Minsk3:1Koniec
ČerepovecDinamo Minsk – Severstaľ Čerepovec 3:1, 10. 11. 2024
KHL · Základná časť
Ne 10. 11. 2024 · 15:10 · Minsk-Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| DMN | 1 | 2 | 0 | 3 |
| SEV | 1 | 0 | 0 | 1 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
4:13
Roman S. Gorbunov · 2 min, krosček
-
9:58
Timur Muchanov
Jegor A. Stepanov
0:1
-
17:02
Daniil Sotišvili
Chris Tierney
1:1
2. tretina – 2:0
-
3:14
Yegor Borikov
Xavier Ouellet
2:1
-
12:39
Vladimir Grudinin · 2 min, sekanie
-
17:17
Yanni Kaldis · 2 min, krosček
-
18:40
Ivan Podšivalov · 2 min, vysoká hokejka
-
19:56
Vitali Pinchuk
Dillon Dube, Brady Lyle
3:1
Štatistiky tímov
vs
36
Strely na bránku
25
1/1
Presilovky
0/3
60 %
Vhadzovania
40 %
17
Hity
11
2
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Minsk
Nad svoje pomery
Čerepovec
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13/22 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 4/6 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/3 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 25 | 24 | 1 | ,960 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6/17 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7/13 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
57:51 | 36 | 33 | 3 | ,917 |
Porovnanie v sezóne
vs
86
Body v tabuľke
83
3,03
Góly na zápas
2,94
2,37
Inkasované na zápas
2,91
19,7 %
Presilovky
15,6 %
86,2 %
Oslabenia
85,0 %
34,8
Strely na zápas
32,8
Sila zostáv
vs
64 %
Priemerná výkonnosť hráčov
61 %
4
Útočníci v top 100 KHL
3
5
Obrancovia v top 50 KHL
1
40. z 56
Brankár v KHL
25. z 56
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Minsk −3
Čerepovec +10
+10
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Minsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SamS. Anas |
66 | 20 | 27 | 47 | 0 | 20 | 5 | 0 | 4 | 161 | 12,4 % | 9 | – | ||
|
|
52 | 5 | 6 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 44 | 11,4 % | 16 | 49 % | ||
VadimV. Moroz |
66 | 26 | 18 | 44 | 0 | 31 | 6 | 0 | 5 | 158 | 16,5 % | 64 | – | ||
DillonD. Dube |
42 | 4 | 7 | 11 | 0 | 25 | 1 | 0 | 0 | 80 | 5,0 % | 21 | 36 % | ||
|
|
54 | 5 | 8 | 13 | 0 | 14 | 2 | 0 | 1 | 74 | 6,8 % | 14 | 59 % | ||
|
|
40 | 5 | 3 | 8 | 0 | 16 | 0 | 1 | 1 | 58 | 8,6 % | 43 | – | ||
|
|
42 | 4 | 2 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 55 | 7,3 % | 23 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 0 | – | |
YegorY. Borikov |
67 | 12 | 13 | 25 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 128 | 9,4 % | 43 | – | ||
ChrisC. Tierney |
60 | 10 | 10 | 20 | 0 | 8 | 2 | 1 | 4 | 58 | 17,2 % | 11 | 51 % | ||
|
|
53 | 6 | 5 | 11 | 0 | 28 | 1 | 1 | 1 | 79 | 7,6 % | 64 | 54 % | ||
VitaliV. Pinchuk |
65 | 25 | 18 | 43 | 0 | 24 | 7 | 1 | 6 | 168 | 14,9 % | 15 | 50 % | ||
AlexanderA. Volkov |
67 | 18 | 30 | 48 | 0 | 39 | 6 | 0 | 2 | 166 | 10,8 % | 66 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
VadimV. Shipachyov |
66 | 15 | 42 | 57 | 0 | 26 | 3 | 0 | 3 | 140 | 10,7 % | 25 | 49 % | ||
|
|
43 | 2 | 4 | 6 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 40 | 5,0 % | 26 | 45 % | ||
|
|
58 | 14 | 18 | 32 | 0 | 55 | 6 | 1 | 3 | 137 | 10,2 % | 46 | 57 % | ||
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 4 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 6 | – | ||
RobR. Hamilton |
64 | 3 | 11 | 14 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 | 85 | 3,5 % | 16 | – | ||
NicolasN. Meloche |
67 | 4 | 7 | 11 | 0 | 40 | 0 | 0 | 1 | 104 | 3,8 % | 83 | – | ||
|
|
58 | 2 | 5 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 32 | 6,3 % | 21 | – | ||
JoshJ. Brook |
65 | 3 | 13 | 16 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 85 | 3,5 % | 27 | – | ||
BradyB. Lyle |
64 | 12 | 16 | 28 | 0 | 22 | 3 | 0 | 1 | 146 | 8,2 % | 54 | – | ||
XavierX. Ouellet |
68 | 3 | 25 | 28 | 0 | 30 | 1 | 0 | 1 | 190 | 1,6 % | 87 | – | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0,0 % | 33 | – | ||
JordanJ. Gross |
66 | 7 | 33 | 40 | 0 | 8 | 4 | 0 | 2 | 131 | 5,3 % | 15 | – | ||
DmitryD. Korobov |
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 11 | 6 | 2 | 4 | 2 | 2,65 | ,888 | 0 | 188 | 167 | 21 | 43:18 | |
|
|
28 | 27 | 15 | 8 | 3 | 2,51 | ,901 | 0 | 646 | 582 | 64 | 54:40 | ||
|
|
28 | 28 | 19 | 7 | 1 | 1,60 | ,937 | 5 | 683 | 640 | 43 | 57:43 |
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
50 | 3 | 12 | 15 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 62 | 4,8 % | 2 | 42 % | ||
|
|
24 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5,9 % | 2 | – | ||
|
|
50 | 11 | 10 | 21 | 0 | 8 | 2 | 1 | 1 | 99 | 11,1 % | 13 | – | ||
|
|
66 | 31 | 26 | 57 | 0 | 20 | 6 | 0 | 9 | 236 | 13,1 % | 6 | – | ||
|
|
– | 27 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | 11,1 % | 0 | – | |
|
|
64 | 11 | 18 | 29 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 122 | 9,0 % | 10 | 49 % | ||
AdamA. Liška |
58 | 8 | 12 | 20 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 120 | 6,7 % | 28 | 34 % | ||
|
|
60 | 3 | 10 | 13 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 59 | 5,1 % | 3 | – | ||
|
|
– | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | 45 % | |
|
|
66 | 31 | 26 | 57 | 0 | 10 | 7 | 1 | 8 | 196 | 15,8 % | 12 | 50 % | ||
|
|
30 | 9 | 6 | 15 | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 85 | 10,6 % | 13 | – | ||
|
|
67 | 8 | 10 | 18 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 | 92 | 8,7 % | 16 | 42 % | ||
|
|
31 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3,8 % | 1 | 42 % | ||
|
|
53 | 9 | 14 | 23 | 0 | 16 | 0 | 0 | 3 | 118 | 7,6 % | 10 | 45 % | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
57 | 15 | 11 | 26 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 62 | 24,2 % | 5 | – | ||
|
|
30 | 10 | 10 | 20 | 0 | 8 | 4 | 0 | 1 | 45 | 22,2 % | 1 | – | ||
MikhailM. Ilyin |
64 | 7 | 23 | 30 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 83 | 8,4 % | 4 | – |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
63 | 3 | 11 | 14 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 87 | 3,4 % | 8 | – | ||
|
|
45 | 4 | 9 | 13 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 51 | 7,8 % | 3 | – | ||
|
|
60 | 3 | 20 | 23 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 102 | 2,9 % | 16 | – | ||
|
|
– | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 5 | – | |
MarkM. Barberio |
68 | 2 | 13 | 15 | 0 | 50 | 0 | 0 | 1 | 93 | 2,2 % | 8 | – | ||
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
59 | 5 | 6 | 11 | 0 | 24 | 0 | 2 | 0 | 73 | 6,8 % | 76 | – | ||
YaroslavY. Dyblenko |
32 | 1 | 4 | 5 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 41 | 2,4 % | 42 | – | ||
|
|
59 | 1 | 11 | 12 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 98 | 1,0 % | 36 | – | ||
|
|
12 | 2 | 5 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 19 | 10,5 % | 1 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
33 | 30 | 17 | 11 | 1 | 3,09 | ,888 | 0 | 802 | 712 | 90 | 53:02 | ||
|
|
42 | 38 | 24 | 15 | 0 | 2,58 | ,911 | 5 | 1102 | 1004 | 98 | 54:12 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |








