Moskva3:4Koniec
TogliattiCSKA Moskva – Lada Togliatti 3:4, 5. 11. 2023
KHL · Základná časť
Ne 5. 11. 2023 · 11:00 · CSKA Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| CSK | 0 | 1 | 2 | 3 |
| LAD | 2 | 2 | 0 | 4 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:2
-
4:22
Troy Josephs
Ostap Safin, Maxim Mineyev
0:1
-
7:32
Arťom Borodkin · 2 min, podrazenie
-
10:46
Andrej Svetlakov · 2 min, podrazenie
-
10:56
Ivan A. Romanov
Maxim Berezin
0:2
-
10:56
Maxim Sorkin · 2 min, hákovanie
2. tretina – 1:2
- 8:00 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
10:13
Sergei Shumakov
Ostap Safin
0:3
-
12:25
Sergei Shumakov
Misha Fisenko, Georgij Soljannikov
0:4
-
14:59
Vladislav Kamenev
Sergei Plotnikov
1:4
-
17:58
Vitaly Abramov · 2 min, vysoká hokejka
3. tretina – 2:0
-
4:53
Maxim Berezin · 2 min, podrazenie
-
6:07
Arťom Borodkin · 2 min, podrazenie
-
8:09
Maxim Mamin
Mikhail Grigorenko, Darren Dietz
2:4
-
15:00
Vitaly Abramov · 2 min, podrazenie
-
15:17
Fredrik Claesson · 2 min, sekanie
-
18:34
Georgij Soljannikov · 2 min, podrazenie
-
19:25
Mikhail Grigorenko
Nikita Nesterov, Konstantin Okulov
3:4
Štatistiky tímov
vs
41
Strely na bránku
22
1/5
Presilovky
1/5
58 %
Vhadzovania
42 %
16
Hity
8
12
Trestné minúty
10
Nad / Pod svoje pomery
Moskva
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6/12 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 8/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 10/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
| 55NikitaN. RtishchevÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 39AlexanderA. SharychenkovP | 57:50 | 22 | 18 | 4 | ,818 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8/20 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 55MaximM. BerezinO | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11/22 | |
| 51MaximM. MineyevO | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:16 | 41 | 38 | 3 | ,927 |
Porovnanie v sezóne
vs
76
Body v tabuľke
78
2,84
Góly na zápas
2,43
2,44
Inkasované na zápas
2,50
17,0 %
Presilovky
10,4 %
79,7 %
Oslabenia
81,4 %
33,3
Strely na zápas
24,9
Sila zostáv
vs
57 %
Priemerná výkonnosť hráčov
49 %
5
Útočníci v top 100 KHL
3
2
Obrancovia v top 50 KHL
0
10. z 35
Brankár v KHL
15. z 35
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Moskva +2
Togliatti +5
+7
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Moskva
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AntonA. Slepyshev |
43 | 10 | 15 | 25 | 0 | 14 | 4 | 0 | 1 | 101 | 9,9 % | 32 | – | ||
VitalyV. Abramov |
59 | 13 | 19 | 32 | 0 | 20 | 5 | 1 | 2 | 121 | 10,7 % | 16 | 44 % | ||
|
|
56 | 5 | 7 | 12 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 70 | 7,1 % | 39 | – | ||
PavelP. Karnaukhov |
68 | 14 | 13 | 27 | 0 | 26 | 2 | 0 | 2 | 144 | 9,7 % | 98 | 52 % | ||
|
|
66 | 13 | 13 | 26 | 0 | 41 | 0 | 0 | 2 | 141 | 9,2 % | 70 | – | ||
|
|
– | 14 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16,7 % | 9 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
MikhailM. Grigorenko |
59 | 19 | 27 | 46 | 0 | 12 | 7 | 0 | 5 | 193 | 9,8 % | 25 | 52 % | ||
|
|
– | 39 | 4 | 5 | 9 | 0 | 17 | 0 | 0 | 1 | 38 | 10,5 % | 36 | 44 % | |
|
|
51 | 13 | 17 | 30 | 0 | 8 | 3 | 1 | 1 | 91 | 14,3 % | 40 | 47 % | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
29 | 2 | 2 | 4 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | 24 | 8,3 % | 36 | – | ||
|
|
60 | 6 | 5 | 11 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 57 | 10,5 % | 61 | 50 % | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 5 | 42 % | |
|
|
57 | 15 | 34 | 49 | 0 | 8 | 3 | 0 | 2 | 164 | 9,1 % | 11 | – | ||
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 6 | – | ||
|
|
59 | 10 | 19 | 29 | 0 | 36 | 3 | 0 | 0 | 147 | 6,8 % | 85 | 53 % | ||
VladislavV. Kamenev |
57 | 16 | 18 | 34 | 0 | 28 | 5 | 0 | 3 | 130 | 12,3 % | 48 | 51 % | ||
MaximM. Mamin |
65 | 19 | 17 | 36 | 0 | 16 | 3 | 1 | 4 | 125 | 15,2 % | 31 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FredrikF. Claesson |
61 | 2 | 8 | 10 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 76 | 2,6 % | 76 | – | ||
|
|
– | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0,0 % | 18 | – | |
|
|
28 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 15 | – | ||
ColbyC. Williams |
33 | 1 | 8 | 9 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 28 | 3,6 % | 18 | – | ||
|
|
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 4 | – | ||
RomanR. Kalinichenko |
15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 13 | – | ||
DarrenD. Dietz |
55 | 8 | 14 | 22 | 0 | 35 | 1 | 0 | 3 | 141 | 5,7 % | 41 | – | ||
|
|
63 | 4 | 9 | 13 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | 90 | 4,4 % | 86 | – | ||
|
|
– | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16,7 % | 1 | – | |
YaroslavY. Dyblenko |
59 | 1 | 11 | 12 | 0 | 51 | 0 | 0 | 0 | 76 | 1,3 % | 77 | – | ||
MatveiM. Shuravin |
– | 11 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
– | 21 | 1 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7,7 % | 17 | – | |
MarselM. Ibragimov |
31 | 1 | 6 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 13 | – | ||
NikitaN. Nesterov |
59 | 11 | 25 | 36 | 0 | 36 | 4 | 0 | 2 | 186 | 5,9 % | 56 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Fedotov |
44 | 44 | 21 | 17 | 6 | 2,38 | ,915 | 4 | 1224 | 1120 | 104 | 59:42 | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:38 | |
|
|
– | 12 | 11 | 7 | 3 | 1 | 2,00 | ,937 | 1 | 350 | 328 | 22 | 54:58 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SergeiS. Shumakov |
53 | 15 | 12 | 27 | 0 | 24 | 3 | 0 | 1 | 103 | 14,6 % | 33 | – | ||
MishaM. Fisenko |
58 | 3 | 12 | 15 | 0 | 44 | 3 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 90 | 52 % | ||
TroyT. Josephs |
53 | 20 | 9 | 29 | 0 | 29 | 4 | 1 | 4 | 114 | 17,5 % | 58 | 42 % | ||
DmitriD. Kugryshev |
67 | 14 | 19 | 33 | 0 | 18 | 3 | 0 | 0 | 173 | 8,1 % | 2 | – | ||
|
|
50 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 46 | 13,0 % | 11 | – | ||
ScottS. Kosmachuk |
41 | 9 | 14 | 23 | 0 | 24 | 4 | 0 | 3 | 91 | 9,9 % | 23 | – | ||
|
|
64 | 10 | 10 | 20 | 0 | 16 | 4 | 1 | 0 | 96 | 10,4 % | 47 | – | ||
PavelP. Koltygin |
14 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 7 | 14,3 % | 10 | 53 % | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
34 | 4 | 2 | 6 | 0 | 12 | 0 | 1 | 2 | 50 | 8,0 % | 19 | – | ||
|
|
32 | 2 | 1 | 3 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 23 | 45 % | ||
|
|
46 | 8 | 6 | 14 | 0 | 12 | 0 | 1 | 1 | 49 | 16,3 % | 25 | 37 % | ||
|
|
29 | 2 | 9 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 23 | 8,7 % | 4 | 44 % | ||
OstapO. Safin |
67 | 14 | 23 | 37 | 0 | 32 | 3 | 1 | 2 | 119 | 11,8 % | 52 | – | ||
|
|
30 | 5 | 6 | 11 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 22 | 22,7 % | 36 | 48 % | ||
|
|
23 | 8 | 4 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 39 | 20,5 % | 3 | – | ||
|
|
61 | 13 | 15 | 28 | 0 | 38 | 0 | 2 | 2 | 143 | 9,1 % | 57 | – | ||
ArtemA. Ivanyuzhenkov |
20 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 18 | – | ||
|
|
37 | 3 | 7 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 37 | 8,1 % | 18 | 50 % | ||
EgorE. Babenko |
25 | 2 | 5 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 6 | 36 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
39 | 1 | 8 | 9 | 0 | 14 | 0 | 1 | 1 | 43 | 2,3 % | 8 | – | ||
|
|
17 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 3 | – | ||
|
|
42 | 1 | 4 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 28 | 3,6 % | 3 | – | ||
|
|
64 | 3 | 7 | 10 | 0 | 50 | 1 | 0 | 1 | 60 | 5,0 % | 169 | – | ||
|
|
46 | 1 | 9 | 10 | 0 | 52 | 0 | 0 | 0 | 45 | 2,2 % | 13 | – | ||
|
|
38 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 11 | – | ||
| 51MaximM. Mineyev | 31 | 2 | 9 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 7 | – | ||
| 55MaximM. Berezin | 67 | 3 | 16 | 19 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 84 | 3,6 % | 65 | – | ||
|
|
– | 22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3 % | 7 | – | |
|
|
62 | 3 | 14 | 17 | 0 | 26 | 2 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 31 | – | ||
|
|
32 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 1 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 24 | 21 | 12 | 8 | 3 | 2,89 | ,908 | 0 | 720 | 654 | 66 | 57:10 | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:36 | |
|
|
47 | 47 | 20 | 14 | 11 | 2,22 | ,933 | 5 | 1467 | 1368 | 99 | 57:00 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
3
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
5
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
2
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
3
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
6
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
9
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |










