Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov

Slovan v príprave naďalej prehráva, dnes narazí na nemecký Kassel

0 9.08.17 v kategórii: Aktuality , TASR
HC Slovan Bratislava

Jediný slovenský klub v Kontinentálnej hokejovej lige sa v predsezónnom období len hľadá.
Hokejisti HC Slovan Bratislava prehrali v utorok vo svojom úvodnom zápase na turnaji Wingas Cup v nemeckom Kasseli s Dinamom Riga 2:3. V drese "belasých" už nastúpili aj nové posily - fínsky útočník Teemu Ramstedt a americký obranca Nick Ebert. Obaja si pripísali po jednej asistencii.

Dinamo sa ujalo vedenia už v 2. minúte, keď sa presadil Meija. O dve minúty neskôr však vyrovnal Jan Buchtele. Riga ovládla druhé dejstvo a po zásahoch z hokejok Krista a Ševčenka si vytvorila dvojgólový náskok. Ten v 60. minúte už len upravil Andrej Šťastný.

"Belasých" čaká ďalší duel na turnaji už v stredu o 19.00 h proti domácemu EC Kassel Huskies. Na záver sa vo štvrtok o 13.30 h stretnú s Viťazom Podolsk.

Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly a asistencie: 2. Meija (Ševčenko, K. Redlihs), 23. Kristo (Gillies, Indrašis), 32. Ševčenko (Redlihs, Galiardi) – 4. Buchtele (Kašpar, Ebert), 60. Šťastný (Ramstedt, Taimi)
HC Dinamo Riga: Kalninš (Naumovs) – Galvinš, Ališauskas, Balinskis, Jerofejevs, Ševčenko, K. Redlihs, Karkls – Indrašis, Bičevskis, Kristo – Jelisejevs, Galiardi, M. Redlihs – Gillies, Meija, Lipsbergs – Gegeris, Batna, Kulda – Misjus
HC Slovan Bratislava: Janus – Voráček, Ebert, Švárny, Taimi, Kozák, Bačík, Černý, Fereta – Kašpar, Viedenský, Buchtele – Hrnka, Smoleňák, Řepík – Šťastný, Ramstedt, Skalický – Hlinka, Mikúš, Hecl

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.