Moskva3:4Koniec · SN
JekaterinburgCSKA Moskva – Avtomobilist Jekaterinburg 3:4, 10. 10. 2024
KHL · Základná časť
Št 10. 10. 2024 · 18:30 · CSKA Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | SN | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CSK | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| AVT | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
8:41
Ruslan Iskhakov
Ivan Drozdov
1:0
-
17:13
Pavel Karnaukhov · 2 min, hákovanie
-
18:19
Brooks Macek
Anatolii Golyshev, Costa Stephane Da
1:1
2. tretina – 1:1
-
4:17
Stepan Chripunov
Jurij Žuravljov
1:2
-
10:05
Semion Kizimov · 2 min, sekanie
-
10:17
Nikita Nesterov
Pavel Karnaukhov
2:2
3. tretina – 1:1
-
8:18
Jurij Žuravljov · 2 min, vysoká hokejka
-
9:59
Ivan Drozdov
Christián Jaroš
3:2
-
13:50
Anatolii Golyshev
Brooks Macek, Costa Stephane Da
3:3
2. predĺženie
-
0:00
Brooks Macek trestné strieľanie
bez asistencie
3:4
Štatistiky tímov
vs
24
Strely na bránku
26
2/1
Presilovky
1/2
57 %
Vhadzovania
43 %
12
Hity
11
2
Trestné minúty
4
Nad / Pod svoje pomery
Moskva
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 8/13 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
64:45 | 26 | 23 | 3 | ,885 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7/15 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2/5 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65:00 | 24 | 21 | 3 | ,875 |
Porovnanie v sezóne
vs
85
Body v tabuľke
89
2,85
Góly na zápas
2,62
2,50
Inkasované na zápas
2,43
14,3 %
Presilovky
15,2 %
83,1 %
Oslabenia
82,0 %
29,5
Strely na zápas
29,5
Sila zostáv
vs
62 %
Priemerná výkonnosť hráčov
59 %
5
Útočníci v top 100 KHL
3
2
Obrancovia v top 50 KHL
1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Moskva −2
Jekaterinburg −1
+2
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Moskva
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
41 | 7 | 4 | 11 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 46 | 15,2 % | 22 | – | ||
EgorE. Afanasyev |
53 | 7 | 14 | 21 | 0 | 14 | 1 | 0 | 2 | 94 | 7,4 % | 58 | – | ||
VitalyV. Abramov |
44 | 19 | 16 | 35 | 0 | 33 | 4 | 0 | 3 | 138 | 13,8 % | 14 | – | ||
|
|
68 | 17 | 23 | 40 | 0 | 16 | 0 | 2 | 3 | 138 | 12,3 % | 31 | – | ||
PavelP. Karnaukhov |
67 | 9 | 11 | 20 | 0 | 20 | 0 | 1 | 2 | 104 | 8,7 % | 127 | 53 % | ||
|
|
62 | 10 | 15 | 25 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 107 | 9,3 % | 88 | – | ||
|
|
21 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 27 | 14,8 % | 14 | – | ||
ColeC. Cassels |
– | 23 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | 55 % | |
|
|
40 | 7 | 3 | 10 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 44 | 15,9 % | 87 | – | ||
|
|
68 | 24 | 30 | 54 | 0 | 20 | 8 | 0 | 6 | 127 | 18,9 % | 46 | 51 % | ||
|
|
– | 62 | 23 | 14 | 37 | 0 | 15 | 2 | 0 | 2 | 131 | 17,6 % | 102 | – | |
|
|
60 | 13 | 17 | 30 | 0 | 28 | 5 | 0 | 3 | 87 | 14,9 % | 12 | 52 % | ||
RourkeR. Chartier |
19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 9 | 53 % | ||
|
|
19 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 16 | 51 % | ||
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
VladislavV. Kamenev |
63 | 10 | 16 | 26 | 0 | 29 | 3 | 0 | 3 | 114 | 8,8 % | 72 | 50 % | ||
|
|
– | 15 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 4 | – | |
MaximM. Mamin |
61 | 13 | 13 | 26 | 0 | 13 | 0 | 3 | 1 | 99 | 13,1 % | 43 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FredrikF. Claesson |
67 | 1 | 13 | 14 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 47 | – | ||
DmitriD. Samorukov |
32 | 1 | 4 | 5 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 58 | 1,7 % | 22 | – | ||
NikitaN. Sedov |
56 | 1 | 16 | 17 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 67 | 1,5 % | 8 | – | ||
|
|
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 2 | – | ||
ColbyC. Williams |
42 | 1 | 10 | 11 | 0 | 18 | 0 | 1 | 0 | 23 | 4,3 % | 21 | – | ||
|
|
– | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
58 | 5 | 6 | 11 | 0 | 35 | 0 | 0 | 1 | 66 | 7,6 % | 68 | – | ||
ChristiánC. Jaroš |
51 | 2 | 10 | 12 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 78 | 2,6 % | 29 | – | ||
NikitaN. Okhotyuk |
62 | 2 | 7 | 9 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 78 | 2,6 % | 111 | – | ||
|
|
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – | ||
NikitaN. Nesterov |
62 | 8 | 27 | 35 | 0 | 18 | 4 | 0 | 1 | 148 | 5,4 % | 49 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IvanI. Prosvetov |
– | 38 | 37 | 21 | 10 | 5 | 2,37 | ,920 | 4 | 1034 | 951 | 83 | 55:19 | |
|
|
23 | 19 | 10 | 8 | 3 | 2,58 | ,923 | 2 | 673 | 621 | 52 | 52:31 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
16 | 12 | 7 | 3 | 1 | 1,80 | ,923 | 2 | 300 | 277 | 23 | 47:50 |
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 7 | 45 % | ||
NickN. Merkley |
59 | 11 | 9 | 20 | 0 | 40 | 2 | 0 | 2 | 122 | 9,0 % | 53 | 49 % | ||
VladimirV. Kuznetsov |
40 | 6 | 7 | 13 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 62 | 9,7 % | 11 | – | ||
| 14CurtisC. Valk | 17 | 3 | 3 | 6 | 0 | 10 | 2 | 1 | 0 | 26 | 11,5 % | 15 | 50 % | ||
|
|
52 | 14 | 23 | 37 | 0 | 22 | 6 | 0 | 4 | 133 | 10,5 % | 59 | – | ||
BrooksB. Macek |
68 | 27 | 22 | 49 | 0 | 12 | 12 | 0 | 5 | 151 | 17,9 % | 42 | 17 % | ||
AndreiA. Grishakov |
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
56 | 9 | 7 | 16 | 0 | 18 | 1 | 0 | 2 | 102 | 8,8 % | 18 | 40 % | ||
|
|
67 | 9 | 11 | 20 | 0 | 18 | 0 | 0 | 3 | 131 | 6,9 % | 53 | 50 % | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 2 | 48 % | |
|
|
52 | 11 | 14 | 25 | 0 | 12 | 0 | 2 | 3 | 73 | 15,1 % | 37 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 5 | – | ||
|
|
64 | 9 | 5 | 14 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 69 | 13,0 % | 46 | 45 % | ||
|
|
– | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 6 | – | ||
|
|
57 | 6 | 8 | 14 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 54 | 11,1 % | 14 | – | ||
|
|
66 | 14 | 43 | 57 | 0 | 31 | 1 | 0 | 2 | 170 | 8,2 % | 89 | 45 % | ||
|
|
52 | 5 | 15 | 20 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | 59 | 8,5 % | 23 | 51 % | ||
|
|
31 | 9 | 13 | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 49 | 18,4 % | 13 | 44 % | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 5 | – | |
|
|
44 | 13 | 13 | 26 | 0 | 18 | 3 | 0 | 2 | 72 | 18,1 % | 28 | – | ||
|
|
28 | 1 | 8 | 9 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 40 | 2,5 % | 83 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58 | 4 | 11 | 15 | 0 | 38 | 0 | 0 | 0 | 83 | 4,8 % | 28 | – | ||
JesseJ. Blacker |
51 | 3 | 15 | 18 | 0 | 22 | 1 | 1 | 0 | 74 | 4,1 % | 53 | – | ||
|
|
63 | 4 | 5 | 9 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 60 | 6,7 % | 48 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
EvgeniiE. Kashnikov |
36 | 0 | 6 | 6 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 37 | 0,0 % | 33 | – | ||
|
|
– | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 8 | – | |
DarrenD. Dietz |
31 | 0 | 8 | 8 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 68 | 0,0 % | 12 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
66 | 1 | 9 | 10 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 | 53 | 1,9 % | 60 | – | ||
NickN. Ebert |
37 | 7 | 8 | 15 | 0 | 23 | 2 | 0 | 3 | 78 | 9,0 % | 21 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
31 | 0 | 2 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 16 | – | ||
|
|
64 | 3 | 10 | 13 | 0 | 39 | 0 | 0 | 0 | 101 | 3,0 % | 123 | – | ||
|
|
– | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 50,0 % | 1 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 35 | 22 | 10 | 4 | 2,42 | ,918 | 3 | 1031 | 946 | 85 | 55:26 | ||
|
|
36 | 33 | 19 | 10 | 3 | 2,10 | ,925 | 2 | 911 | 843 | 68 | 53:50 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 |
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |














