Nižnij Novgorod3:5Koniec
ČeľabinskTorpedo Nižnij Novgorod – Traktor Čeľabinsk 3:5, 13. 1. 2025
KHL · Základná časť
Po 13. 1. 2025 · 17:00 · Nagorny Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| TOR | 0 | 3 | 0 | 3 |
| TRA | 2 | 1 | 2 | 5 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:2
-
6:48
Vitali Kravtsov
Grigorij Dronov, Buddy Robinson
0:1
-
9:26
Maxim V. Shabanov
Grigorij Dronov
0:2
-
18:12
Michail Orlov · 2 min, vysoká hokejka
2. tretina – 3:1
-
1:03
Andrej Svetlakov
Logan Day, Vitali Kravtsov
0:3
-
2:55
Alexander Rykov · 2 min, podrazenie
-
5:02
Nikita Artamonov
Iľja Čefanov, Kirill Kirsanov
1:3
-
8:42
Bobby Lynch
Kirill Voronin, Andrej Belevič
2:3
-
9:32
Maxim V. Shabanov · 2 min, napadnutie pri mantineli
-
13:26
Iľja Čefanov
Vasilij Atanasov, Markus Phillips
3:3
-
13:59
Andrej Svetlakov · 2 min, sekanie
3. tretina – 0:2
- 1:10 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
3:49
Arťom Blažijevskij
Maxim V. Shabanov, Logan Day
3:4
-
9:21
Vasily Glotov
Maxim V. Shabanov, Iľja V. Nikolajev
3:5
Štatistiky tímov
vs
41
Strely na bránku
23
0/2
Presilovky
0/3
56 %
Vhadzovania
44 %
19
Hity
33
4
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Nižnij Novgorod
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1/2 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9/12 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15/20 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1/7 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:42 | 23 | 18 | 5 | ,783 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 4 | 1 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8/16 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5/15 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2/3 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 41 | 38 | 3 | ,927 |
Porovnanie v sezóne
vs
71
Body v tabuľke
96
3,00
Góly na zápas
3,28
2,88
Inkasované na zápas
2,34
11,1 %
Presilovky
19,8 %
84,1 %
Oslabenia
85,0 %
31,6
Strely na zápas
33,2
Sila zostáv
vs
64 %
Priemerná výkonnosť hráčov
61 %
5
Útočníci v top 100 KHL
6
2
Obrancovia v top 50 KHL
3
43. z 53
Brankár v KHL
13. z 53
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Nižnij Novgorod −1
Čeľabinsk +3
+5
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
2 výhry
3 výhry
12. 10. 24
13:00
TRAČeľabinsk
5:4PP
TORNižnij Novgorod
6. 2. 24
17:30
TORNižnij Novgorod
3:1
TRAČeľabinsk
27. 11. 23
15:00
TRAČeľabinsk
2:1
TORNižnij Novgorod
26. 2. 23
10:30
TRAČeľabinsk
6:2
TORNižnij Novgorod
21. 9. 22
18:00
TORNižnij Novgorod
4:3
TRAČeľabinsk
5:4PP
TORNižnij Novgorod
6. 2. 24
17:30
TORNižnij Novgorod
3:1
TRAČeľabinsk
27. 11. 23
15:00
TRAČeľabinsk
2:1
TORNižnij Novgorod
26. 2. 23
10:30
TRAČeľabinsk
6:2
TORNižnij Novgorod
21. 9. 22
18:00
TORNižnij Novgorod
4:3
TRAČeľabinsk
Nižnij Novgorod
ČeľabinskBodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Nižnij Novgorod
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 22
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MaximM. Letunov |
68 | 13 | 25 | 38 | 0 | 19 | 3 | 0 | 4 | 130 | 10,0 % | 10 | 54 % | ||
|
|
62 | 9 | 27 | 36 | 0 | 12 | 4 | 0 | 2 | 83 | 10,8 % | 15 | 34 % | ||
VladislavV. Firstov |
61 | 13 | 17 | 30 | 0 | 47 | 1 | 0 | 2 | 100 | 13,0 % | 79 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | 28 % | |
VladislavV. Kodola |
15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 3 | 35 % | ||
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 3 | 32 % | ||
|
|
59 | 17 | 18 | 35 | 0 | 16 | 2 | 1 | 5 | 170 | 10,0 % | 20 | 22 % | ||
|
|
64 | 14 | 10 | 24 | 0 | 18 | 4 | 2 | 1 | 153 | 9,2 % | 104 | – | ||
|
|
23 | 5 | 5 | 10 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 40 | 12,5 % | 4 | – | ||
|
|
59 | 10 | 16 | 26 | 0 | 16 | 1 | 3 | 1 | 101 | 9,9 % | 31 | – | ||
BobbyB. Lynch |
54 | 13 | 14 | 27 | 0 | 12 | 3 | 0 | 2 | 100 | 13,0 % | 71 | 43 % | ||
|
|
– | 12 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17,4 % | 7 | – | |
|
|
23 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 8 | 40 % | ||
|
|
6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 6 | 29 % | ||
IgorI. Larionov |
34 | 5 | 15 | 20 | 0 | 16 | 0 | 1 | 0 | 48 | 10,4 % | 1 | 41 % | ||
EvgenyE. Svechnikov |
57 | 13 | 11 | 24 | 0 | 68 | 2 | 1 | 0 | 80 | 16,3 % | 79 | 40 % | ||
|
|
63 | 22 | 17 | 39 | 0 | 22 | 4 | 0 | 5 | 104 | 21,2 % | 20 | – | ||
|
|
40 | 7 | 5 | 12 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 45 | 15,6 % | 6 | 38 % | ||
|
|
– | 16 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 2 | – | |
|
|
39 | 8 | 8 | 16 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 48 | 16,7 % | 93 | 40 % | ||
|
|
45 | 2 | 13 | 15 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 65 | 3,1 % | 50 | 45 % | ||
MikhailM. Abramov |
38 | 11 | 7 | 18 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 71 | 15,5 % | 19 | 48 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Steklov |
– | 13 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
67 | 3 | 14 | 17 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 111 | 2,7 % | 9 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
MarkusM. Phillips |
58 | 2 | 11 | 13 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 130 | 1,5 % | 15 | – | ||
KirillK. Kirsanov |
34 | 3 | 4 | 7 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 15 | – | ||
|
|
63 | 2 | 10 | 12 | 0 | 33 | 0 | 0 | 0 | 103 | 1,9 % | 117 | – | ||
|
|
17 | 1 | 1 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 19 | 5,3 % | 12 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | – | |
SlavaS. Voynov |
49 | 6 | 16 | 22 | 0 | 26 | 4 | 0 | 1 | 116 | 5,2 % | 52 | – | ||
KeatonK. Thompson |
55 | 2 | 8 | 10 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 66 | 3,0 % | 30 | – | ||
|
|
44 | 3 | 4 | 7 | 0 | 26 | 0 | 0 | 1 | 37 | 8,1 % | 54 | – | ||
|
|
41 | 2 | 9 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 21 | – | ||
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 4 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
IvanI. Kulbakov |
37 | 34 | 18 | 16 | 2 | 2,73 | ,917 | 2 | 1162 | 1065 | 97 | 57:35 | ||
|
|
34 | 33 | 13 | 11 | 7 | 2,57 | ,915 | 3 | 968 | 886 | 82 | 56:22 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatveyM. Guskov |
14 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 20 | – | ||
BuddyB. Robinson |
61 | 12 | 12 | 24 | 0 | 30 | 3 | 1 | 1 | 106 | 11,3 % | 110 | 43 % | ||
EgorE. Popov |
16 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 18 | 50 % | ||
|
|
22 | 2 | 4 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10,5 % | 19 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | – | |
VladimirV. Zharkov |
57 | 3 | 13 | 16 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 31 | 9,7 % | 38 | – | ||
|
|
15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 16 | 58 % | ||
|
|
16 | 5 | 6 | 11 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 27 | 18,5 % | 13 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 21 | 6 | 7 | 13 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 36 | 16,7 % | 27 | – | |
Maxim V.M. Shabanov |
65 | 23 | 44 | 67 | 0 | 16 | 2 | 0 | 3 | 187 | 12,3 % | 34 | – | ||
|
|
66 | 12 | 12 | 24 | 0 | 10 | 4 | 0 | 1 | 136 | 8,8 % | 27 | 52 % | ||
OstapO. Safin |
15 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 18 | 11,1 % | 8 | – | ||
VitaliV. Kravtsov |
66 | 27 | 31 | 58 | 0 | 4 | 7 | 0 | 4 | 204 | 13,2 % | 19 | – | ||
|
|
67 | 25 | 21 | 46 | 0 | 14 | 5 | 0 | 6 | 127 | 19,7 % | 20 | 60 % | ||
SemyonS. Der-Arguchintsev |
59 | 13 | 17 | 30 | 0 | 24 | 3 | 0 | 3 | 101 | 12,9 % | 12 | – | ||
|
|
66 | 17 | 22 | 39 | 0 | 38 | 2 | 0 | 4 | 158 | 10,8 % | 119 | 53 % | ||
|
|
15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 22 | 56 % | ||
VasilyV. Glotov |
28 | 7 | 8 | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 90 | 7,8 % | 30 | 49 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60 | 14 | 17 | 31 | 0 | 22 | 3 | 1 | 5 | 162 | 8,6 % | 30 | – | ||
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – | |
LoganL. Day |
– | 21 | 0 | 12 | 12 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0,0 % | 11 | – | |
|
|
53 | 0 | 12 | 12 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 43 | 0,0 % | 7 | – | ||
ArseniA. Koromyslov |
27 | 1 | 5 | 6 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4,8 % | 29 | – | ||
StevenS. Kampfer |
59 | 10 | 22 | 32 | 0 | 23 | 5 | 0 | 2 | 145 | 6,9 % | 51 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
58 | 4 | 19 | 23 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 99 | 4,0 % | 87 | – | ||
|
|
61 | 6 | 9 | 15 | 0 | 28 | 0 | 0 | 1 | 105 | 5,7 % | 95 | – | ||
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 8 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
21 | 21 | 14 | 1 | 4 | 2,05 | ,927 | 2 | 550 | 510 | 40 | 55:51 | ||
ZachZ. Fucale |
48 | 46 | 30 | 16 | 2 | 2,31 | ,916 | 8 | 1301 | 1192 | 109 | 58:54 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
3
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
4
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
5
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
6
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |












