Omsk3:2Koniec · PP
MagnitogorskAvangard Omsk – Metallurg Magnitogorsk 3:2, 27. 10. 2024
KHL · Základná časť
Ne 27. 10. 2024 · 12:00 · G-Drive Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| AVA | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| MMG | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
3:43
Roman Kantserov
bez asistencie
0:1
-
13:43
Arťom Muryljov · 2 min, držanie
-
18:54
Reid Boucher
Semion Čistjakov, Linden Vey
1:1
2. tretina – 1:1
-
4:07
Danila Yurov
Danila Palivko, Nikita Michailis
1:2
-
11:16
Makar Chabarov · 2 min, podrazenie
-
12:39
Semion Čistjakov
Linden Vey, Reid Boucher
2:2
-
16:41
Vladislav Yeryomenko · 2 min, podrazenie
-
19:10
Igor Martynov · 2 min, podrazenie
3. tretina – 0:0
-
6:05
Robin Press · 2 min, podrazenie
-
11:57
Sergei Boikov · 2 min, podrazenie
Predĺženie – 1:0
-
0:23
Linden Vey · hákovanie
-
2:21
Linden Vey
Ivan Igumnov, Pavel Koledov
3:2
Štatistiky tímov
vs
45
Strely na bránku
46
1/4
Presilovky
0/3
52 %
Vhadzovania
48 %
16
Hity
5
6
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Omsk
Nad svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91LindenL. VeyÚ | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13/23 | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3/6 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
| 43MarkM. VerbaÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:58 | 46 | 44 | 2 | ,957 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0/1 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6/13 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10/19 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/6 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/5 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
62:21 | 45 | 42 | 3 | ,933 |
Porovnanie v sezóne
vs
87
Body v tabuľke
90
3,01
Góly na zápas
2,90
2,47
Inkasované na zápas
2,26
22,5 %
Presilovky
24,6 %
83,2 %
Oslabenia
85,9 %
30,5
Strely na zápas
33,6
Sila zostáv
vs
49 %
Priemerná výkonnosť hráčov
66 %
2
Útočníci v top 100 KHL
5
2
Obrancovia v top 50 KHL
2
2. z 53
Brankár v KHL
6. z 53
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Omsk −6
Magnitogorsk +2
+2
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Omsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaelM. McLeod |
19 | 3 | 10 | 13 | 0 | 21 | 2 | 0 | 2 | 33 | 9,1 % | 11 | 65 % | ||
|
|
36 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 23 | 13,0 % | 9 | – | ||
GiovanniG. Fiore |
30 | 11 | 7 | 18 | 0 | 14 | 4 | 3 | 3 | 75 | 14,7 % | 44 | 41 % | ||
|
|
64 | 10 | 9 | 19 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 80 | 12,5 % | 82 | 48 % | ||
|
|
31 | 11 | 19 | 30 | 0 | 22 | 2 | 1 | 2 | 94 | 11,7 % | 13 | – | ||
|
|
4 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3 % | 2 | – | ||
|
|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 30 | 45 % | ||
|
|
42 | 3 | 13 | 16 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 32 | 9,4 % | 40 | 49 % | ||
|
|
41 | 6 | 9 | 15 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 63 | 9,5 % | 4 | – | ||
| 43MarkM. Verba | 22 | 1 | 4 | 5 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 38 | – | ||
RyanR. Spooner |
54 | 8 | 31 | 39 | 0 | 18 | 3 | 1 | 3 | 109 | 7,3 % | 37 | 42 % | ||
|
|
43 | 17 | 21 | 38 | 0 | 26 | 5 | 1 | 4 | 94 | 18,1 % | 72 | – | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 2 | 36 % | |
IgorI. Martynov |
59 | 7 | 9 | 16 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 76 | 9,2 % | 52 | – | ||
|
|
34 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 38 | 13,2 % | 36 | – | ||
|
|
15 | 4 | 4 | 8 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 5 | – | ||
NikolaiN. Prokhorkin |
40 | 12 | 20 | 32 | 0 | 6 | 3 | 0 | 4 | 96 | 12,5 % | 118 | 57 % | ||
|
|
– | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 6 | 49 % | |
ReidR. Boucher |
52 | 29 | 21 | 50 | 0 | 32 | 10 | 0 | 4 | 208 | 13,9 % | 87 | – | ||
|
|
34 | 4 | 3 | 7 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 41 | 9,8 % | 57 | 55 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 1 | 10 | 11 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 66 | 1,5 % | 43 | – | ||
AlexA. Grant |
16 | 4 | 3 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 40 | 10,0 % | 19 | – | ||
|
|
58 | 2 | 2 | 4 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 52 | 3,8 % | 47 | – | ||
|
|
25 | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 13 | – | ||
DamirD. Sharipzyanov |
68 | 14 | 34 | 48 | 0 | 51 | 4 | 0 | 3 | 171 | 8,2 % | 93 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 6 | – | |
|
|
34 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 38 | – | ||
|
|
68 | 19 | 21 | 40 | 0 | 16 | 7 | 0 | 1 | 114 | 16,7 % | 87 | – | ||
DaniilD. Stepanov |
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 7 | 8 | 15 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 90 | 7,8 % | 12 | – | ||
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – | ||
SergeiS. Boikov |
18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 24 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MikhailM. Berdin |
11 | 9 | 8 | 0 | 2 | 2,17 | ,921 | 0 | 278 | 256 | 22 | 55:22 | ||
|
|
6 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3,71 | ,884 | 0 | 147 | 130 | 17 | 45:47 | ||
NikitaN. Serebryakov |
29 | 29 | 20 | 7 | 1 | 2,17 | ,933 | 2 | 914 | 853 | 61 | 58:16 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RomanR. Kantserov |
47 | 14 | 25 | 39 | 0 | 12 | 4 | 0 | 2 | 139 | 10,1 % | 47 | 11 % | ||
|
|
63 | 12 | 24 | 36 | 0 | 10 | 4 | 0 | 4 | 102 | 11,8 % | 2 | – | ||
|
|
59 | 16 | 19 | 35 | 0 | 11 | 2 | 1 | 0 | 126 | 12,7 % | 81 | 28 % | ||
|
|
5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | 54 % | ||
|
|
49 | 11 | 11 | 22 | 0 | 16 | 1 | 0 | 3 | 103 | 10,7 % | 14 | 49 % | ||
BornaB. Rendulic |
19 | 2 | 5 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 4 | – | ||
DanilaD. Yurov |
46 | 13 | 12 | 25 | 0 | 10 | 0 | 0 | 3 | 135 | 9,6 % | 29 | 47 % | ||
|
|
61 | 17 | 15 | 32 | 0 | 10 | 8 | 0 | 5 | 142 | 12,0 % | 41 | – | ||
|
|
65 | 14 | 20 | 34 | 0 | 14 | 6 | 0 | 1 | 89 | 15,7 % | 37 | – | ||
LukeL. Johnson |
64 | 12 | 14 | 26 | 0 | 26 | 5 | 0 | 1 | 106 | 11,3 % | 62 | 56 % | ||
|
|
– | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 2 | 44 % | |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 0 | – | |
NikolaiN. Mayorov |
– | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
48 | 5 | 4 | 9 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 51 | 9,8 % | 34 | 35 % | ||
|
|
65 | 5 | 10 | 15 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 66 | 7,6 % | 24 | 47 % | ||
TroyT. Josephs |
23 | 6 | 7 | 13 | 0 | 11 | 3 | 0 | 0 | 46 | 13,0 % | 27 | 46 % | ||
|
|
61 | 9 | 13 | 22 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 81 | 11,1 % | 71 | – | ||
|
|
– | 20 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 16 | 18,8 % | 3 | 33 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 10 | 18 | 28 | 0 | 21 | 5 | 0 | 3 | 176 | 5,7 % | 37 | – | ||
|
|
26 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 31 | 6,5 % | 13 | – | ||
RobinR. Press |
63 | 7 | 35 | 42 | 0 | 28 | 3 | 0 | 1 | 209 | 3,3 % | 9 | – | ||
|
|
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 4 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
EgorE. Yakovlev |
55 | 0 | 7 | 7 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 64 | 0,0 % | 5 | – | ||
|
|
45 | 3 | 9 | 12 | 0 | 10 | 1 | 0 | 2 | 67 | 4,5 % | 6 | – | ||
ArtyomA. Minulin |
51 | 4 | 8 | 12 | 0 | 16 | 0 | 0 | 2 | 49 | 8,2 % | 43 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
66 | 5 | 13 | 18 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 107 | 4,7 % | 15 | – | ||
DanilaD. Palivko |
60 | 0 | 10 | 10 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 90 | 0,0 % | 28 | – | ||
VladislavV. Yeryomenko |
34 | 3 | 5 | 8 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 33 | 9,1 % | 3 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 27 | 21 | 14 | 6 | 1 | 1,90 | ,927 | 3 | 573 | 531 | 42 | 49:11 | |
IlyaI. Nabokov |
49 | 46 | 29 | 15 | 3 | 2,36 | ,922 | 3 | 1376 | 1269 | 107 | 55:36 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:44 |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 22:59 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |












