Soči1:2Koniec · PP
AstanaHC Soči – Barys Astana 1:2, 17. 11. 2025
KHL · Základná časť
Po 17. 11. 2025 · 17:30 · Bolshoy Ice Dome
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| SOC | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| BAR | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
7:41
J.C. Beaudin
Daniil Serouch
1:0
-
8:56
Jemil Galimov · 2 min, podrazenie
-
18:22
Adil Beketajev · 5 min, zákrok na hlavu
2. tretina – 0:1
-
14:24
Ilya Sushko · 2 min, zákrok na hlavu
-
16:58
Kirill Panyukov
Tyce Thompson, Reilly Walsh
1:1
Predĺženie – 0:1
-
1:35
Tyce Thompson
bez asistencie
1:2
Štatistiky tímov
vs
34
Strely na bránku
28
0/1
Presilovky
0/2
50 %
Vhadzovania
50 %
24
Hity
31
2
Trestné minúty
7
Nad / Pod svoje pomery
Soči
Nikto výrazne nad ani pod svojou úrovňou.
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/13 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1/3 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:35 | 28 | 26 | 2 | ,929 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8/18 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3/6 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:35 | 34 | 33 | 1 | ,971 |
Porovnanie v sezóne
vs
44
Body v tabuľke
54
2,04
Góly na zápas
2,26
3,43
Inkasované na zápas
3,06
11,0 %
Presilovky
11,4 %
73,2 %
Oslabenia
88,8 %
26,1
Strely na zápas
31,0
Sila zostáv
vs
44 %
Priemerná výkonnosť hráčov
50 %
1
Útočníci v top 100 KHL
2
0
Obrancovia v top 50 KHL
2
21. z 55
Brankár v KHL
43. z 55
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Soči −4
Astana −3
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Soči
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2025/26
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
40 | 9 | 2 | 11 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 76 | 11,8 % | 61 | 26 % | ||
|
|
30 | 2 | 1 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 33 | 6,1 % | 32 | 41 % | ||
|
|
43 | 6 | 8 | 14 | 0 | 29 | 4 | 0 | 0 | 68 | 8,8 % | 87 | 40 % | ||
|
|
66 | 6 | 2 | 8 | 0 | 8 | 0 | 1 | 2 | 56 | 10,7 % | 57 | – | ||
|
|
37 | 6 | 11 | 17 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 56 | 10,7 % | 13 | – | ||
|
|
22 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 31 | 9,7 % | 21 | – | ||
SergeyS. Popov |
66 | 11 | 16 | 27 | 0 | 17 | 6 | 0 | 0 | 105 | 10,5 % | 18 | 42 % | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 6 | – | |
WillW. Bitten |
59 | 10 | 11 | 21 | 0 | 14 | 2 | 0 | 2 | 94 | 10,6 % | 102 | – | ||
|
|
36 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 40 | – | ||
J.C.J. Beaudin |
51 | 5 | 10 | 15 | 0 | 23 | 2 | 0 | 0 | 59 | 8,5 % | 57 | 53 % | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
MaxM. Ellis |
36 | 12 | 14 | 26 | 0 | 19 | 1 | 0 | 1 | 98 | 12,2 % | 8 | – | ||
|
|
– | 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3 % | 11 | – | |
MatveyM. Guskov |
49 | 10 | 22 | 32 | 0 | 37 | 2 | 1 | 1 | 91 | 11,0 % | 104 | 41 % | ||
|
|
56 | 4 | 5 | 9 | 0 | 18 | 0 | 0 | 2 | 44 | 9,1 % | 82 | – | ||
|
|
23 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 14 | 28 % | ||
|
|
68 | 11 | 12 | 23 | 0 | 32 | 7 | 0 | 1 | 124 | 8,9 % | 107 | 55 % | ||
|
|
56 | 12 | 20 | 32 | 0 | 25 | 1 | 4 | 2 | 153 | 7,8 % | 78 | – | ||
|
|
17 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 26 | 59 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
65 | 3 | 8 | 11 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 41 | 7,3 % | 84 | – | ||
CamC. Lee |
42 | 2 | 16 | 18 | 0 | 27 | 0 | 1 | 0 | 80 | 2,5 % | 64 | – | ||
|
|
24 | 0 | 3 | 3 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 39 | – | ||
NoelN. Hoefenmayer |
50 | 7 | 16 | 23 | 0 | 20 | 1 | 0 | 0 | 112 | 6,3 % | 51 | – | ||
|
|
57 | 2 | 12 | 14 | 0 | 32 | 0 | 0 | 1 | 106 | 1,9 % | 103 | – | ||
|
|
47 | 2 | 2 | 4 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 79 | – | ||
|
|
21 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 19 | – | ||
IlyaI. Sushko |
47 | 1 | 2 | 3 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 56 | – | ||
|
|
49 | 1 | 10 | 11 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 40 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 13:45 | ||
|
|
50 | 48 | 14 | 29 | 4 | 3,19 | ,911 | 3 | 1635 | 1489 | 146 | 54:56 | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 17:56 | |
IlyaI. Samsonov |
– | 14 | 12 | 3 | 5 | 2 | 2,99 | ,912 | 1 | 353 | 322 | 31 | 44:28 | |
|
|
– | 15 | 8 | 1 | 8 | 2 | 4,55 | ,882 | 0 | 407 | 359 | 48 | 42:14 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
TyceT. Thompson |
57 | 15 | 10 | 25 | 0 | 39 | 2 | 1 | 3 | 138 | 10,9 % | 27 | 44 % | ||
MaxM. Willman |
– | 44 | 8 | 10 | 18 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 128 | 6,3 % | 25 | – | |
MasonM. Morelli |
63 | 12 | 24 | 36 | 0 | 73 | 3 | 0 | 1 | 160 | 7,5 % | 54 | 51 % | ||
|
|
59 | 9 | 11 | 20 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 83 | 10,8 % | 31 | 50 % | ||
|
|
67 | 8 | 14 | 22 | 0 | 24 | 2 | 0 | 1 | 128 | 6,3 % | 60 | – | ||
|
|
68 | 5 | 12 | 17 | 0 | 18 | 1 | 0 | 3 | 85 | 5,9 % | 22 | 42 % | ||
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 5 | – | ||
KirillK. Panyukov |
48 | 7 | 6 | 13 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 61 | 11,5 % | 39 | – | ||
|
|
23 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15,4 % | 12 | – | ||
|
|
33 | 3 | 8 | 11 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | 64 | 4,7 % | 19 | – | ||
|
|
21 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 2 | – | ||
|
|
16 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 7 | – | ||
|
|
9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 2 | – | ||
|
|
63 | 12 | 8 | 20 | 0 | 18 | 3 | 0 | 0 | 125 | 9,6 % | 36 | – | ||
|
|
54 | 8 | 6 | 14 | 0 | 12 | 2 | 0 | 0 | 93 | 8,6 % | 47 | 53 % | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
56 | 6 | 12 | 18 | 0 | 18 | 1 | 0 | 0 | 67 | 9,0 % | 24 | – | ||
MikeM. Vecchione |
65 | 19 | 27 | 46 | 0 | 28 | 7 | 0 | 6 | 136 | 14,0 % | 34 | 65 % | ||
|
|
50 | 6 | 7 | 13 | 0 | 25 | 1 | 1 | 1 | 48 | 12,5 % | 36 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JakeJ. Massie |
67 | 8 | 17 | 25 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 | 112 | 7,1 % | 38 | – | ||
IanI. McCoshen |
65 | 3 | 5 | 8 | 0 | 38 | 0 | 0 | 2 | 97 | 3,1 % | 104 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||
|
|
19 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 8 | – | ||
|
|
62 | 1 | 9 | 10 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 74 | 1,4 % | 42 | – | ||
|
|
11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 3 | – | ||
ReillyR. Walsh |
68 | 16 | 30 | 46 | 0 | 22 | 5 | 0 | 2 | 207 | 7,7 % | 59 | – | ||
TamirlanT. Gaitamirov |
17 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 14 | – | ||
|
|
68 | 1 | 11 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 99 | 1,0 % | 20 | – | ||
|
|
65 | 1 | 3 | 4 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 | 85 | 1,2 % | 59 | – | ||
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 4 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 14 | 5 | 6 | 4 | 2,91 | ,895 | 1 | 411 | 368 | 43 | 59:08 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
AdamA. Scheel |
– | 31 | 27 | 10 | 17 | 1 | 3,03 | ,905 | 2 | 843 | 763 | 80 | 51:01 | |
|
|
34 | 27 | 6 | 12 | 7 | 2,59 | ,914 | 0 | 812 | 742 | 70 | 47:37 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2025/26 Všetky tabuľky →
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 197:170 | +27 | V1 | |
2
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 191:191 | 0 | V1 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 35 | 24 | 9 | 79 | ,581 | 204:201 | +3 | PP3 | |
4
LADLada Togliatti
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 157:240 | −83 | V1 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 139:233 | −94 | P7 |
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AVAAvangard Omsk
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 228:159 | +69 | V4 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 36 | 26 | 6 | 78 | ,574 | 180:171 | +9 | V3 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 160:195 | −35 | V3 | |
4
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 157:192 | −35 | P2 | |
