Ufa1:2Koniec · SN
Nižnij NovgorodSalavat Julajev Ufa – Torpedo Nižnij Novgorod 1:2, 13. 10. 2022
KHL · Základná časť
Št 13. 10. 2022 · 16:00 · Ufa-Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SAL | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| TOR | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
2. tretina – 1:1
-
2:47
Alexander S. Komarov · 2 min, držanie
-
3:52
Maxim S. Fedotov
Kenny Agostino, Dennis Yan
0:1
-
7:44
Dennis Yan · 2 min, držanie hokejky
-
8:05
Nikolai Kulemin
Ryan Murphy, Shakir Mukhamadullin
1:1
3. tretina – 0:0
-
2:21
Kirill Urakov · 2 min, podrazenie
Predĺženie – 0:0
-
1:11
Ryan Murphy · 2 min, hodenie výstroja
-
3:51
Nikolai Kulemin · 2 min, podrazenie
2. predĺženie
-
0:00
Bogdan Konjuškov trestné strieľanie
bez asistencie
1:2
Štatistiky tímov
vs
37
Strely na bránku
27
1/3
Presilovky
1/2
55 %
Vhadzovania
45 %
4
Hity
6
6
Trestné minúty
4
Nad / Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12/17 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 93SergeiS. ShmelyovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11/21 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 9/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 |
Porovnanie v sezóne
vs
86
Body v tabuľke
90
2,56
Góly na zápas
3,00
2,07
Inkasované na zápas
2,53
21,3 %
Presilovky
19,7 %
87,2 %
Oslabenia
89,2 %
28,3
Strely na zápas
31,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Ufa +5
Nižnij Novgorod −1
+6
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 54 | 6 | 6 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 58 | 10,3 % | 15 | – | |
|
|
– | 61 | 7 | 9 | 16 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 62 | 11,3 % | 12 | – | |
EvgenyE. Timkin |
– | 48 | 1 | 4 | 5 | 0 | 28 | 0 | 0 | 1 | 40 | 2,5 % | 40 | – | |
|
|
– | 68 | 13 | 15 | 28 | 0 | 24 | 4 | 1 | 0 | 86 | 15,1 % | 35 | – | |
|
|
– | 22 | 4 | 5 | 9 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 6 | 45 % | |
SashaS. Chmelevski |
– | 67 | 26 | 22 | 48 | 0 | 41 | 10 | 1 | 8 | 179 | 14,5 % | 40 | 56 % | |
|
|
– | 64 | 9 | 7 | 16 | 0 | 23 | 2 | 0 | 1 | 92 | 9,8 % | 63 | 41 % | |
|
|
– | 39 | 4 | 4 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 21 | 37 % | |
|
|
– | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 50,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 38 | 2 | 7 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 35 | 5,7 % | 23 | – | |
|
|
– | 67 | 13 | 26 | 39 | 0 | 26 | 5 | 0 | 1 | 141 | 9,2 % | 22 | 58 % | |
|
|
– | 38 | 1 | 5 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 34 | 35 % | |
JoshJ. Ho-Sang |
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 61 | 13 | 15 | 28 | 0 | 18 | 4 | 0 | 4 | 138 | 9,4 % | 64 | – | |
|
|
– | 53 | 11 | 4 | 15 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 84 | 13,1 % | 26 | – | |
| 93SergeiS. Shmelyov | – | 67 | 19 | 32 | 51 | 0 | 4 | 7 | 0 | 5 | 152 | 12,5 % | 26 | – | |
|
|
– | 48 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 | 50 | 12,0 % | 16 | 38 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 62 | 6 | 14 | 20 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 109 | 5,5 % | 58 | – | |
|
|
– | 16 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
– | 59 | 1 | 7 | 8 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 58 | 1,7 % | 3 | – | |
|
|
– | 57 | 5 | 9 | 14 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 102 | – | |
RyanR. Murphy |
– | 42 | 4 | 13 | 17 | 0 | 33 | 0 | 0 | 2 | 87 | 4,6 % | 7 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 28 | – | |
|
|
– | 65 | 8 | 16 | 24 | 0 | 65 | 5 | 0 | 2 | 125 | 6,4 % | 50 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 66 | 0 | 4 | 4 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 25 | – | |
|
|
– | 44 | 0 | 2 | 2 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 25 | – | |
ShakirS. Mukhamadullin |
– | 67 | 6 | 19 | 25 | 0 | 33 | 3 | 0 | 2 | 137 | 4,4 % | 22 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9YuY. Sato | – | 39 | 5 | 5 | 10 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 41 | 12,2 % | 5 | – | |
VladislavV. Firstov |
– | 46 | 11 | 15 | 26 | 0 | 38 | 2 | 0 | 1 | 102 | 10,8 % | 31 | – | |
KennyK. Agostino |
– | 28 | 4 | 7 | 11 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 64 | 6,3 % | 6 | 52 % | |
|
|
– | 42 | 3 | 2 | 5 | 0 | 8 | 1 | 1 | 1 | 42 | 7,1 % | 6 | 47 % | |
|
|
– | 32 | 9 | 5 | 14 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 42 | 21,4 % | 5 | 38 % | |
|
|
– | 30 | 7 | 6 | 13 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 51 | 13,7 % | 4 | – | |
|
|
– | 60 | 26 | 13 | 39 | 0 | 21 | 14 | 3 | 5 | 129 | 20,2 % | 50 | 38 % | |
|
|
– | 35 | 2 | 7 | 9 | 0 | 14 | 1 | 0 | 0 | 50 | 4,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 65 | 10 | 19 | 29 | 0 | 22 | 2 | 0 | 5 | 137 | 7,3 % | 23 | – | |
NikolaiN. Kovalenko |
– | 56 | 21 | 33 | 54 | 0 | 32 | 8 | 1 | 6 | 130 | 16,2 % | 77 | 49 % | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
IgorI. Larionov |
– | 36 | 7 | 21 | 28 | 0 | 16 | 4 | 0 | 0 | 49 | 14,3 % | 0 | 36 % | |
MaximM. Letunov |
– | 62 | 16 | 14 | 30 | 0 | 20 | 5 | 1 | 4 | 102 | 15,7 % | 9 | 47 % | |
|
|
– | 51 | 15 | 24 | 39 | 0 | 22 | 4 | 0 | 2 | 135 | 11,1 % | 14 | – | |
|
|
– | 59 | 15 | 37 | 52 | 0 | 18 | 4 | 1 | 3 | 135 | 11,1 % | 14 | 49 % | |
|
|
– | 21 | 1 | 3 | 4 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – | |
|
|
– | 27 | 2 | 6 | 8 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 26 | 7,7 % | 14 | 49 % | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 53 | 7 | 10 | 17 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | 58 | 12,1 % | 8 | 32 % | |
|
|
– | 60 | 6 | 7 | 13 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 83 | 7,2 % | 39 | 50 % | |
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 43 % | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 47 | 4 | 2 | 6 | 0 | 25 | 0 | 0 | 1 | 54 | 7,4 % | 25 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Steklov |
– | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 63 | 3 | 22 | 25 | 0 | 14 | 1 | 0 | 0 | 76 | 3,9 % | 1 | – | |
|
|
– | 19 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 58 | 1 | 5 | 6 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 10 | – | |
|
|
– | 40 | 0 | 3 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 64 | 6 | 5 | 11 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 111 | 5,4 % | 36 | – | |
|
|
– | 64 | 9 | 17 | 26 | 0 | 24 | 2 | 1 | 1 | 171 | 5,3 % | 25 | – | |
|
|
– | 39 | 0 | 7 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 37 | – | |
|
|
– | 56 | 5 | 9 | 14 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | 115 | 4,3 % | 24 | – | |
|
|
– | 45 | 6 | 7 | 13 | 0 | 34 | 0 | 1 | 1 | 50 | 12,0 % | 29 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AdamA. Húska |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
IvanI. Kulbakov |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
3
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
7
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
8
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |








