Omsk4:1Koniec
KazaňAvangard Omsk – Ak Bars Kazaň 4:1, 9. 9. 2024
KHL · Základná časť
Po 9. 9. 2024 · 15:30 · G-Drive Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| AVA | 1 | 0 | 3 | 4 |
| AKB | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
0:19
Nic Petan
Alexander Barabanov, Dmitrij Jaškin
0:1
-
4:14
Alexander Filatjev
Iľja Reingardt, Stanislav Galijev
1:1
-
13:56
Sergei Boikov · 2 min, podrazenie
3. tretina – 3:0
-
14:48
Alexander Filatjev
Pavel Koledov, Iľja Reingardt
2:1
-
18:27
Semion Čistjakov
Damir Sharipzyanov
3:1
-
19:42
Igor Martynov
Cole Cassels, Damir Sharipzyanov
4:1
Štatistiky tímov
vs
25
Strely na bránku
26
0/1
Presilovky
0/0
59 %
Vhadzovania
41 %
35
Hity
46
2
Trestné minúty
0
Nad / Pod svoje pomery
Omsk
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 12/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
| 91LindenL. VeyÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11/21 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 26 | 25 | 1 | ,962 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4/10 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10 | 3/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 6/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 6/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:36 | 25 | 22 | 3 | ,880 |
Porovnanie v sezóne
vs
87
Body v tabuľke
87
3,01
Góly na zápas
3,10
2,47
Inkasované na zápas
2,38
22,5 %
Presilovky
17,9 %
83,2 %
Oslabenia
88,6 %
30,5
Strely na zápas
32,4
Sila zostáv
vs
58 %
Priemerná výkonnosť hráčov
57 %
3
Útočníci v top 100 KHL
3
3
Obrancovia v top 50 KHL
3
1. z 52
Brankár v KHL
2. z 52
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Omsk +6
Kazaň −3
+6
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Omsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaelM. McLeod |
– | 19 | 3 | 10 | 13 | 0 | 21 | 2 | 0 | 2 | 33 | 9,1 % | 11 | 65 % | |
|
|
36 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 23 | 13,0 % | 9 | – | ||
GiovanniG. Fiore |
30 | 11 | 7 | 18 | 0 | 14 | 4 | 3 | 3 | 75 | 14,7 % | 44 | 41 % | ||
|
|
64 | 10 | 9 | 19 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 80 | 12,5 % | 82 | 48 % | ||
|
|
31 | 11 | 19 | 30 | 0 | 22 | 2 | 1 | 2 | 94 | 11,7 % | 13 | – | ||
|
|
4 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3 % | 2 | – | ||
|
|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 30 | 45 % | ||
|
|
42 | 3 | 13 | 16 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 32 | 9,4 % | 40 | 49 % | ||
|
|
41 | 6 | 9 | 15 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 63 | 9,5 % | 4 | – | ||
| 43MarkM. Verba | 22 | 1 | 4 | 5 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 38 | – | ||
RyanR. Spooner |
54 | 8 | 31 | 39 | 0 | 18 | 3 | 1 | 3 | 109 | 7,3 % | 37 | 42 % | ||
|
|
43 | 17 | 21 | 38 | 0 | 26 | 5 | 1 | 4 | 94 | 18,1 % | 72 | – | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 2 | 36 % | |
IgorI. Martynov |
59 | 7 | 9 | 16 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 76 | 9,2 % | 52 | – | ||
|
|
34 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 38 | 13,2 % | 36 | – | ||
|
|
15 | 4 | 4 | 8 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 5 | – | ||
NikolaiN. Prokhorkin |
40 | 12 | 20 | 32 | 0 | 6 | 3 | 0 | 4 | 96 | 12,5 % | 118 | 57 % | ||
|
|
– | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 6 | 49 % | |
ReidR. Boucher |
52 | 29 | 21 | 50 | 0 | 32 | 10 | 0 | 4 | 208 | 13,9 % | 87 | – | ||
|
|
34 | 4 | 3 | 7 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 41 | 9,8 % | 57 | 55 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 1 | 10 | 11 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 66 | 1,5 % | 43 | – | ||
AlexA. Grant |
16 | 4 | 3 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 40 | 10,0 % | 19 | – | ||
|
|
58 | 2 | 2 | 4 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 52 | 3,8 % | 47 | – | ||
|
|
25 | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 13 | – | ||
DamirD. Sharipzyanov |
68 | 14 | 34 | 48 | 0 | 51 | 4 | 0 | 3 | 171 | 8,2 % | 93 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 6 | – | |
|
|
34 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 38 | – | ||
|
|
68 | 19 | 21 | 40 | 0 | 16 | 7 | 0 | 1 | 114 | 16,7 % | 87 | – | ||
DaniilD. Stepanov |
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 7 | 8 | 15 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 90 | 7,8 % | 12 | – | ||
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – | ||
SergeiS. Boikov |
18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 24 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MikhailM. Berdin |
11 | 9 | 8 | 0 | 2 | 2,17 | ,921 | 0 | 278 | 256 | 22 | 55:22 | ||
|
|
6 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3,71 | ,884 | 0 | 147 | 130 | 17 | 45:47 | ||
NikitaN. Serebryakov |
29 | 29 | 20 | 7 | 1 | 2,17 | ,933 | 2 | 914 | 853 | 61 | 58:16 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NicN. Petan |
– | 47 | 11 | 33 | 44 | 0 | 20 | 5 | 0 | 0 | 106 | 10,4 % | 16 | 40 % | |
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 26 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 46 | – | |
|
|
– | 67 | 26 | 33 | 59 | 0 | 26 | 4 | 0 | 4 | 184 | 14,1 % | 27 | – | |
EricE. O'Dell |
22 | 2 | 2 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 16 | 59 % | ||
|
|
67 | 13 | 8 | 21 | 0 | 6 | 3 | 2 | 3 | 141 | 9,2 % | 18 | – | ||
DmitrijD. Jaškin |
68 | 35 | 19 | 54 | 0 | 44 | 10 | 0 | 7 | 209 | 16,7 % | 248 | 57 % | ||
IlyaI. Safonov |
51 | 7 | 15 | 22 | 0 | 20 | 3 | 0 | 1 | 103 | 6,8 % | 120 | 56 % | ||
|
|
– | 31 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 33 | 47 % | |
|
|
– | 11 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 3 | – | |
|
|
37 | 5 | 4 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 54 | 9,3 % | 28 | 47 % | ||
|
|
27 | 3 | 6 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 30 | 10,0 % | 12 | – | ||
|
|
– | 35 | 3 | 3 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 34 | 8,8 % | 54 | – | |
|
|
59 | 5 | 8 | 13 | 0 | 38 | 0 | 2 | 1 | 72 | 6,9 % | 192 | – | ||
|
|
63 | 5 | 6 | 11 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 48 | 10,4 % | 23 | 47 % | ||
EgorE. Korshkov |
60 | 8 | 15 | 23 | 0 | 16 | 1 | 0 | 2 | 70 | 11,4 % | 102 | 48 % | ||
|
|
68 | 18 | 37 | 55 | 0 | 44 | 2 | 0 | 5 | 141 | 12,8 % | 136 | 56 % | ||
|
|
68 | 35 | 24 | 59 | 0 | 22 | 10 | 4 | 9 | 210 | 16,7 % | 7 | 47 % | ||
EgorE. Babenko |
15 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 6 | 45 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
55 | 0 | 6 | 6 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 47 | 0,0 % | 15 | – | ||
|
|
40 | 3 | 6 | 9 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 51 | 5,9 % | 13 | – | ||
|
|
– | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 25,0 % | 0 | – | |
|
|
59 | 5 | 9 | 14 | 0 | 22 | 0 | 0 | 2 | 132 | 3,8 % | 50 | – | ||
|
|
39 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 15 | – | ||
AlexeyA. Marchenko |
66 | 1 | 12 | 13 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 68 | 1,5 % | 14 | – | ||
MitchellM. Miller |
41 | 3 | 18 | 21 | 0 | 22 | 2 | 0 | 0 | 122 | 2,5 % | 17 | – | ||
StepanS. Falkovsky |
29 | 3 | 7 | 10 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 39 | 7,7 % | 12 | – | ||
|
|
43 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0,0 % | 11 | – | ||
|
|
68 | 8 | 36 | 44 | 0 | 34 | 1 | 1 | 3 | 136 | 5,9 % | 18 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1,49 | ,956 | 0 | 68 | 65 | 3 | 60:26 | |
|
|
30 | 26 | 15 | 9 | 2 | 2,18 | ,923 | 4 | 783 | 723 | 60 | 54:57 | ||
|
|
41 | 39 | 25 | 13 | 1 | 2,18 | ,930 | 4 | 1169 | 1087 | 82 | 55:06 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |











