Nižnekamsk2:1Koniec · PP
OmskNeftechimik Nižnekamsk – Avangard Omsk 2:1, 23. 9. 2023
KHL · Základná časť
So 23. 9. 2023 · 16:00 · Neftekhim Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| NEF | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| AVA | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
0:55
Iľja Chochlov
Alexander Dergačov
1:0
-
3:23
Alexander Dergačov · 2 min, krosček
-
10:33
Artyom Serikov · 2 min, hákovanie
-
10:49
Ivan Nikolishin
Denis Vengryžanovskij, Igor Geraskin
1:1
-
11:47
Igor Geraskin · 2 min, držanie
2. tretina – 0:0
-
5:27
Iľja Chochlov · 2 min, hra kolenom
-
9:27
Vladimir E. Tkačov · 2 min, vysoká hokejka
-
15:36
Ivan Nikolishin · 2 min, bránenie v hre
3. tretina – 0:0
-
3:16
Arťom Muryljov · 2 min, hákovanie
Predĺženie – 1:0
-
4:52
Vladimir E. Tkačov · 2 min, podrazenie
-
4:59
Andrej Al. Belozjorov
Nail Yakupov
2:1
Štatistiky tímov
vs
33
Strely na bránku
26
1/3
Presilovky
1/5
51 %
Vhadzovania
49 %
8
Hity
9
6
Trestné minúty
10
Nad / Pod svoje pomery
Nižnekamsk
Nad svoje pomery
Omsk
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 10/19 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
| 13LukasL. KlokO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:56 | 26 | 25 | 1 | ,962 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 8/17 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8/17 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:37 | 33 | 31 | 2 | ,939 |
Porovnanie v sezóne
vs
69
Body v tabuľke
92
2,32
Góly na zápas
3,10
2,96
Inkasované na zápas
2,66
20,2 %
Presilovky
24,5 %
78,6 %
Oslabenia
83,4 %
27,9
Strely na zápas
29,8
Sila zostáv
vs
51 %
Priemerná výkonnosť hráčov
62 %
1
Útočníci v top 100 KHL
6
3
Obrancovia v top 50 KHL
2
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Nižnekamsk −6
Omsk +1
+3
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Nižnekamsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
30 | 2 | 9 | 11 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 29 | 6,9 % | 61 | 40 % | ||
|
|
37 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 24 | 8,3 % | 15 | 28 % | ||
|
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 3 | – | ||
|
|
57 | 12 | 18 | 30 | 0 | 8 | 4 | 0 | 1 | 126 | 9,5 % | 30 | – | ||
|
|
66 | 18 | 16 | 34 | 0 | 32 | 9 | 0 | 2 | 129 | 14,0 % | 70 | 52 % | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 10 | 19 | 29 | 0 | 19 | 1 | 1 | 1 | 100 | 10,0 % | 68 | – | ||
|
|
– | 20 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
8 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 16 | – | ||
| 50Jean-SebastienJ. Dea | – | 27 | 7 | 4 | 11 | 0 | 8 | 3 | 0 | 2 | 63 | 11,1 % | 5 | 63 % | |
|
|
68 | 6 | 18 | 24 | 0 | 10 | 1 | 0 | 1 | 64 | 9,4 % | 13 | 52 % | ||
|
|
– | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
31 | 8 | 11 | 19 | 0 | 18 | 3 | 0 | 0 | 84 | 9,5 % | 31 | – | ||
|
|
68 | 19 | 25 | 44 | 0 | 26 | 13 | 0 | 4 | 167 | 11,4 % | 59 | – | ||
|
|
– | 28 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 55 | 7,3 % | 18 | – | |
|
|
– | 20 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 17,4 % | 23 | – | |
|
|
35 | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 49 | 8,2 % | 40 | – | ||
|
|
56 | 12 | 15 | 27 | 0 | 42 | 0 | 1 | 2 | 120 | 10,0 % | 60 | – | ||
| 93Dmitry G.D. Sokolov | 44 | 16 | 8 | 24 | 0 | 6 | 5 | 0 | 4 | 100 | 16,0 % | 10 | – | ||
DmitryD. Zhukenov |
66 | 4 | 14 | 18 | 0 | 14 | 2 | 0 | 1 | 70 | 5,7 % | 3 | 47 % | ||
|
|
35 | 4 | 4 | 8 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 50 | 8,0 % | 47 | 48 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
66 | 2 | 10 | 12 | 0 | 20 | 1 | 0 | 1 | 83 | 2,4 % | 58 | – | ||
| 13LukasL. Klok | 61 | 3 | 18 | 21 | 0 | 34 | 1 | 0 | 0 | 99 | 3,0 % | 53 | – | ||
EvgeniiE. Kashnikov |
65 | 2 | 4 | 6 | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 76 | 2,6 % | 77 | – | ||
|
|
68 | 4 | 16 | 20 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 87 | 4,6 % | 38 | – | ||
|
|
44 | 5 | 6 | 11 | 0 | 16 | 2 | 0 | 2 | 84 | 6,0 % | 22 | – | ||
|
|
54 | 0 | 7 | 7 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 50 | 0,0 % | 6 | – | ||
|
|
– | 22 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 36 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 8 | – | |
|
|
36 | 2 | 7 | 9 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 48 | – | ||
|
|
10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 11 | – | ||
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ArtyomA. Zagidulin |
– | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2,52 | ,924 | 0 | 119 | 110 | 9 | 53:38 | |
|
|
– | 45 | 44 | 20 | 12 | 12 | 2,56 | ,915 | 4 | 1355 | 1240 | 115 | 59:48 | |
|
|
– | 13 | 12 | 3 | 7 | 2 | 2,58 | ,918 | 1 | 365 | 335 | 30 | 53:37 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Telegin |
26 | 1 | 6 | 7 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 37 | 2,7 % | 37 | 50 % | ||
NikolaiN. Prokhorkin |
26 | 10 | 9 | 19 | 0 | 12 | 3 | 0 | 3 | 73 | 13,7 % | 56 | 56 % | ||
IvanI. Nikolishin |
65 | 10 | 15 | 25 | 0 | 16 | 4 | 2 | 2 | 109 | 9,2 % | 17 | 49 % | ||
TomášT. Jurčo |
21 | 8 | 8 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 33 | 24,2 % | 5 | – | ||
|
|
62 | 9 | 4 | 13 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 66 | 13,6 % | 82 | 51 % | ||
|
|
47 | 4 | 4 | 8 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 75 | 5,3 % | 58 | – | ||
|
|
25 | 4 | 11 | 15 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 33 | 12,1 % | 3 | – | ||
|
|
58 | 21 | 55 | 76 | 0 | 32 | 5 | 0 | 2 | 142 | 14,8 % | 48 | 35 % | ||
|
|
– | 25 | 2 | 5 | 7 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 20 | 10,0 % | 11 | 39 % | |
|
|
8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 5 | – | ||
|
|
– | 19 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 3 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | – | |
| 43MarkM. Verba | 21 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 37 | – | ||
|
|
62 | 12 | 15 | 27 | 0 | 12 | 6 | 0 | 2 | 86 | 14,0 % | 13 | 47 % | ||
RyanR. Spooner |
65 | 23 | 38 | 61 | 0 | 10 | 6 | 0 | 5 | 155 | 14,8 % | 63 | 50 % | ||
IgorI. Martynov |
66 | 9 | 5 | 14 | 0 | 18 | 1 | 1 | 2 | 115 | 7,8 % | 37 | – | ||
GlebG. Trikozov |
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
39 | 4 | 5 | 9 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 42 | 9,5 % | 51 | – | ||
ReidR. Boucher |
64 | 44 | 34 | 78 | 0 | 26 | 19 | 2 | 8 | 267 | 16,5 % | 88 | – | ||
|
|
– | 60 | 8 | 5 | 13 | 0 | 27 | 0 | 1 | 2 | 49 | 16,3 % | 84 | 49 % |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
DamirD. Sharipzyanov |
66 | 9 | 44 | 53 | 0 | 26 | 5 | 1 | 2 | 158 | 5,7 % | 58 | – | ||
| 52ArtyomA. Chmykhov | – | 45 | 4 | 11 | 15 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 50 | 8,0 % | 12 | – | |
BogdanB. Kiselevich |
60 | 0 | 8 | 8 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0,0 % | 74 | – | ||
YegorY. Rykov |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – | ||
|
|
59 | 4 | 20 | 24 | 0 | 14 | 1 | 1 | 0 | 67 | 6,0 % | 95 | – | ||
|
|
40 | 1 | 4 | 5 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 35 | 2,9 % | 75 | – | ||
|
|
64 | 4 | 8 | 12 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 71 | 5,6 % | 16 | – | ||
|
|
– | 25 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 23 | – | |
SergeiS. Boikov |
40 | 5 | 2 | 7 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 55 | 9,1 % | 120 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 26 | 24 | 17 | 7 | 2 | 3,04 | ,909 | 0 | 822 | 747 | 75 | 56:57 | |
|
|
– | 22 | 22 | 13 | 6 | 2 | 2,46 | ,917 | 2 | 592 | 543 | 49 | 54:25 | |
|
|
– | 13 | 12 | 8 | 2 | 1 | 1,55 | ,953 | 1 | 386 | 368 | 18 | 53:39 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
4
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 |
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
3
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
4
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
5
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
5
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
6
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
7
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
9
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
10
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |









