Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Hovorilo sa o jeho odchode do Trenčína. Meszároš sa rozhodol, bude pokračovať v Slovane?

Andrej Meszároš © hcslovan.sk

Kapitán Slovana Andrej Meszároš už má jasno ohľadom svojej ďalšej budúcnosti.

Kapitán Slovana Bratislava z predošlých dvoch sezón Andrej Meszároš predĺžil s vedením "belasých" zmluvu a bude tak patriť medzi opory zadných radov aj v nadchádzajúcej sezóne. Hovorilo sa o jeho odchode do Dukly Trenčín, no napokon zostáva v KHL.

„Chcel som si zahrať KHL, druhú najlepšiu ligu na svete. Zo Slovana prišiel záujem a ja som neváhal. V klube som bol spokojný v posledných dvoch sezónach. Mrzí ma síce, že sme nedokázali vybojovať vyraďovaciu časť. Verím však, že sa to podarí do tretice. Idem do známeho prostredia, klubu s dobrým zázemím a skvelými fanúšikmi," povedal Meszároš pre oficiálny klubový web krátko po podpísaní kontraktu.

Skúsený tridsaťdvaročný obranca s takmer siedmimi stovkami štartov v zámorskej NHL nezaháľal a aj napriek tomu, že nemal jasno ohľadom toho, kde bude hrávať, tvrdo sa pripravoval na nový ročník.

„Pripravoval som sa tak ako každý rok s kondičným trénerom Romanom Švantnerom z Banskej Bystrice. Mal som od neho plán, chodil som aj za ním, tréningové jednotky som mal tiež doma v Považskej Bystrici. Odkrútil som si už niekoľko rokov tejto driny, tréner má pozná, vie čo potrebujem a tak bola aj príprava nastavená."
Meszároš sa v lete 2015 vrátil do Európy po desiatich rokoch v NHL. V KHL ho čaká už štvrtý ročník, tretí v drese Slovana. Ten premiérový odohral v drese Sibiru Novosibirsk. Meszároš pre klubový web "belasých" prezradil, s akými cieľmi bude vstupovať do nového ročníka.

„Dôležité budú tímové ciele, teda dostať klub do playoff. Tomu chcem pomôcť aj svojimi výkonmi na ľade. Všetci budeme chcieť vyhrávať a tešiť fanúšikov predvedenou hrou. V tíme máme niekoľko mladíkov, bude tiež úlohou nás starších im pomôcť stať sa stabilnou súčasťou A – mužstva."

Želáme najmä pevné zdravie a nech to konečne do tretice vyjde a zahrá si so Slovanom v play off!

Nemá playstation ani počítač, varí. Ruský tínedžer zo Slovana môže byť inšpiráciou pre mládež

Ruský mladík Jegor Baranov verí, že v budúcej sezóne premiérovo ochutná boje v KHL.

Dnes, 07:53

0

Kľúčový hráč TPS Turku po životnej sezóne mieri do Slovana

Ďalšiu novú posilu oznámilo vedenie Slovana Bratislava.

Včera, 19:50

0

Tréner Slovana Országh: Stále hľadáme rozdielových hráčov, Slováci takí na trhu nie sú

Hokejisti bratislavského Slovana odštartovali oficiálne spoločnú prípravu na ľade.

Včera, 08:57

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 4000 € + 15 € pre každého nového hráča!
91.3 ms