Moskva2:1Koniec · SN
OmskCSKA Moskva – Avangard Omsk 2:1, 4. 2. 2025
KHL · Základná časť
Ut 4. 2. 2025 · 17:30 · CSKA Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CSK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| AVA | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:1
-
5:24
Ruslan Iskhakov · 2 min, podrazenie
-
5:47
Nail Yakupov
Konstantin Okulov, Damir Sharipzyanov
0:1
-
15:59
Nail Yakupov · 2 min, hákovanie
2. tretina – 1:0
-
1:13
Nail Yakupov · 2 min, podrazenie
-
8:13
Egor Afanasyev · 2 min, podrazenie
-
12:52
Igor Martynov · 2 min, krosček
-
14:43
Nikita Nesterov
Pavel Karnaukhov, Maxim Mamin
1:1
3. tretina – 0:0
-
12:36
Egor Afanasyev · 2 min, hra kolenom
-
15:17
Vladislav Provolnev · 5 min, sekanie
-
16:01
Dmitrij Gamzin · 2 min, hodenie výstroja
2. predĺženie
-
0:00
Ruslan Iskhakov trestné strieľanie
bez asistencie
2:1
Štatistiky tímov
vs
29
Strely na bránku
46
1/5
Presilovky
1/3
59 %
Vhadzovania
41 %
21
Hity
12
13
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Moskva
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15/26 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 46 | 45 | 1 | ,978 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8/26 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 15/33 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 58RyanR. MerkleyO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 43MarkM. VerbaÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 29 | 28 | 1 | ,966 |
Porovnanie v sezóne
vs
85
Body v tabuľke
87
2,85
Góly na zápas
3,01
2,50
Inkasované na zápas
2,47
14,3 %
Presilovky
22,5 %
83,1 %
Oslabenia
83,2 %
29,5
Strely na zápas
30,5
Sila zostáv
vs
61 %
Priemerná výkonnosť hráčov
48 %
4
Útočníci v top 100 KHL
3
2
Obrancovia v top 50 KHL
3
26. z 55
Brankár v KHL
3. z 55
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Moskva +2
Omsk +1
+2
0
−2
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Moskva
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
41 | 7 | 4 | 11 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 46 | 15,2 % | 22 | – | ||
EgorE. Afanasyev |
53 | 7 | 14 | 21 | 0 | 14 | 1 | 0 | 2 | 94 | 7,4 % | 58 | – | ||
VitalyV. Abramov |
44 | 19 | 16 | 35 | 0 | 33 | 4 | 0 | 3 | 138 | 13,8 % | 14 | – | ||
|
|
68 | 17 | 23 | 40 | 0 | 16 | 0 | 2 | 3 | 138 | 12,3 % | 31 | – | ||
PavelP. Karnaukhov |
67 | 9 | 11 | 20 | 0 | 20 | 0 | 1 | 2 | 104 | 8,7 % | 127 | 53 % | ||
|
|
62 | 10 | 15 | 25 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 107 | 9,3 % | 88 | – | ||
|
|
21 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 27 | 14,8 % | 14 | – | ||
ColeC. Cassels |
23 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | 55 % | ||
|
|
40 | 7 | 3 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 44 | 15,9 % | 87 | – | ||
|
|
68 | 24 | 30 | 54 | 0 | 20 | 8 | 0 | 6 | 127 | 18,9 % | 46 | 51 % | ||
|
|
62 | 23 | 14 | 37 | 0 | 15 | 2 | 0 | 2 | 131 | 17,6 % | 102 | – | ||
|
|
60 | 13 | 17 | 30 | 0 | 28 | 5 | 0 | 3 | 87 | 14,9 % | 12 | 52 % | ||
RourkeR. Chartier |
19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 9 | 53 % | ||
|
|
19 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 16 | 51 % | ||
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
VladislavV. Kamenev |
63 | 10 | 16 | 26 | 0 | 29 | 3 | 0 | 3 | 114 | 8,8 % | 72 | 50 % | ||
|
|
15 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 4 | – | ||
MaximM. Mamin |
61 | 13 | 13 | 26 | 0 | 13 | 0 | 3 | 1 | 99 | 13,1 % | 43 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FredrikF. Claesson |
67 | 1 | 13 | 14 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 47 | – | ||
DmitriD. Samorukov |
32 | 1 | 4 | 5 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 58 | 1,7 % | 22 | – | ||
NikitaN. Sedov |
56 | 1 | 16 | 17 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 67 | 1,5 % | 8 | – | ||
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 2 | – | ||
ColbyC. Williams |
42 | 1 | 10 | 11 | 0 | 18 | 0 | 1 | 0 | 23 | 4,3 % | 21 | – | ||
|
|
– | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
58 | 5 | 6 | 11 | 0 | 35 | 0 | 0 | 1 | 66 | 7,6 % | 68 | – | ||
ChristiánC. Jaroš |
51 | 2 | 10 | 12 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 78 | 2,6 % | 29 | – | ||
NikitaN. Okhotyuk |
62 | 2 | 7 | 9 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 78 | 2,6 % | 111 | – | ||
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – | ||
NikitaN. Nesterov |
62 | 8 | 27 | 35 | 0 | 18 | 4 | 0 | 1 | 148 | 5,4 % | 49 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Prosvetov |
38 | 37 | 21 | 10 | 5 | 2,37 | ,920 | 4 | 1034 | 951 | 83 | 55:19 | ||
|
|
23 | 19 | 10 | 8 | 3 | 2,58 | ,923 | 2 | 673 | 621 | 52 | 52:31 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
16 | 12 | 7 | 3 | 1 | 1,80 | ,923 | 2 | 300 | 277 | 23 | 47:50 |
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MichaelM. McLeod |
19 | 3 | 10 | 13 | 0 | 21 | 2 | 0 | 2 | 33 | 9,1 % | 11 | 65 % | ||
|
|
36 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 23 | 13,0 % | 9 | – | ||
GiovanniG. Fiore |
30 | 11 | 7 | 18 | 0 | 14 | 4 | 3 | 3 | 75 | 14,7 % | 44 | 41 % | ||
|
|
64 | 10 | 9 | 19 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 80 | 12,5 % | 82 | 48 % | ||
|
|
31 | 11 | 19 | 30 | 0 | 22 | 2 | 1 | 2 | 94 | 11,7 % | 13 | – | ||
|
|
– | 4 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3 % | 2 | – | |
|
|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 30 | 45 % | ||
|
|
42 | 3 | 13 | 16 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 32 | 9,4 % | 40 | 49 % | ||
|
|
41 | 6 | 9 | 15 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 63 | 9,5 % | 4 | – | ||
| 43MarkM. Verba | 22 | 1 | 4 | 5 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 38 | – | ||
RyanR. Spooner |
54 | 8 | 31 | 39 | 0 | 18 | 3 | 1 | 3 | 109 | 7,3 % | 37 | 42 % | ||
|
|
43 | 17 | 21 | 38 | 0 | 26 | 5 | 1 | 4 | 94 | 18,1 % | 72 | – | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 2 | 36 % | |
IgorI. Martynov |
59 | 7 | 9 | 16 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 76 | 9,2 % | 52 | – | ||
|
|
34 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 38 | 13,2 % | 36 | – | ||
|
|
15 | 4 | 4 | 8 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 25 | 16,0 % | 5 | – | ||
NikolaiN. Prokhorkin |
40 | 12 | 20 | 32 | 0 | 6 | 3 | 0 | 4 | 96 | 12,5 % | 118 | 57 % | ||
|
|
– | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 6 | 49 % | |
ReidR. Boucher |
52 | 29 | 21 | 50 | 0 | 32 | 10 | 0 | 4 | 208 | 13,9 % | 87 | – | ||
|
|
34 | 4 | 3 | 7 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 41 | 9,8 % | 57 | 55 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64 | 1 | 10 | 11 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 66 | 1,5 % | 43 | – | ||
AlexA. Grant |
16 | 4 | 3 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 40 | 10,0 % | 19 | – | ||
|
|
58 | 2 | 2 | 4 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 52 | 3,8 % | 47 | – | ||
|
|
25 | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 13 | – | ||
DamirD. Sharipzyanov |
68 | 14 | 34 | 48 | 0 | 51 | 4 | 0 | 3 | 171 | 8,2 % | 93 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 6 | – | |
|
|
34 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 38 | – | ||
|
|
68 | 19 | 21 | 40 | 0 | 16 | 7 | 0 | 1 | 114 | 16,7 % | 87 | – | ||
DaniilD. Stepanov |
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 7 | 8 | 15 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 90 | 7,8 % | 12 | – | ||
|
|
13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 0 | – | ||
SergeiS. Boikov |
18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0,0 % | 24 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MikhailM. Berdin |
11 | 9 | 8 | 0 | 2 | 2,17 | ,921 | 0 | 278 | 256 | 22 | 55:22 | ||
|
|
6 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3,71 | ,884 | 0 | 147 | 130 | 17 | 45:47 | ||
NikitaN. Serebryakov |
29 | 29 | 20 | 7 | 1 | 2,17 | ,933 | 2 | 914 | 853 | 61 | 58:16 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 |
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |














