Ufa8:1Koniec
PodoľskSalavat Julajev Ufa – Viťaz Podoľsk 8:1, 13. 10. 2023
KHL · Základná časť
Pi 13. 10. 2023 · 16:00 · Ufa-Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SAL | 3 | 4 | 1 | 8 |
| VIT | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 3:0
-
2:34
Alexander A. Šarov
Sergei Shmelyov, Nikita Zorkin
1:0
-
7:18
Filat Zotov · 2 min, držanie
-
8:10
Josh Leivo
Dinar Chafizullin, Sergei Shmelyov
2:0
- 16:54 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
17:54
Sasha Chmelevski
Alexander A. Šarov, Josh Leivo
3:0
-
20:00
Alexander Jaremčuk · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 4:0
-
2:35
Sasha Chmelevski
Alexander A. Šarov, Sergei Shmelyov
4:0
-
3:58
Ivan Savčik · 2 min, podrazenie
-
12:18
Filat Zotov · 2 min, illegal and dangerous equipment
-
12:26
Josh Leivo
Dinar Chafizullin
5:0
-
13:09
Viačeslav Leščenko · 2 min, držanie hokejky
- 16:51 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
16:59
Ivan Drozdov
bez asistencie
6:0
-
19:54
Vladislav Jefremov
Alexander A. Šarov
7:0
3. tretina – 1:1
-
6:09
Ruslan Pedan
Stanislav Jarovoi, Jeremy Roy
7:1
-
8:49
Igor Golovkov · 2 min, sekanie
-
10:08
Viačeslav Leščenko
Nikita Zorkin, Arťom Pimenov
8:1
-
11:48
Ivan Ježov · 2 min, hrubosť
-
11:48
Alexej Pustozjorov · 2 min, hrubosť
-
13:55
Scott Wilson · 2 min, hákovanie
Štatistiky tímov
vs
38
Strely na bránku
22
5/3
Presilovky
0/8
40 %
Vhadzovania
60 %
11
Hity
19
6
Trestné minúty
18
Nad / Pod svoje pomery
Ufa
Nad svoje pomery
Podoľsk
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 6 | 0 | – | |
|
|
2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 6 | 0 | – | |
| 93SergeiS. ShmelyovÚ | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 13/21 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/8 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:41 | 22 | 21 | 1 | ,955 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2/3 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1/1 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
17:54 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
42:05 | 38 | 30 | 8 | ,789 |
Porovnanie v sezóne
vs
90
Body v tabuľke
48
2,88
Góly na zápas
1,96
2,10
Inkasované na zápas
3,29
20,2 %
Presilovky
11,4 %
83,9 %
Oslabenia
74,8 %
30,2
Strely na zápas
25,3
Sila zostáv
vs
52 %
Priemerná výkonnosť hráčov
40 %
3
Útočníci v top 100 KHL
0
0
Obrancovia v top 50 KHL
1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Ufa +2
Podoľsk −3
+2
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Ufa
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatveyM. Guskov |
35 | 2 | 5 | 7 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 30 | 46 % | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
39 | 5 | 6 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 32 | 15,6 % | 30 | 38 % | ||
|
|
65 | 24 | 24 | 48 | 0 | 26 | 5 | 3 | 4 | 182 | 13,2 % | 57 | – | ||
EvgenyE. Timkin |
33 | 2 | 5 | 7 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 32 | – | ||
|
|
46 | 13 | 12 | 25 | 0 | 10 | 3 | 1 | 5 | 67 | 19,4 % | 18 | 53 % | ||
|
|
36 | 9 | 5 | 14 | 0 | 16 | 5 | 0 | 1 | 74 | 12,2 % | 15 | – | ||
SashaS. Chmelevski |
67 | 28 | 29 | 57 | 0 | 44 | 9 | 0 | 6 | 200 | 14,0 % | 43 | 59 % | ||
|
|
40 | 3 | 13 | 16 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 87 | 3,4 % | 29 | 28 % | ||
|
|
66 | 7 | 16 | 23 | 0 | 24 | 0 | 1 | 2 | 95 | 7,4 % | 52 | 44 % | ||
|
|
52 | 7 | 10 | 17 | 0 | 23 | 3 | 0 | 3 | 70 | 10,0 % | 29 | 42 % | ||
|
|
64 | 9 | 16 | 25 | 0 | 11 | 1 | 1 | 1 | 85 | 10,6 % | 19 | – | ||
|
|
52 | 7 | 6 | 13 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 65 | 10,8 % | 22 | – | ||
|
|
– | 8 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
66 | 19 | 32 | 51 | 0 | 20 | 8 | 0 | 3 | 109 | 17,4 % | 36 | 42 % | ||
|
|
– | 14 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 16 | 12,5 % | 4 | – | |
JoshJ. Leivo |
– | 40 | 16 | 23 | 39 | 0 | 12 | 6 | 0 | 4 | 155 | 10,3 % | 10 | – | |
|
|
38 | 1 | 5 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 19 | – | ||
| 93SergeiS. Shmelyov | 45 | 6 | 22 | 28 | 0 | 10 | 3 | 0 | 1 | 85 | 7,1 % | 15 | – | ||
|
|
– | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 4 | – |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
55 | 6 | 5 | 11 | 0 | 39 | 1 | 0 | 2 | 57 | 10,5 % | 46 | – | ||
|
|
59 | 5 | 4 | 9 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 90 | 5,6 % | 64 | – | ||
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 5 | – | ||
|
|
51 | 3 | 3 | 6 | 0 | 43 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 100 | – | ||
NicolasN. Meloche |
– | 40 | 5 | 13 | 18 | 0 | 32 | 2 | 0 | 0 | 115 | 4,3 % | 58 | – | |
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 17 | – | ||
|
|
49 | 3 | 12 | 15 | 0 | 30 | 0 | 0 | 1 | 89 | 3,4 % | 45 | – | ||
|
|
33 | 1 | 3 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 36 | – | ||
|
|
56 | 5 | 4 | 9 | 0 | 34 | 0 | 2 | 1 | 91 | 5,5 % | 58 | – | ||
|
|
62 | 4 | 21 | 25 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 75 | 5,3 % | 34 | – | ||
|
|
29 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 41 | 4,9 % | 21 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
47 | 47 | 31 | 12 | 4 | 1,82 | ,937 | 7 | 1338 | 1254 | 84 | 59:01 | ||
|
|
– | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3,00 | ,893 | 0 | 56 | 50 | 6 | 60:03 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
20 | 19 | 10 | 8 | 1 | 2,65 | ,900 | 2 | 471 | 424 | 47 | 53:13 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
49 | 7 | 11 | 18 | 0 | 30 | 1 | 0 | 2 | 74 | 9,5 % | 31 | 50 % | ||
|
|
36 | 4 | 7 | 11 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 44 | 9,1 % | 15 | – | ||
|
|
47 | 0 | 1 | 1 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0,0 % | 104 | – | ||
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 3 | – | |
ScottS. Wilson |
38 | 20 | 10 | 30 | 0 | 4 | 5 | 1 | 2 | 103 | 19,4 % | 15 | – | ||
|
|
62 | 9 | 10 | 19 | 0 | 44 | 2 | 3 | 2 | 85 | 10,6 % | 43 | 56 % | ||
|
|
37 | 3 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 23 | 13,0 % | 8 | 48 % | ||
DerekD. Barach |
68 | 10 | 24 | 34 | 0 | 51 | 1 | 0 | 2 | 120 | 8,3 % | 40 | 47 % | ||
|
|
42 | 4 | 4 | 8 | 0 | 43 | 2 | 1 | 2 | 52 | 7,7 % | 39 | 36 % | ||
|
|
– | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
– | 47 | 4 | 4 | 8 | 0 | 16 | 1 | 0 | 0 | 62 | 6,5 % | 21 | – | |
|
|
42 | 8 | 14 | 22 | 0 | 8 | 2 | 0 | 2 | 63 | 12,7 % | 22 | – | ||
|
|
32 | 1 | 1 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 25 | – | ||
|
|
61 | 13 | 11 | 24 | 0 | 18 | 3 | 0 | 2 | 95 | 13,7 % | 38 | 45 % | ||
|
|
– | 33 | 11 | 5 | 16 | 0 | 12 | 2 | 0 | 0 | 69 | 15,9 % | 30 | – | |
|
|
49 | 9 | 16 | 25 | 0 | 10 | 3 | 1 | 0 | 102 | 8,8 % | 19 | 38 % | ||
|
|
52 | 6 | 8 | 14 | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 105 | 5,7 % | 23 | – | ||
| 91Ivan P.I. Kozlov | – | 50 | 0 | 3 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 69 | 40 % | |
|
|
28 | 3 | 3 | 6 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 40 | 7,5 % | 12 | 42 % | ||
|
|
– | 38 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 3 | 52 % | |
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 8 | – | ||
|
|
58 | 0 | 6 | 6 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 53 | 0,0 % | 32 | – | ||
|
|
68 | 3 | 9 | 12 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | 53 | 5,7 % | 29 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
59 | 7 | 12 | 19 | 0 | 59 | 0 | 0 | 1 | 120 | 5,8 % | 114 | – | ||
|
|
67 | 1 | 11 | 12 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 65 | 1,5 % | 35 | – | ||
|
|
29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 2 | – | ||
|
|
20 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 6 | – | ||
JeremyJ. Roy |
67 | 4 | 27 | 31 | 0 | 17 | 0 | 2 | 1 | 155 | 2,6 % | 33 | – | ||
|
|
52 | 2 | 3 | 5 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 50 | 4,0 % | 41 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3,10 | ,885 | 0 | 26 | 23 | 3 | 58:00 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
31 | 27 | 6 | 19 | 5 | 3,58 | ,895 | 1 | 957 | 856 | 101 | 54:40 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 43 | 40 | 14 | 20 | 3 | 2,78 | ,918 | 0 | 1272 | 1168 | 104 | 52:17 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
3
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
4
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
5
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
2
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
3
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
5
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
6
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
7
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
9
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
10
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
6
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
9
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |

