Petrohrad3:1Koniec
NižnekamskSKA Petrohrad – Neftechimik Nižnekamsk 3:1, 26. 10. 2022
KHL · Základná časť
St 26. 10. 2022 · 18:30 · Ice Palace
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| SKA | 0 | 2 | 1 | 3 |
| NEF | 0 | 0 | 1 | 1 |
Priebeh zápasu
2. tretina – 2:0
-
2:59
Jemil Galimov
Alexander Nikishin
1:0
-
3:38
Alexander Nikishin · 2 min, držanie
-
3:38
Sergei Kuptsov · 2 min, simulovanie
-
6:56
Alexander Samonov · 2 min, podrazenie
-
10:30
Alexander Volkov
Valentin Zykov
2:0
-
16:05
Viačeslav Leščenko · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 1:1
-
1:16
Bulat Šafigullin · 2 min, podrazenie
-
7:19
Pavel Koltygin · 2 min, podrazenie
-
7:19
Jevgenij Ketov · 2 min, hákovanie
-
11:13
Maxim Goncharov · 2 min, hákovanie
-
12:36
Igor Ozhiganov · 2 min, podrazenie
-
14:17
Andrej Al. Belozjorov
Hunter Shinkaruk, Egor Popov
2:1
-
14:50
Vladislav Leontjev · 2 min, bránenie v hre
-
16:30
Stepan Falkovsky
Alexander Nikishin, Michail S. Vorobjov
3:1
-
16:58
Viačeslav Leščenko · 2 min, podrazenie
-
19:42
Marat Chairullin · 2 min, hodenie výstroja
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
33
1/6
Presilovky
1/6
54 %
Vhadzovania
46 %
7
Hity
12
12
Trestné minúty
12
Nad / Pod svoje pomery
Petrohrad
Nad svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3/9 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11/21 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 72SergeiS. KuptsovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
| 5MaximM. BerezinO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1/3 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
Porovnanie v sezóne
vs
105
Body v tabuľke
72
3,57
Góly na zápas
2,54
2,21
Inkasované na zápas
2,84
19,6 %
Presilovky
12,7 %
90,9 %
Oslabenia
83,5 %
33,7
Strely na zápas
31,2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Petrohrad +6
Nižnekamsk +1
+6
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VasilyV. Glotov |
– | 55 | 7 | 17 | 24 | 0 | 20 | 1 | 0 | 2 | 94 | 7,4 % | 38 | 53 % | |
ZakharZ. Bardakov |
– | 42 | 6 | 11 | 17 | 0 | 43 | 0 | 0 | 2 | 68 | 8,8 % | 51 | 49 % | |
IvanI. Demidov |
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 1 | – | |
| 19Nikita G.N. Komarov | – | 37 | 2 | 2 | 4 | 0 | 46 | 0 | 1 | 0 | 14 | 14,3 % | 52 | 41 % | |
MaratM. Khusnutdinov |
– | 63 | 11 | 29 | 40 | 0 | 18 | 5 | 0 | 4 | 80 | 13,8 % | 66 | 52 % | |
DmitrijD. Jaškin |
– | 67 | 41 | 22 | 63 | 0 | 46 | 14 | 1 | 6 | 215 | 19,1 % | 280 | 66 % | |
MaximM. Groshev |
– | 34 | 4 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 50 | 8,0 % | 5 | – | |
|
|
– | 18 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 18,2 % | 7 | – | |
|
|
– | 59 | 13 | 27 | 40 | 0 | 26 | 2 | 0 | 3 | 114 | 11,4 % | 10 | 57 % | |
|
|
– | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 11 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 1 | 42 % | |
PavelP. Koltygin |
– | 11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 5 | 53 % | |
|
|
– | 65 | 28 | 27 | 55 | 0 | 36 | 11 | 1 | 5 | 210 | 13,3 % | 44 | – | |
|
|
– | 19 | 4 | 3 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 32 | 12,5 % | 13 | – | |
|
|
– | 27 | 8 | 6 | 14 | 0 | 14 | 1 | 0 | 2 | 40 | 20,0 % | 15 | – | |
|
|
– | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 1 | – | |
NikolaiN. Prokhorkin |
– | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 10 | 62 % | |
|
|
– | 26 | 0 | 4 | 4 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 17 | – | |
|
|
– | 39 | 2 | 4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 41 | 4,9 % | 7 | 46 % | |
|
|
– | 63 | 14 | 21 | 35 | 0 | 20 | 2 | 0 | 2 | 138 | 10,1 % | 10 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
ValentinV. Zykov |
– | 54 | 8 | 16 | 24 | 0 | 16 | 2 | 0 | 2 | 83 | 9,6 % | 59 | – | |
AlexanderA. Volkov |
– | 58 | 14 | 11 | 25 | 0 | 16 | 1 | 0 | 3 | 97 | 14,4 % | 40 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 43 | 43 % | |
|
|
– | 37 | 23 | 26 | 49 | 0 | 6 | 5 | 0 | 4 | 134 | 17,2 % | 1 | – | |
|
|
– | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 6 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AndreyA. Pedan |
– | 64 | 5 | 15 | 20 | 0 | 43 | 2 | 1 | 0 | 134 | 3,7 % | 81 | – | |
|
|
– | 18 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 5 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | 47 | 4 | 10 | 14 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 67 | 6,0 % | 25 | – | |
AlexanderA. Nikishin |
– | 65 | 11 | 44 | 55 | 0 | 50 | 2 | 0 | 3 | 122 | 9,0 % | 101 | – | |
|
|
– | 62 | 11 | 26 | 37 | 0 | 24 | 2 | 0 | 1 | 137 | 8,0 % | 17 | – | |
|
|
– | 31 | 2 | 3 | 5 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 80 | – | |
ArseniA. Koromyslov |
– | 29 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 9 | – | |
|
|
– | 25 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 8 | – | |
StepanS. Falkovsky |
– | 51 | 8 | 13 | 21 | 0 | 12 | 2 | 1 | 1 | 95 | 8,4 % | 18 | – | |
KirillK. Kirsanov |
– | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 8 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Gerasimyuk |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HunterH. Shinkaruk |
– | 19 | 2 | 3 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 10 | 33 % | |
EgorE. Popov |
– | 56 | 6 | 11 | 17 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 68 | 8,8 % | 25 | 43 % | |
|
|
– | 22 | 5 | 10 | 15 | 0 | 16 | 1 | 0 | 2 | 21 | 23,8 % | 19 | – | |
|
|
– | 14 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 6 | – | |
|
|
– | 67 | 22 | 15 | 37 | 0 | 20 | 3 | 2 | 5 | 177 | 12,4 % | 33 | – | |
|
|
– | 67 | 13 | 14 | 27 | 0 | 22 | 0 | 0 | 4 | 130 | 10,0 % | 28 | 39 % | |
|
|
– | 62 | 10 | 18 | 28 | 0 | 28 | 0 | 1 | 3 | 83 | 12,0 % | 85 | 49 % | |
AnthonyA. Camara |
– | 65 | 14 | 17 | 31 | 0 | 47 | 6 | 0 | 2 | 109 | 12,8 % | 60 | 33 % | |
|
|
– | 40 | 9 | 5 | 14 | 0 | 20 | 2 | 0 | 2 | 74 | 12,2 % | 49 | 20 % | |
|
|
– | 63 | 16 | 17 | 33 | 0 | 39 | 5 | 3 | 3 | 171 | 9,4 % | 56 | 35 % | |
|
|
– | 66 | 11 | 17 | 28 | 0 | 16 | 3 | 0 | 1 | 94 | 11,7 % | 30 | 53 % | |
|
|
– | 60 | 17 | 15 | 32 | 0 | 10 | 4 | 0 | 1 | 102 | 16,7 % | 47 | – | |
| 72SergeiS. Kuptsov | – | 44 | 2 | 5 | 7 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 31 | 6,5 % | 34 | – | |
|
|
– | 17 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 12 | 52 % | |
|
|
– | 66 | 6 | 20 | 26 | 0 | 32 | 1 | 0 | 0 | 87 | 6,9 % | 25 | – | |
|
|
– | 29 | 4 | 9 | 13 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 54 | 7,4 % | 34 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 3 | 50 % | |
|
|
– | 38 | 6 | 3 | 9 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 59 | 10,2 % | 42 | 44 % |
Obrancovia 9
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5MaximM. Berezin | – | 58 | 2 | 6 | 8 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 | 55 | 3,6 % | 53 | – | |
EvgeniiE. Kashnikov |
– | 66 | 3 | 7 | 10 | 0 | 33 | 0 | 1 | 0 | 77 | 3,9 % | 81 | – | |
|
|
– | 48 | 5 | 13 | 18 | 0 | 18 | 1 | 0 | 2 | 130 | 3,8 % | 24 | – | |
|
|
– | 54 | 5 | 10 | 15 | 0 | 18 | 2 | 0 | 1 | 115 | 4,3 % | 10 | – | |
|
|
– | 45 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 26 | – | |
|
|
– | 63 | 4 | 8 | 12 | 0 | 16 | 1 | 0 | 4 | 139 | 2,9 % | 40 | – | |
MaximM. Goncharov |
– | 39 | 4 | 3 | 7 | 0 | 12 | 1 | 0 | 1 | 58 | 6,9 % | 22 | – | |
|
|
– | 64 | 3 | 9 | 12 | 0 | 40 | 2 | 0 | 0 | 102 | 2,9 % | 101 | – | |
|
|
– | 28 | 1 | 0 | 1 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 25 | 4,0 % | 38 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
| 77EmilE. Garipov | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
3
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
4
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
5
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
7
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
8
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |














