Moskva4:1Koniec
JekaterinburgDynamo Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 4:1, 3. 3. 2025
KHL · Základná časť
Po 3. 3. 2025 · 17:30 · VTB Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| DYN | 3 | 1 | 0 | 4 |
| AVT | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 3:1
-
4:29
Arťom M. Sergejev · 2 min, držanie
-
7:42
Nikita Gusev
Jordan Weal, Igor Ozhiganov
1:0
-
8:14
Dmitrij Raševskij
Max Comtois, Arťom M. Sergejev
2:0
-
13:36
Arťom Kaštanov
Danil Romancev, Evgenii Kashnikov
2:1
-
19:27
Kirill Adamčuk
Nikita Gusev, Maxim Dzhioshvili
3:1
2. tretina – 1:0
-
7:56
Max Comtois
Arťom M. Sergejev, Dmitrij Raševskij
4:1
-
15:23
Anton Sizov · 2 min, hodenie výstroja
3. tretina – 0:0
-
1:28
Semion Kizimov · 2 min, bránenie v hre
-
5:13
Dylan Sikura · 2 min, podrazenie
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
37
0/3
Presilovky
0/1
43 %
Vhadzovania
57 %
18
Hity
17
6
Trestné minúty
2
Nad / Pod svoje pomery
Moskva
Nad svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9/18 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/6 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 37 | 36 | 1 | ,973 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3/6 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/3 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 33 | 29 | 4 | ,879 |
Porovnanie v sezóne
vs
89
Body v tabuľke
89
3,00
Góly na zápas
2,62
2,46
Inkasované na zápas
2,43
19,0 %
Presilovky
15,2 %
84,8 %
Oslabenia
82,0 %
30,7
Strely na zápas
29,5
Sila zostáv
vs
61 %
Priemerná výkonnosť hráčov
54 %
6
Útočníci v top 100 KHL
4
2
Obrancovia v top 50 KHL
2
14. z 55
Brankár v KHL
29. z 55
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Moskva +2
Jekaterinburg +2
+4
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Moskva
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
68 | 11 | 13 | 24 | 0 | 14 | 2 | 0 | 4 | 121 | 9,1 % | 35 | 36 % | ||
AntonA. Slepyshev |
19 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 35 | 8,6 % | 10 | – | ||
MaxM. Comtois |
62 | 21 | 29 | 50 | 0 | 91 | 2 | 0 | 3 | 133 | 15,8 % | 171 | 56 % | ||
|
|
39 | 5 | 2 | 7 | 0 | 12 | 1 | 0 | 3 | 40 | 12,5 % | 37 | 41 % | ||
|
|
62 | 9 | 7 | 16 | 0 | 31 | 0 | 0 | 1 | 64 | 14,1 % | 27 | 44 % | ||
CédricC. Paquette |
64 | 16 | 18 | 34 | 0 | 62 | 7 | 0 | 2 | 144 | 11,1 % | 136 | 47 % | ||
|
|
45 | 6 | 4 | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 64 | 9,4 % | 17 | – | ||
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | ||
|
|
57 | 8 | 12 | 20 | 0 | 12 | 2 | 0 | 3 | 105 | 7,6 % | 25 | 55 % | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
42 | 6 | 6 | 12 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 36 | 16,7 % | 41 | 44 % | ||
AlexA. Burmistrov |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 3 | 39 % | ||
|
|
57 | 11 | 13 | 24 | 0 | 8 | 4 | 0 | 3 | 94 | 11,7 % | 52 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
58 | 7 | 8 | 15 | 0 | 16 | 2 | 0 | 1 | 75 | 9,3 % | 40 | – | ||
DylanD. Sikura |
28 | 8 | 6 | 14 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 72 | 11,1 % | 6 | – | ||
JordanJ. Weal |
66 | 15 | 36 | 51 | 0 | 38 | 6 | 0 | 6 | 165 | 9,1 % | 31 | 55 % | ||
|
|
65 | 20 | 21 | 41 | 0 | 18 | 0 | 0 | 4 | 145 | 13,8 % | 62 | – | ||
|
|
68 | 29 | 40 | 69 | 0 | 12 | 10 | 0 | 5 | 192 | 15,1 % | 6 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
45 | 1 | 4 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 8 | – | ||
BrennanB. Menell |
45 | 4 | 18 | 22 | 0 | 8 | 2 | 0 | 1 | 86 | 4,7 % | 8 | – | ||
|
|
49 | 1 | 6 | 7 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 45 | 2,2 % | 34 | – | ||
KirillK. Gotovets |
59 | 1 | 14 | 15 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 53 | 1,9 % | 17 | – | ||
|
|
68 | 4 | 10 | 14 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 55 | 7,3 % | 173 | – | ||
|
|
68 | 6 | 25 | 31 | 0 | 26 | 2 | 0 | 1 | 129 | 4,7 % | 122 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 6 | 17 | 23 | 0 | 20 | 2 | 0 | 0 | 103 | 5,8 % | 36 | – | ||
|
|
64 | 2 | 7 | 9 | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 68 | 2,9 % | 20 | – | ||
|
|
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 12 | 7 | 4 | 2 | 2,32 | ,930 | 1 | 413 | 384 | 29 | 53:28 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2,67 | ,908 | 0 | 87 | 79 | 8 | 59:58 | |
|
|
42 | 40 | 26 | 11 | 2 | 2,08 | ,929 | 4 | 1134 | 1053 | 81 | 55:45 |
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 7 | 45 % | ||
NickN. Merkley |
59 | 11 | 9 | 20 | 0 | 40 | 2 | 0 | 2 | 122 | 9,0 % | 53 | 49 % | ||
VladimirV. Kuznetsov |
40 | 6 | 7 | 13 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 62 | 9,7 % | 11 | – | ||
| 14CurtisC. Valk | 17 | 3 | 3 | 6 | 0 | 10 | 2 | 1 | 0 | 26 | 11,5 % | 15 | 50 % | ||
|
|
52 | 14 | 23 | 37 | 0 | 22 | 6 | 0 | 4 | 133 | 10,5 % | 59 | – | ||
BrooksB. Macek |
68 | 27 | 22 | 49 | 0 | 12 | 12 | 0 | 5 | 151 | 17,9 % | 42 | 17 % | ||
AndreiA. Grishakov |
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
56 | 9 | 7 | 16 | 0 | 18 | 1 | 0 | 2 | 102 | 8,8 % | 18 | 40 % | ||
|
|
67 | 9 | 11 | 20 | 0 | 18 | 0 | 0 | 3 | 131 | 6,9 % | 53 | 50 % | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | 48 % | |
|
|
52 | 11 | 14 | 25 | 0 | 12 | 0 | 2 | 3 | 73 | 15,1 % | 37 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 5 | – | ||
|
|
64 | 9 | 5 | 14 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 69 | 13,0 % | 46 | 45 % | ||
|
|
4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 1 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 6 | – | ||
|
|
57 | 6 | 8 | 14 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 54 | 11,1 % | 14 | – | ||
|
|
66 | 14 | 43 | 57 | 0 | 31 | 1 | 0 | 2 | 170 | 8,2 % | 89 | 45 % | ||
|
|
52 | 5 | 15 | 20 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | 59 | 8,5 % | 23 | 51 % | ||
|
|
31 | 9 | 13 | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 49 | 18,4 % | 13 | 44 % | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
44 | 13 | 13 | 26 | 0 | 18 | 3 | 0 | 2 | 72 | 18,1 % | 28 | – | ||
|
|
28 | 1 | 8 | 9 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 83 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 4 | 11 | 15 | 0 | 38 | 0 | 0 | 0 | 83 | 4,8 % | 28 | – | ||
JesseJ. Blacker |
51 | 3 | 15 | 18 | 0 | 22 | 1 | 1 | 0 | 74 | 4,1 % | 53 | – | ||
|
|
63 | 4 | 5 | 9 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 60 | 6,7 % | 48 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
EvgeniiE. Kashnikov |
36 | 0 | 6 | 6 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 33 | – | ||
|
|
– | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 8 | – | |
DarrenD. Dietz |
31 | 0 | 8 | 8 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 68 | 0,0 % | 12 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
66 | 1 | 9 | 10 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 | 53 | 1,9 % | 60 | – | ||
NickN. Ebert |
37 | 7 | 8 | 15 | 0 | 23 | 2 | 0 | 3 | 78 | 9,0 % | 21 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
31 | 0 | 2 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 16 | – | ||
|
|
64 | 3 | 10 | 13 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 | 101 | 3,0 % | 123 | – | ||
|
|
– | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 1 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 35 | 22 | 10 | 4 | 2,42 | ,918 | 3 | 1031 | 946 | 85 | 55:26 | ||
|
|
36 | 33 | 19 | 10 | 3 | 2,10 | ,925 | 2 | 911 | 843 | 68 | 53:50 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |






