Moskva0:4Koniec
JekaterinburgDynamo Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 0:4, 4. 3. 2026
KHL · Základná časť
St 4. 3. 2026 · 17:30 · VTB Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| DYN | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AVT | 1 | 2 | 1 | 4 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
7:05
Alexander A. Šarov
Semion Kizimov, Jaroslav Busygin
0:1
-
13:32
Arťom Švec-Rogovoi · 2 min, hákovanie
-
13:34
Arťom M. Sergejev · 20 min, osobný trest do konca zápasu
-
14:33
Jordan Weal · 2 min, hákovanie
2. tretina – 0:2
-
0:23
Sergej Zborovskij · 2 min, podrazenie
-
4:10
Daniel Sprong
Semion Kizimov, Sergej Zborovskij
0:2
-
18:37
Nikita Šaškov
Danil Romancev, Maxim Tarasov
0:3
3. tretina – 0:1
-
3:39
Jaroslav Busygin
Alexander A. Šarov, Daniel Sprong
0:4
-
10:03
Igor Ozhiganov · 2 min, podrazenie
-
14:57
Alexander A. Šarov · 2 min, hákovanie
-
15:59
Sergej Zborovskij · 2 min, podrazenie
Štatistiky tímov
vs
28
Strely na bránku
24
0/4
Presilovky
0/3
60 %
Vhadzovania
40 %
13
Hity
15
26
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Moskva
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 14/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5/11 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 24 | 20 | 4 | ,833 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6/17 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7/13 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 28 | 28 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
81
Body v tabuľke
84
2,76
Góly na zápas
3,03
2,56
Inkasované na zápas
2,41
25,9 %
Presilovky
12,4 %
83,5 %
Oslabenia
83,8 %
29,9
Strely na zápas
26,5
Sila zostáv
vs
53 %
Priemerná výkonnosť hráčov
54 %
4
Útočníci v top 100 KHL
4
2
Obrancovia v top 50 KHL
1
11. z 54
Brankár v KHL
8. z 54
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Moskva +6
Jekaterinburg +5
+6
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Moskva
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2025/26
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AntonA. Slepyshev |
62 | 9 | 18 | 27 | 0 | 14 | 2 | 0 | 2 | 103 | 8,7 % | 44 | – | ||
MaxM. Comtois |
54 | 19 | 15 | 34 | 0 | 71 | 9 | 0 | 4 | 126 | 15,1 % | 152 | 40 % | ||
|
|
27 | 1 | 1 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 37 | 43 % | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | 53 % | |
CédricC. Paquette |
21 | 6 | 4 | 10 | 0 | 34 | 2 | 1 | 1 | 47 | 12,8 % | 41 | 47 % | ||
|
|
17 | 1 | 1 | 2 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 18 | 44 % | ||
DaniilD. Prokhorov |
23 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 26 | – | ||
|
|
66 | 7 | 7 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 97 | 7,2 % | 25 | 53 % | ||
|
|
31 | 5 | 2 | 7 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 45 | 11,1 % | 11 | 41 % | ||
|
|
– | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
64 | 15 | 6 | 21 | 0 | 30 | 0 | 0 | 3 | 45 | 33,3 % | 74 | 43 % | ||
SemyonS. Der-Arguchintsev |
26 | 3 | 9 | 12 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 43 | 7,0 % | 2 | – | ||
|
|
47 | 2 | 4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 37 | 5,4 % | 2 | 45 % | ||
|
|
24 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 24 | 8,3 % | 16 | – | ||
|
|
61 | 10 | 2 | 12 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 74 | 13,5 % | 60 | – | ||
DylanD. Sikura |
67 | 27 | 21 | 48 | 0 | 32 | 14 | 0 | 5 | 234 | 11,5 % | 19 | – | ||
JordanJ. Weal |
67 | 14 | 41 | 55 | 0 | 51 | 7 | 0 | 4 | 146 | 9,6 % | 43 | 56 % | ||
|
|
66 | 17 | 38 | 55 | 0 | 4 | 7 | 0 | 2 | 165 | 10,3 % | 3 | – | ||
MaximM. Mamin |
56 | 6 | 12 | 18 | 0 | 22 | 3 | 0 | 1 | 88 | 6,8 % | 67 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RomanR. Kalinichenko |
16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 15 | – | ||
|
|
8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | ||
FredrikF. Claesson |
50 | 1 | 6 | 7 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 42 | 2,4 % | 45 | – | ||
KirillK. Gotovets |
22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 2 | – | ||
|
|
68 | 3 | 11 | 14 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 81 | 3,7 % | 197 | – | ||
|
|
64 | 9 | 45 | 54 | 0 | 18 | 3 | 0 | 0 | 192 | 4,7 % | 108 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
34 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 6 | – | ||
|
|
63 | 7 | 23 | 30 | 0 | 32 | 3 | 0 | 0 | 144 | 4,9 % | 43 | – | ||
|
|
65 | 3 | 14 | 17 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 | 85 | 3,5 % | 30 | – | ||
|
|
60 | 2 | 7 | 9 | 0 | 12 | 1 | 0 | 1 | 47 | 4,3 % | 56 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
40 | 38 | 21 | 15 | 4 | 2,48 | ,914 | 5 | 1123 | 1026 | 97 | 58:38 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 12:57 | |
|
|
30 | 30 | 17 | 10 | 1 | 2,24 | ,922 | 5 | 822 | 758 | 64 | 57:05 |
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DanielD. Sprong |
23 | 18 | 15 | 33 | 0 | 32 | 4 | 0 | 5 | 89 | 20,2 % | 23 | – | ||
|
|
41 | 9 | 8 | 17 | 0 | 8 | 2 | 0 | 3 | 75 | 12,0 % | 34 | – | ||
ReidR. Boucher |
43 | 17 | 25 | 42 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 | 127 | 13,4 % | 52 | – | ||
BrooksB. Macek |
48 | 14 | 21 | 35 | 0 | 25 | 3 | 0 | 3 | 89 | 15,7 % | 35 | – | ||
|
|
35 | 4 | 5 | 9 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 32 | 12,5 % | 18 | 42 % | ||
|
|
55 | 17 | 12 | 29 | 0 | 14 | 1 | 1 | 4 | 92 | 18,5 % | 25 | 43 % | ||
|
|
65 | 3 | 14 | 17 | 0 | 18 | 0 | 1 | 0 | 83 | 3,6 % | 42 | 48 % | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 1 | 73 % | |
|
|
52 | 6 | 10 | 16 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 72 | 8,3 % | 65 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 12 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | 38 % | |
|
|
43 | 5 | 7 | 12 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 4 | 31 % | ||
|
|
50 | 15 | 29 | 44 | 0 | 12 | 2 | 0 | 2 | 98 | 15,3 % | 61 | 45 % | ||
|
|
26 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 26 | 44 % | ||
|
|
60 | 6 | 10 | 16 | 0 | 26 | 0 | 2 | 2 | 64 | 9,4 % | 35 | 49 % | ||
|
|
62 | 15 | 21 | 36 | 0 | 33 | 6 | 0 | 3 | 93 | 16,1 % | 32 | 45 % | ||
|
|
65 | 16 | 20 | 36 | 0 | 46 | 1 | 0 | 5 | 115 | 13,9 % | 78 | 45 % | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
52 | 11 | 14 | 25 | 0 | 22 | 3 | 0 | 2 | 79 | 13,9 % | 32 | – | ||
|
|
65 | 7 | 10 | 17 | 0 | 25 | 0 | 0 | 2 | 66 | 10,6 % | 172 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
29 | 1 | 5 | 6 | 0 | 24 | 0 | 1 | 0 | 27 | 3,7 % | 11 | – | ||
|
|
64 | 9 | 15 | 24 | 0 | 32 | 0 | 1 | 1 | 95 | 9,5 % | 46 | – | ||
JesseJ. Blacker |
61 | 9 | 26 | 35 | 0 | 14 | 4 | 0 | 0 | 108 | 8,3 % | 38 | – | ||
|
|
45 | 3 | 9 | 12 | 0 | 34 | 2 | 0 | 0 | 51 | 5,9 % | 62 | – | ||
|
|
25 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 10 | – | ||
|
|
40 | 1 | 9 | 10 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 27 | – | ||
|
|
66 | 0 | 9 | 9 | 0 | 78 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0,0 % | 63 | – | ||
|
|
16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 3 | – | ||
|
|
37 | 2 | 4 | 6 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 42 | 4,8 % | 5 | – | ||
|
|
18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 28 | – | ||
|
|
4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 8 | – | ||
|
|
39 | 5 | 8 | 13 | 0 | 71 | 3 | 0 | 0 | 47 | 10,6 % | 89 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
26 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 2 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 33 | 22 | 9 | 2 | 2,08 | ,936 | 2 | 1074 | 1005 | 69 | 55:24 | ||
|
|
35 | 32 | 17 | 14 | 2 | 2,38 | ,923 | 3 | 985 | 909 | 76 | 54:38 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3,99 | ,890 | 0 | 82 | 73 | 9 | 45:04 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2025/26 Všetky tabuľky →
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 185:135 | +50 | V1 | |
2
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 19 | 10 | 88 | ,647 | 247:173 | +74 | V1 | |
3
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 197:185 | +12 | P1 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 162:144 | +18 | V1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 25 | 5 | 81 | ,596 | 188:174 | +14 | P2 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 166:238 | −72 | P7 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 252:184 | +68 | P2 | |
2
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 212:169 | +43 | V2 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 206:164 | +42 | P1 | |
4
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 205:195 | +10 | V4 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 34 | 31 | 3 | 71 | ,522 | 170:188 | −18 | V1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 185:135 | +50 | V1 | |
2
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 19 | 10 | 88 | ,647 | 247:173 | +74 | V1 | |
3
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 197:185 | +12 | P1 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 162:144 | +18 | V1 | |
5
SKASKA Petrohrad
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 197:170 | +27 | V1 | |
6
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 191:191 | 0 | V1 | |
7
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 25 | 5 | 81 | ,596 | 188:174 | +14 | P2 | |
8
SPASpartak Moskva
|
68 | 35 | 24 | 9 | 79 | ,581 | 204:201 | +3 | PP3 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 166:238 | −72 | P7 | |
10
LADLada Togliatti
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 157:240 | −83 | V1 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 139:233 | −94 | P7 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 252:184 | +68 | P2 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 228:159 | +69 | V4 | |
3
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 212:169 | +43 | V2 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 206:164 | +42 | P1 | |
5
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 36 | 26 | 6 | 78 | ,574 | 180:171 | +9 | V3 | |
6
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 205:195 | +10 | V4 | |
7
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 34 | 31 | 3 | 71 | ,522 | 170:188 | −18 | V1 | |
8
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 160:195 | −35 | V3 | |
9
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 157:192 | −35 | P2 | |
10
BARBarys Astana
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 154:208 | −54 | PP1 | |
11
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 20 | 36 | 12 | 52 | ,382 | 161:209 | −48 | P1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 252:184 | +68 | P2 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 228:159 | +69 | V4 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 185:135 | +50 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 212:169 | +43 | V2 | |
5
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 19 | 10 | 88 | ,647 | 247:173 | +74 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 197:185 | +12 | P1 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 162:144 | +18 | V1 | |
8
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 206:164 | +42 | P1 | |
9
SKASKA Petrohrad
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 197:170 | +27 | V1 | |
10
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 191:191 | 0 | V1 | |
11
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 25 | 5 | 81 | ,596 | 188:174 | +14 | P2 | |
12
SPASpartak Moskva
|
68 | 35 | 24 | 9 | 79 | ,581 | 204:201 | +3 | PP3 | |
13
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 36 | 26 | 6 | 78 | ,574 | 180:171 | +9 | V3 | |
14
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 205:195 | +10 | V4 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 34 | 31 | 3 | 71 | ,522 | 170:188 | −18 | V1 | |
16
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 160:195 | −35 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 157:192 | −35 | P2 | |
18
BARBarys Astana
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 154:208 | −54 | PP1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 166:238 | −72 | P7 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 20 | 36 | 12 | 52 | ,382 | 161:209 | −48 | P1 | |
21
LADLada Togliatti
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 157:240 | −83 | V1 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 139:233 | −94 | P7 |