5
BARBarys Astana
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 154:208 | −54 | PP1 | |
6
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 20 | 36 | 12 | 52 | ,382 | 161:209 | −48 | P1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 185:135 | +50 | V1 | |
2
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 19 | 10 | 88 | ,647 | 247:173 | +74 | V1 | |
3
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 197:185 | +12 | P1 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 162:144 | +18 | V1 | |
5
SKASKA Petrohrad
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 197:170 | +27 | V1 | |
6
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 191:191 | 0 | V1 | |
7
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 25 | 5 | 81 | ,596 | 188:174 | +14 | P2 | |
8
SPASpartak Moskva
|
68 | 35 | 24 | 9 | 79 | ,581 | 204:201 | +3 | PP3 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 166:238 | −72 | P7 | |
10
LADLada Togliatti
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 157:240 | −83 | V1 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 139:233 | −94 | P7 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 252:184 | +68 | P2 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 228:159 | +69 | V4 | |
3
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 212:169 | +43 | V2 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 206:164 | +42 | P1 | |
5
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 36 | 26 | 6 | 78 | ,574 | 180:171 | +9 | V3 | |
6
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 205:195 | +10 | V4 | |
7
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 34 | 31 | 3 | 71 | ,522 | 170:188 | −18 | V1 | |
8
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 160:195 | −35 | V3 | |
9
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 157:192 | −35 | P2 | |
10
BARBarys Astana
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 154:208 | −54 | PP1 | |
11
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 20 | 36 | 12 | 52 | ,382 | 161:209 | −48 | P1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 49 | 12 | 7 | 105 | ,772 | 252:184 | +68 | P2 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 47 | 16 | 5 | 99 | ,728 | 228:159 | +69 | V4 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 185:135 | +50 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 212:169 | +43 | V2 | |
5
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 19 | 10 | 88 | ,647 | 247:173 | +74 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 40 | 22 | 6 | 86 | ,632 | 197:185 | +12 | P1 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 22 | 8 | 84 | ,618 | 162:144 | +18 | V1 | |
8
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 40 | 24 | 4 | 84 | ,618 | 206:164 | +42 | P1 | |
9
SKASKA Petrohrad
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 197:170 | +27 | V1 | |
10
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 37 | 24 | 7 | 81 | ,596 | 191:191 | 0 | V1 | |
11
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 25 | 5 | 81 | ,596 | 188:174 | +14 | P2 | |
12
SPASpartak Moskva
|
68 | 35 | 24 | 9 | 79 | ,581 | 204:201 | +3 | PP3 | |
13
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 36 | 26 | 6 | 78 | ,574 | 180:171 | +9 | V3 | |
14
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 205:195 | +10 | V4 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 34 | 31 | 3 | 71 | ,522 | 170:188 | −18 | V1 | |
16
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 160:195 | −35 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 26 | 34 | 8 | 60 | ,441 | 157:192 | −35 | P2 | |
18
BARBarys Astana
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 154:208 | −54 | PP1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 166:238 | −72 | P7 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 20 | 36 | 12 | 52 | ,382 | 161:209 | −48 | P1 | |
21
LADLada Togliatti
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 157:240 | −83 | V1 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 139:233 | −94 | P7 |






