať naozaj veľké veci.

Včera, 14:56

0

Országh prvú z dvoch plánovaných posíl našiel

Slovan získal novú posilu do útoku.

21.09.18, 19:18

0

To bude náladička pri lete domov! Slovan ťažký trip zakončil nádhernou výhrou

Boj na ďalekom Východe o prvý triumf vonku v sezóne. Uspeje Slovan a uzavrie ťažký trip víťazne? Sledujte s nami online už od 11:30.

21.09.18, 08:17

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
87.0 ms