Nižnij Novgorod4:2Koniec
OmskTorpedo Nižnij Novgorod – Avangard Omsk 4:2, 23. 9. 2022
KHL · Základná časť
Pi 23. 9. 2022 · 18:00 · Nagorny Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| TOR | 1 | 0 | 3 | 4 |
| AVA | 0 | 0 | 2 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
14:32
Mark Marin
Alexej Kručinin, Kirill Voronin
1:0
-
18:53
Mark Marin · 2 min, držanie hokejky
2. tretina – 0:0
-
2:36
Nikita Šavin · 2 min, hákovanie
3. tretina – 3:2
-
0:21
Alex Broadhurst
Damir Sharipzyanov, Sergey Tolchinsky
1:1
-
1:49
Semion Čistjakov · 20 min, osobný trest do konca zápasu
-
1:49
Semion Čistjakov · 5 min, zákrok na hlavu
-
3:51
Maxim Letunov
Dennis Yan, Kenny Agostino
2:1
-
5:50
Dennis Yan
Maxim Letunov, Kenny Agostino
3:1
-
10:44
Danil Verjajev · 2 min, podrazenie
-
14:17
Daniil Bokun · 2 min, držanie
-
15:39
Christián Jaroš SVK
Nail Yakupov, Fiodor Malychin
3:2
-
16:12
Sergej Gončaruk
Alexej Kručinin
4:2
-
18:45
Daniil Bokun · 2 min, zdržiavanie hry
Štatistiky tímov
vs
30
Strely na bránku
33
2/5
Presilovky
1/2
50 %
Vhadzovania
50 %
2
Hity
10
10
Trestné minúty
25
Nad / Pod svoje pomery
Nižnij Novgorod
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2/5 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12/22 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7/17 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 9YuY. SatoÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13/28 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
Porovnanie v sezóne
vs
90
Body v tabuľke
86
3,00
Góly na zápas
2,76
2,53
Inkasované na zápas
2,41
19,7 %
Presilovky
22,5 %
89,2 %
Oslabenia
86,2 %
31,2
Strely na zápas
29,1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Nižnij Novgorod +4
Omsk +3
+4
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9YuY. Sato | – | 39 | 5 | 5 | 10 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 41 | 12,2 % | 5 | – | |
VladislavV. Firstov |
– | 46 | 11 | 15 | 26 | 0 | 38 | 2 | 0 | 1 | 102 | 10,8 % | 31 | – | |
KennyK. Agostino |
– | 28 | 4 | 7 | 11 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 64 | 6,3 % | 6 | 52 % | |
|
|
– | 42 | 3 | 2 | 5 | 0 | 8 | 1 | 1 | 1 | 42 | 7,1 % | 6 | 47 % | |
|
|
– | 32 | 9 | 5 | 14 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 42 | 21,4 % | 5 | 38 % | |
|
|
– | 30 | 7 | 6 | 13 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 51 | 13,7 % | 4 | – | |
|
|
– | 60 | 26 | 13 | 39 | 0 | 21 | 14 | 3 | 5 | 129 | 20,2 % | 50 | 38 % | |
|
|
– | 35 | 2 | 7 | 9 | 0 | 14 | 1 | 0 | 0 | 50 | 4,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 65 | 10 | 19 | 29 | 0 | 22 | 2 | 0 | 5 | 137 | 7,3 % | 23 | – | |
NikolaiN. Kovalenko |
– | 56 | 21 | 33 | 54 | 0 | 32 | 8 | 1 | 6 | 130 | 16,2 % | 77 | 49 % | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
IgorI. Larionov |
– | 36 | 7 | 21 | 28 | 0 | 16 | 4 | 0 | 0 | 49 | 14,3 % | 0 | 36 % | |
MaximM. Letunov |
– | 62 | 16 | 14 | 30 | 0 | 20 | 5 | 1 | 4 | 102 | 15,7 % | 9 | 47 % | |
|
|
– | 51 | 15 | 24 | 39 | 0 | 22 | 4 | 0 | 2 | 135 | 11,1 % | 14 | – | |
|
|
– | 59 | 15 | 37 | 52 | 0 | 18 | 4 | 1 | 3 | 135 | 11,1 % | 14 | 49 % | |
|
|
– | 21 | 1 | 3 | 4 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 0 | – | |
|
|
– | 27 | 2 | 6 | 8 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 26 | 7,7 % | 14 | 49 % | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 53 | 7 | 10 | 17 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | 58 | 12,1 % | 8 | 32 % | |
|
|
– | 60 | 6 | 7 | 13 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 83 | 7,2 % | 39 | 50 % | |
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | 43 % | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 47 | 4 | 2 | 6 | 0 | 25 | 0 | 0 | 1 | 54 | 7,4 % | 25 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Steklov |
– | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 63 | 3 | 22 | 25 | 0 | 14 | 1 | 0 | 0 | 76 | 3,9 % | 1 | – | |
|
|
– | 19 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 58 | 1 | 5 | 6 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 49 | 2,0 % | 10 | – | |
|
|
– | 40 | 0 | 3 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 27 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 64 | 6 | 5 | 11 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 111 | 5,4 % | 36 | – | |
|
|
– | 64 | 9 | 17 | 26 | 0 | 24 | 2 | 1 | 1 | 171 | 5,3 % | 25 | – | |
|
|
– | 39 | 0 | 7 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 39 | 0,0 % | 37 | – | |
|
|
– | 56 | 5 | 9 | 14 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | 115 | 4,3 % | 24 | – | |
|
|
– | 45 | 6 | 7 | 13 | 0 | 34 | 0 | 1 | 1 | 50 | 12,0 % | 29 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AdamA. Húska |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
IvanI. Kulbakov |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Telegin |
– | 53 | 9 | 9 | 18 | 0 | 6 | 5 | 1 | 1 | 80 | 11,3 % | 44 | 38 % | |
CorbanC. Knight |
– | 58 | 15 | 19 | 34 | 0 | 14 | 2 | 1 | 1 | 115 | 13,0 % | 77 | 61 % | |
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 6 | 32 % | |
|
|
– | 28 | 1 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 15 | 33 % | |
AlexA. Broadhurst |
– | 67 | 14 | 15 | 29 | 0 | 20 | 1 | 0 | 6 | 114 | 12,3 % | 11 | 50 % | |
|
|
– | 60 | 7 | 8 | 15 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 69 | 10,1 % | 107 | 52 % | |
|
|
– | 64 | 24 | 36 | 60 | 0 | 31 | 5 | 0 | 1 | 111 | 21,6 % | 56 | – | |
|
|
– | 67 | 3 | 3 | 6 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 57 | 5,3 % | 47 | – | |
SergeyS. Tolchinsky |
– | 68 | 16 | 40 | 56 | 0 | 20 | 6 | 0 | 4 | 155 | 10,3 % | 24 | – | |
|
|
– | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 12 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
VladimirV. Zharkov |
– | 54 | 3 | 7 | 10 | 0 | 10 | 0 | 1 | 1 | 46 | 6,5 % | 48 | – | |
SergeiS. Alkhimov |
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 5 | – | |
IvanI. Miroshnichenko |
– | 23 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 33 | – | |
|
|
– | 16 | 6 | 4 | 10 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 34 | 17,6 % | 30 | – | |
|
|
– | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
GlebG. Trikozov |
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
ArsenyA. Gritsyuk |
– | 66 | 15 | 25 | 40 | 0 | 26 | 7 | 0 | 3 | 141 | 10,6 % | 65 | – | |
ReidR. Boucher |
– | 64 | 32 | 24 | 56 | 0 | 65 | 14 | 0 | 11 | 222 | 14,4 % | 114 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 61 | 3 | 6 | 9 | 0 | 24 | 0 | 1 | 0 | 39 | 7,7 % | 33 | 59 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – | |
AlexeiA. Bereglazov |
– | 66 | 8 | 16 | 24 | 0 | 24 | 2 | 0 | 1 | 147 | 5,4 % | 61 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
DamirD. Sharipzyanov |
– | 66 | 7 | 12 | 19 | 0 | 34 | 1 | 0 | 2 | 118 | 5,9 % | 72 | – | |
BogdanB. Kiselevich |
– | 24 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 38 | – | |
ViktorV. Svedberg |
– | 35 | 0 | 4 | 4 | 0 | 37 | 0 | 0 | 0 | 49 | 0,0 % | 13 | – | |
|
|
– | 58 | 5 | 22 | 27 | 0 | 39 | 2 | 0 | 0 | 70 | 7,1 % | 101 | – | |
|
|
– | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 13 | – | |
|
|
– | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | – | |
AntonA. Belov |
– | 67 | 1 | 12 | 13 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 92 | 1,1 % | 55 | – | |
ZiyatZ. Paigin |
– | 50 | 3 | 4 | 7 | 0 | 18 | 1 | 0 | 0 | 98 | 3,1 % | 69 | – | |
|
|
– | 13 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
3
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
7
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
8
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |














