Čeľabinsk0:3Koniec
UfaTraktor Čeľabinsk – Salavat Julajev Ufa 0:3, 30. 9. 2022
KHL · Základná časť
Pi 30. 9. 2022 · 16:00 · Valery Belousov Traktor Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| TRA | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SAL | 1 | 1 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
1:25
Piotr Chochrjakov · 2 min, podrazenie
-
11:57
Sergey Kalinin · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
13:05
Shakir Mukhamadullin
Danil Alalykin
0:1
2. tretina – 0:1
-
4:16
Michail Naumenkov
Alexander Kadeikin
0:2
-
12:14
Alexej Pustozjorov · 2 min, podrazenie
-
16:40
Alexander Kadeikin · 2 min, držanie
3. tretina – 0:1
-
7:11
Anton Burdasov · 2 min, hákovanie
-
11:13
Pavel Koledov
Alexander Kadeikin, Sergei Shmelyov
0:3
-
14:17
Jevgenij Birjukov · 2 min, napadnutie pri mantineli
Štatistiky tímov
vs
25
Strely na bránku
26
0/3
Presilovky
1/3
60 %
Vhadzovania
40 %
11
Hity
12
6
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Ufa
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71AntonA. BurdasovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9/17 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/5 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | – | |
| 54Kirill P.K. KapustinÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4/7 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
| 93SergeiS. ShmelyovÚ | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/19 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – |
Porovnanie v sezóne
vs
72
Body v tabuľke
86
2,49
Góly na zápas
2,56
2,79
Inkasované na zápas
2,07
19,1 %
Presilovky
21,3 %
80,0 %
Oslabenia
87,2 %
28,3
Strely na zápas
28,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Čeľabinsk −2
Ufa +1
+3
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TeemuT. Pulkkinen |
– | 63 | 15 | 12 | 27 | 0 | 24 | 8 | 0 | 0 | 133 | 11,3 % | 10 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 18 | – | |
|
|
– | 28 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 6 | – | |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | 20 % | |
|
|
– | 59 | 1 | 7 | 8 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 62 | 1,6 % | 11 | 59 % | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 68 | 15 | 24 | 39 | 0 | 30 | 4 | 0 | 0 | 131 | 11,5 % | 67 | 53 % | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
SergeyS. Kalinin |
– | 68 | 12 | 16 | 28 | 0 | 20 | 7 | 0 | 3 | 104 | 11,5 % | 133 | 36 % | |
|
|
– | 48 | 5 | 10 | 15 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 49 | 10,2 % | 17 | – | |
Maxim V.M. Shabanov |
– | 67 | 19 | 13 | 32 | 0 | 2 | 3 | 1 | 9 | 129 | 14,7 % | 37 | 36 % | |
|
|
– | 44 | 9 | 1 | 10 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 70 | 12,9 % | 50 | – | |
| 54Kirill P.K. Kapustin | – | 50 | 5 | 9 | 14 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 67 | 7,5 % | 41 | – | |
|
|
– | 63 | 16 | 21 | 37 | 0 | 14 | 4 | 1 | 1 | 102 | 15,7 % | 25 | 56 % | |
|
|
– | 66 | 7 | 7 | 14 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 69 | 10,1 % | 31 | 43 % | |
|
|
– | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – | |
| 71AntonA. Burdasov | – | 48 | 19 | 26 | 45 | 0 | 14 | 5 | 0 | 2 | 145 | 13,1 % | 6 | – | |
|
|
– | 64 | 10 | 20 | 30 | 0 | 11 | 1 | 0 | 1 | 112 | 8,9 % | 30 | – | |
NikitaN. Soshnikov |
– | 22 | 8 | 5 | 13 | 0 | 15 | 1 | 0 | 1 | 43 | 18,6 % | 32 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RobR. Hamilton |
– | 32 | 3 | 15 | 18 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 65 | 4,6 % | 7 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
– | 32 | 2 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 15 | – | |
| 21AlexanderA. Kirpichnikov | – | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 10 | – | |
|
|
– | 45 | 0 | 2 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 13 | – | |
|
|
– | 67 | 4 | 12 | 16 | 0 | 52 | 0 | 0 | 1 | 129 | 3,1 % | 74 | – | |
|
|
– | 58 | 5 | 17 | 22 | 0 | 26 | 4 | 0 | 2 | 95 | 5,3 % | 61 | – | |
|
|
– | 25 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 14 | – | |
|
|
– | 55 | 1 | 9 | 10 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 115 | 0,9 % | 52 | – | |
|
|
– | 54 | 7 | 8 | 15 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | 81 | 8,6 % | 46 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
KirillK. Ustimenko |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 17
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 54 | 6 | 6 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 58 | 10,3 % | 15 | – | |
|
|
– | 61 | 7 | 9 | 16 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 62 | 11,3 % | 12 | – | |
EvgenyE. Timkin |
– | 48 | 1 | 4 | 5 | 0 | 28 | 0 | 0 | 1 | 40 | 2,5 % | 40 | – | |
|
|
– | 68 | 13 | 15 | 28 | 0 | 24 | 4 | 1 | 0 | 86 | 15,1 % | 35 | – | |
|
|
– | 22 | 4 | 5 | 9 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 6 | 45 % | |
SashaS. Chmelevski |
– | 67 | 26 | 22 | 48 | 0 | 41 | 10 | 1 | 8 | 179 | 14,5 % | 40 | 56 % | |
|
|
– | 64 | 9 | 7 | 16 | 0 | 23 | 2 | 0 | 1 | 92 | 9,8 % | 63 | 41 % | |
|
|
– | 39 | 4 | 4 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 35 | 11,4 % | 21 | 37 % | |
|
|
– | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 50,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 38 | 2 | 7 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 35 | 5,7 % | 23 | – | |
|
|
– | 67 | 13 | 26 | 39 | 0 | 26 | 5 | 0 | 1 | 141 | 9,2 % | 22 | 58 % | |
|
|
– | 38 | 1 | 5 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 38 | 2,6 % | 34 | 35 % | |
JoshJ. Ho-Sang |
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 61 | 13 | 15 | 28 | 0 | 18 | 4 | 0 | 4 | 138 | 9,4 % | 64 | – | |
|
|
– | 53 | 11 | 4 | 15 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 84 | 13,1 % | 26 | – | |
| 93SergeiS. Shmelyov | – | 67 | 19 | 32 | 51 | 0 | 4 | 7 | 0 | 5 | 152 | 12,5 % | 26 | – | |
|
|
– | 48 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 | 50 | 12,0 % | 16 | 38 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 62 | 6 | 14 | 20 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 109 | 5,5 % | 58 | – | |
|
|
– | 16 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
– | 59 | 1 | 7 | 8 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 58 | 1,7 % | 3 | – | |
|
|
– | 57 | 5 | 9 | 14 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 102 | – | |
RyanR. Murphy |
– | 42 | 4 | 13 | 17 | 0 | 33 | 0 | 0 | 2 | 87 | 4,6 % | 7 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 28 | – | |
|
|
– | 65 | 8 | 16 | 24 | 0 | 65 | 5 | 0 | 2 | 125 | 6,4 % | 50 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 66 | 0 | 4 | 4 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 25 | – | |
|
|
– | 44 | 0 | 2 | 2 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 25 | – | |
ShakirS. Mukhamadullin |
– | 67 | 6 | 19 | 25 | 0 | 33 | 3 | 0 | 2 | 137 | 4,4 % | 22 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
4
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
5
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 |
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |






