Ufa4:1Koniec
NižnekamskSalavat Julajev Ufa – Neftechimik Nižnekamsk 4:1, 6. 2. 2025
KHL · Základná časť
Št 6. 2. 2025 · 15:00 · Ufa-Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SAL | 2 | 0 | 2 | 4 |
| NEF | 0 | 1 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 2:0
-
1:24
Danil Alalykin
Arťom Nabijev
1:0
-
4:38
Jaroslav Culygin · 2 min, handling the puck with the hands
-
10:59
Jevgenij Mitjakin · 2 min, podrazenie
-
14:03
Vladislav Leontjev · 2 min, podrazenie
-
15:24
Sheldon Rempal
Dinar Chafizullin, Josh Leivo
2:0
2. tretina – 0:1
-
13:08
Luka Profaca
Bulat Šafigullin, German Točilkin
2:1
-
19:17
Alexander S. Komarov · 2 min, podrazenie
3. tretina – 2:0
-
3:17
Fiodor Kroščinskij · 2 min, podrazenie
-
7:45
Sasha Chmelevski
Michail Naumenkov, Sheldon Rempal
3:1
-
16:41
Nathan Todd
bez asistencie
4:1
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
38
1/2
Presilovky
0/3
60 %
Vhadzovania
40 %
9
Hity
28
4
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Ufa
Nad svoje pomery
Nižnekamsk
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7/15 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15/20 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/8 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:34 | 38 | 37 | 1 | ,974 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
| 8Kirill P.K. KapustinÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3/7 | |
| 10Jean-SebastienJ. DeaÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12/23 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20:00 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
38:58 | 33 | 30 | 3 | ,909 |
Porovnanie v sezóne
vs
93
Body v tabuľke
67
3,12
Góly na zápas
2,34
2,34
Inkasované na zápas
2,94
20,1 %
Presilovky
16,6 %
86,1 %
Oslabenia
83,8 %
31,9
Strely na zápas
30,3
Sila zostáv
vs
57 %
Priemerná výkonnosť hráčov
47 %
5
Útočníci v top 100 KHL
2
2
Obrancovia v top 50 KHL
1
8. z 55
Brankár v KHL
36. z 55
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Ufa +3
Nižnekamsk −2
+3
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Ufa
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
46 | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 3,8 % | 9 | – | ||
|
|
– | 21 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 5 | – | ||
ScottS. Wilson |
30 | 10 | 14 | 24 | 0 | 10 | 3 | 0 | 3 | 57 | 17,5 % | 8 | – | ||
|
|
– | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 0 | – | |
NathanN. Todd |
68 | 14 | 37 | 51 | 0 | 28 | 6 | 0 | 1 | 148 | 9,5 % | 19 | 42 % | ||
SashaS. Chmelevski |
68 | 25 | 32 | 57 | 0 | 47 | 9 | 0 | 6 | 202 | 12,4 % | 41 | 57 % | ||
SheldonS. Rempal |
68 | 32 | 30 | 62 | 0 | 12 | 8 | 2 | 7 | 236 | 13,6 % | 7 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
57 | 11 | 12 | 23 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 94 | 11,7 % | 54 | 41 % | ||
|
|
37 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 36 | 2,8 % | 15 | 36 % | ||
|
|
64 | 5 | 16 | 21 | 0 | 29 | 1 | 0 | 0 | 62 | 8,1 % | 46 | 48 % | ||
|
|
56 | 3 | 7 | 10 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 45 | 6,7 % | 22 | 46 % | ||
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
57 | 4 | 8 | 12 | 0 | 20 | 2 | 1 | 2 | 92 | 4,3 % | 40 | – | ||
|
|
59 | 14 | 8 | 22 | 0 | 25 | 0 | 0 | 4 | 120 | 11,7 % | 29 | – | ||
|
|
61 | 6 | 8 | 14 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 50 | 12,0 % | 34 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
JoshJ. Leivo |
62 | 49 | 31 | 80 | 0 | 56 | 14 | 0 | 7 | 298 | 16,4 % | 17 | 45 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 1 | 7 | 8 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 47 | 2,1 % | 22 | – | ||
|
|
59 | 2 | 5 | 7 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | 46 | 4,3 % | 100 | – | ||
|
|
49 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 37 | 2,7 % | 109 | – | ||
|
|
64 | 4 | 19 | 23 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 93 | 4,3 % | 30 | – | ||
|
|
59 | 3 | 8 | 11 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 49 | 6,1 % | 115 | – | ||
|
|
65 | 0 | 24 | 24 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 86 | 0,0 % | 37 | – | ||
|
|
58 | 8 | 9 | 17 | 0 | 41 | 1 | 0 | 1 | 115 | 7,0 % | 62 | – | ||
|
|
68 | 2 | 9 | 11 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 84 | 2,4 % | 111 | – | ||
|
|
53 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 23 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
46 | 45 | 30 | 13 | 3 | 2,47 | ,924 | 3 | 1456 | 1345 | 111 | 58:35 | ||
|
|
26 | 22 | 15 | 6 | 0 | 1,61 | ,940 | 5 | 596 | 560 | 36 | 51:34 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8Kirill P.K. Kapustin | 27 | 4 | 4 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 47 | 8,5 % | 29 | – | ||
KirillK. Petrov |
23 | 3 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 7 | – | ||
| 10Jean-SebastienJ. Dea | 59 | 16 | 15 | 31 | 0 | 28 | 2 | 1 | 4 | 91 | 17,6 % | 9 | 48 % | ||
RileyR. Barber |
45 | 16 | 14 | 30 | 0 | 18 | 3 | 0 | 1 | 187 | 8,6 % | 16 | – | ||
|
|
15 | 3 | 5 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 30 | 10,0 % | 19 | 56 % | ||
|
|
62 | 14 | 6 | 20 | 0 | 10 | 0 | 1 | 1 | 127 | 11,0 % | 34 | – | ||
|
|
37 | 4 | 6 | 10 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 39 | 10,3 % | 22 | – | ||
DmitryD. Zhukenov |
55 | 3 | 7 | 10 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 17 | 46 % | ||
|
|
62 | 10 | 9 | 19 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 93 | 10,8 % | 52 | – | ||
|
|
61 | 10 | 11 | 21 | 0 | 24 | 5 | 0 | 0 | 133 | 7,5 % | 43 | – | ||
|
|
68 | 15 | 18 | 33 | 0 | 8 | 8 | 0 | 1 | 89 | 16,9 % | 9 | 56 % | ||
|
|
67 | 15 | 19 | 34 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 116 | 12,9 % | 23 | 49 % | ||
|
|
68 | 18 | 25 | 43 | 0 | 22 | 6 | 0 | 3 | 187 | 9,6 % | 58 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 7 | 53 % | |
|
|
16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 9 | – | ||
|
|
43 | 1 | 3 | 4 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 102 | 41 % | ||
|
|
63 | 12 | 10 | 22 | 0 | 22 | 1 | 2 | 3 | 162 | 7,4 % | 73 | – | ||
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | |
KrisK. Muissu |
17 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 15 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 37 | – | ||
|
|
57 | 0 | 4 | 4 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 57 | 0,0 % | 64 | – | ||
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 20,0 % | 10 | – | ||
LukaL. Profaca |
47 | 3 | 10 | 13 | 0 | 31 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5,2 % | 89 | – | ||
|
|
57 | 1 | 19 | 20 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 70 | 1,4 % | 31 | – | ||
|
|
23 | 0 | 3 | 3 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 35 | – | ||
|
|
35 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 20 | – | ||
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | ||
|
|
66 | 1 | 7 | 8 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 100 | 1,0 % | 123 | – | ||
|
|
– | 20 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 14 | – | |
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | ||
|
|
68 | 3 | 13 | 16 | 0 | 39 | 0 | 0 | 1 | 134 | 2,2 % | 107 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IgorI. Bobkov |
3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3,92 | ,868 | 0 | 68 | 59 | 9 | 45:52 | ||
|
|
– | 8 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3,24 | ,906 | 0 | 202 | 183 | 19 | 44:01 | |
|
|
47 | 44 | 16 | 15 | 13 | 2,69 | ,915 | 1 | 1399 | 1280 | 119 | 56:30 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |



