Nižnekamsk3:2Koniec · SN
TogliattiNeftechimik Nižnekamsk – Lada Togliatti 3:2, 2. 10. 2024
KHL · Základná časť
St 2. 10. 2024 · 18:00 · Neftekhim Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NEF | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| LAD | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Priebeh zápasu
Nájazdy – 1:0
-
1.
Jegor Korbit
víťazný
1. tretina – 1:0
-
12:48
Viačeslav Leščenko
Andrej Al. Belozjorov
1:0
2. tretina – 1:0
-
1:31
Jevgenij Mitjakin · 2 min, podrazenie
-
6:30
Luka Profaca · 5 min, fisticuffs
-
6:30
Maxim Berezin · 5 min, fisticuffs
-
6:30
Maxim Berezin · 2 min, bránenie v hre
-
6:37
Jevgenij Mitjakin
Viačeslav Leščenko, Lukas Klok
2:0
3. tretina – 0:2
-
1:55
Nikita A. Popugajev
Nikita V. Michailov, Denis Barancev
2:1
-
5:32
Filipp Dolganov · 2 min, zdržiavanie hry
-
8:41
Viačeslav Leščenko · 2 min, hákovanie
-
10:19
Jean-Sebastien Dea · 2 min, podrazenie
-
16:49
Maxim Berezin
Alexej Ožgichin, Vladislav Červonenko
2:2
Štatistiky tímov
vs
28
Strely na bránku
43
1/5
Presilovky
0/2
59 %
Vhadzovania
41 %
14
Hity
15
13
Trestné minúty
7
Nad / Pod svoje pomery
Nižnekamsk
Nad svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 19/23 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 13LukasL. KlokO | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 10Jean-SebastienJ. DeaÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 9/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
| 98Dmitry G.D. SokolovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 43 | 41 | 2 | ,953 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55MaximM. BerezinO | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 4 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8/21 | |
| 28AnthonyA. GrecoÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1/3 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 28 | 26 | 2 | ,929 |
Porovnanie v sezóne
vs
67
Body v tabuľke
54
2,34
Góly na zápas
2,21
2,94
Inkasované na zápas
2,76
16,6 %
Presilovky
10,7 %
83,8 %
Oslabenia
82,1 %
30,3
Strely na zápas
27,1
Sila zostáv
vs
55 %
Priemerná výkonnosť hráčov
40 %
1
Útočníci v top 100 KHL
0
1
Obrancovia v top 50 KHL
0
19. z 53
Brankár v KHL
41. z 53
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Nižnekamsk −7
Togliatti −7
0
−7
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Nižnekamsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8Kirill P.K. Kapustin | 27 | 4 | 4 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 47 | 8,5 % | 29 | – | ||
KirillK. Petrov |
23 | 3 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 29 | 10,3 % | 7 | – | ||
| 10Jean-SebastienJ. Dea | 59 | 16 | 15 | 31 | 0 | 28 | 2 | 1 | 4 | 91 | 17,6 % | 9 | 48 % | ||
RileyR. Barber |
45 | 16 | 14 | 30 | 0 | 18 | 3 | 0 | 1 | 187 | 8,6 % | 16 | – | ||
|
|
15 | 3 | 5 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 30 | 10,0 % | 19 | 56 % | ||
|
|
62 | 14 | 6 | 20 | 0 | 10 | 0 | 1 | 1 | 127 | 11,0 % | 34 | – | ||
|
|
37 | 4 | 6 | 10 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 39 | 10,3 % | 22 | – | ||
DmitryD. Zhukenov |
55 | 3 | 7 | 10 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 17 | 46 % | ||
|
|
62 | 10 | 9 | 19 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 93 | 10,8 % | 52 | – | ||
|
|
61 | 10 | 11 | 21 | 0 | 24 | 5 | 0 | 0 | 133 | 7,5 % | 43 | – | ||
|
|
68 | 15 | 18 | 33 | 0 | 8 | 8 | 0 | 1 | 89 | 16,9 % | 9 | 56 % | ||
|
|
67 | 15 | 19 | 34 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 116 | 12,9 % | 23 | 49 % | ||
|
|
68 | 18 | 25 | 43 | 0 | 22 | 6 | 0 | 3 | 187 | 9,6 % | 58 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 7 | 53 % | |
|
|
16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 | 3,7 % | 9 | – | ||
|
|
43 | 1 | 3 | 4 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 46 | 2,2 % | 102 | 41 % | ||
|
|
63 | 12 | 10 | 22 | 0 | 22 | 1 | 2 | 3 | 162 | 7,4 % | 73 | – | ||
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | |
KrisK. Muissu |
– | 17 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 15 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 37 | – | ||
|
|
57 | 0 | 4 | 4 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 57 | 0,0 % | 64 | – | ||
|
|
8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 20,0 % | 10 | – | ||
LukaL. Profaca |
– | 47 | 3 | 10 | 13 | 0 | 31 | 2 | 0 | 0 | 58 | 5,2 % | 89 | – | |
|
|
57 | 1 | 19 | 20 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 70 | 1,4 % | 31 | – | ||
|
|
23 | 0 | 3 | 3 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0,0 % | 35 | – | ||
|
|
– | 35 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 20 | – | |
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | ||
|
|
66 | 1 | 7 | 8 | 0 | 50 | 0 | 0 | 0 | 100 | 1,0 % | 123 | – | ||
|
|
– | 20 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 14 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
68 | 3 | 13 | 16 | 0 | 39 | 0 | 0 | 1 | 134 | 2,2 % | 107 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IgorI. Bobkov |
3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3,92 | ,868 | 0 | 68 | 59 | 9 | 45:52 | ||
|
|
– | 8 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3,24 | ,906 | 0 | 202 | 183 | 19 | 44:01 | |
|
|
47 | 44 | 16 | 15 | 13 | 2,69 | ,915 | 1 | 1399 | 1280 | 119 | 56:30 |
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MishaM. Fisenko |
59 | 7 | 8 | 15 | 0 | 53 | 2 | 1 | 1 | 61 | 11,5 % | 79 | 45 % | ||
|
|
68 | 10 | 20 | 30 | 0 | 26 | 3 | 0 | 0 | 101 | 9,9 % | 12 | 53 % | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
DmitriD. Kugryshev |
65 | 14 | 21 | 35 | 0 | 12 | 1 | 0 | 1 | 216 | 6,5 % | 7 | – | ||
|
|
– | 38 | 8 | 4 | 12 | 0 | 12 | 3 | 0 | 2 | 54 | 14,8 % | 9 | 43 % | |
|
|
19 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 11,1 % | 5 | – | ||
|
|
45 | 5 | 2 | 7 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 69 | 7,2 % | 47 | 51 % | ||
|
|
55 | 8 | 7 | 15 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 73 | 11,0 % | 24 | – | ||
PavelP. Koltygin |
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 35 % | ||
AnthonyA. Camara |
19 | 3 | 4 | 7 | 0 | 13 | 2 | 0 | 1 | 24 | 12,5 % | 23 | 27 % | ||
|
|
49 | 6 | 5 | 11 | 0 | 26 | 0 | 0 | 2 | 41 | 14,6 % | 52 | 32 % | ||
|
|
– | 18 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 14 | – | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
31 | 9 | 6 | 15 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 51 | 17,6 % | 15 | – | ||
|
|
36 | 4 | 5 | 9 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 44 | 9,1 % | 26 | 43 % | ||
|
|
63 | 13 | 23 | 36 | 0 | 10 | 1 | 1 | 0 | 86 | 15,1 % | 10 | – | ||
|
|
34 | 7 | 6 | 13 | 0 | 6 | 3 | 1 | 1 | 65 | 10,8 % | 14 | 44 % | ||
|
|
38 | 13 | 7 | 20 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 | 102 | 12,7 % | 9 | – | ||
|
|
50 | 5 | 14 | 19 | 0 | 22 | 2 | 1 | 0 | 115 | 4,3 % | 27 | 42 % | ||
ArtemA. Ivanyuzhenkov |
12 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 7 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
38 | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 35 | 5,7 % | 17 | 48 % | ||
|
|
– | 26 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 18,2 % | 6 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MarselM. Ibragimov |
35 | 0 | 4 | 4 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0,0 % | 29 | – | ||
|
|
59 | 2 | 7 | 9 | 0 | 24 | 1 | 0 | 0 | 74 | 2,7 % | 43 | – | ||
|
|
50 | 2 | 2 | 4 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 39 | 5,1 % | 17 | – | ||
|
|
65 | 2 | 8 | 10 | 0 | 70 | 0 | 0 | 0 | 62 | 3,2 % | 151 | – | ||
|
|
– | 27 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 31 | 3,2 % | 6 | – | |
| 55MaximM. Berezin | 66 | 4 | 9 | 13 | 0 | 17 | 1 | 0 | 1 | 91 | 4,4 % | 65 | – | ||
|
|
14 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 8 | – | ||
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 3 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 6 | 16 | 22 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | 91 | 6,6 % | 49 | – | ||
|
|
43 | 0 | 2 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0,0 % | 44 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 32 | 9 | 19 | 2 | 2,53 | ,923 | 4 | 1001 | 924 | 77 | 50:44 | ||
|
|
8 | 2 | 0 | 4 | 1 | 4,05 | ,869 | 0 | 168 | 146 | 22 | 40:45 | ||
|
|
– | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2,77 | ,900 | 0 | 30 | 27 | 3 | 65:00 | |
|
|
5 | 5 | 0 | 3 | 1 | 3,42 | ,897 | 0 | 126 | 113 | 13 | 45:38 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
3
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
4
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
5
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
6
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |






