Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Viedenský si vie predstaviť pokračovanie v Slovane. Má však jednu podmienku

0 5.02.18 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Marek Viedenský

Útočník Marek Viedenský pravdepodobne bude patriť k hráčom, ktorých si vedenie Slovana Bratislava bude chcieť udržať v kádri aj na ďalšiu sezónu.
Viac "slovenskejší" Slovan chce vybudovať generálny manažér Patrik Ziman. Nedávno priznal, že v medzisezónnom období sa klub bude snažiť získať štyroch až piatich členov slovenského olympijského kádra, ktorý sa čoskoro predstaví pod piatimi kruhmi v Pjongčangu.

Dá sa očakávať, že Slovan si bude chcieť udržať aj najväčšie opory z aktuálneho ročníka. Napríklad útočníka Mareka Viedenského, ktorý v Slovane odohral posledné tri sezóny. S desiatimi gólmi tretí najlepší strelec "belasých" v sezóne pripustil, že by na prípadnú ponuku Slovana pristúpil. Má však jednu podmienku. „Keby boli všetky záväzky vyplatené pred začiatkom novej sezóny, dokážem si predstaviť ďalší rok v Slovane," uviedol pre šport.sk.

Viedenský hrá v Slovane už tri roky a tak je zvyknutý na negatívnu publicitu klubu ohľadom finančných ťažkostí či nevýrazných výsledkov. Nechce sa však takýmito vecami vôbec zaoberať a sústrediť sa chce len a len na hokej. „Nechceme riešiť ľudí, ktorí nedoprajú úspech. Žiaľ ich je na Slovensku veľa. Pravda však je, že sa inak hrá, keď máte načas peniaze a nerieši sa to v médiách."

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.