Admiral Vladivostok Ak Bars Kazan Avangard Omsk Barys Astana CSKA Moskva Dynamo Minsk Dynamo Moskva HC Red Star Kunlun Jokerit Lokomotiv Yaroslavl Metallurg Magnitogorsk Salavat Yulaev Ufa SKA St. Petersburg Torpedo Nizhny Novgorod Traktor Chelyabinsk Vityaz Podolsk Chekhov
Slovan chce v lete získať štyroch až piatich olympionikov

0 4.02.18 v kategórii: Slovan Bratislava , autor: Michal Sedlák (BetBoss)
Slovan Bratislava

Generálny manažér Slovana Bratislava priznal, že klub bude mať v medzisezónnom období snahu získať štyroch až piatich olympionikov.
Aj keď vedenie KHL má v úmysle okresať ligu po sezóne o tri tímy, Slovan Bratislava by medzi nimi podľa všetkého nemal byť. Hovorí sa najmä o ruských tímoch. Vedenie belasých už preto rozmýšľa nad ďalším ročníkom, keďže v tom aktuálnom to s účasťou v play off nevyšlo.

Generálny manažér Patrik Ziman sa už skôr nechal počuť, že klub chce predĺžiť spoluprácu s českým brankárom Jakubom Štěpánkom, ktorý podával kvalitné výkony a mal by byť jednotkou Slovana v budúcom ročníku. Ako dvojku chce Slovan k nemu angažovať slovenského gólmana.

Ziman chce v medzisezónnom období pritiahnuť do Slovana čo možno najviac kvalitných slovenských hráčov. Dopomôcť mu k ich presviedčaniu môže aj postupná stabilizácia finančnej stránky.

„Urobím všetko, aby sme mali čo najviac slovenských hráčov. A potenciálnych adeptov budeme hľadať aj medzi aktuálnymi olympionikmi. Hovoríme o štyroch až piatich slovenských hráčoch a rovnakom počte zahraničných," prezradil Ziman svoje plány v rozhovore pre šport.sk.

V nominácii generálneho manažéra Miroslava Šatana a hlavného trénera Craiga Ramsayho na olympiádu do Pjongčangu absentujú hráči Slovana Bratislava, čo je veľkým prekvapením.

O koho by mohol mať Slovan z našich olympionikov záujem? Vyberať skutočne je z čoho, všetkým hráčom, ktorí nás budú reprezentovať v Pjongčangu po sezóne končia zmluvy.

Info! Len registrovaní a prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Info!Zatiaľ žiadny komentár.