Magnitogorsk1:3Koniec
TogliattiMetallurg Magnitogorsk – Lada Togliatti 1:3, 16. 9. 2023
KHL · Základná časť
So 16. 9. 2023 · 14:00 · Arena Metallurg
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| MMG | 1 | 0 | 0 | 1 |
| LAD | 1 | 1 | 1 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:1
-
2:37
Pavel Koltygin · 2 min, simulovanie
-
3:46
Luke Johnson
Robin Press
1:0
-
4:36
Danila Kvartalnov · 2 min, simulovanie
-
4:36
Arťom Borodkin · 2 min, podrazenie
-
14:21
Gleb Bulyčov
Alexej Ožgichin, Ostap Safin
1:1
-
17:26
Arťom Borodkin · 2 min, krosček
2. tretina – 0:1
-
14:08
Troy Josephs
Dmitri Kugryshev, Scott Kosmachuk
1:2
3. tretina – 0:1
-
9:10
Dmitri Kugryshev · 2 min, podrazenie
-
17:29
Ostap Safin
bez asistencie
1:3
Štatistiky tímov
vs
40
Strely na bránku
19
1/1
Presilovky
0/4
56 %
Vhadzovania
44 %
8
Hity
17
2
Trestné minúty
8
Nad / Pod svoje pomery
Magnitogorsk
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 13/16 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 50Jean-SebastienJ. DeaÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5/15 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:47 | 19 | 17 | 2 | ,895 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8/14 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | – | |
| 55MaximM. BerezinO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4/8 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 40 | 39 | 1 | ,975 |
Porovnanie v sezóne
vs
95
Body v tabuľke
78
3,12
Góly na zápas
2,43
2,46
Inkasované na zápas
2,50
23,2 %
Presilovky
10,4 %
87,5 %
Oslabenia
81,4 %
34,0
Strely na zápas
24,9
Sila zostáv
vs
66 %
Priemerná výkonnosť hráčov
35 %
4
Útočníci v top 100 KHL
0
3
Obrancovia v top 50 KHL
0
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Magnitogorsk +9
Togliatti −1
+9
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Magnitogorsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 19
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RomanR. Kantserov |
– | 53 | 8 | 7 | 15 | 0 | 10 | 0 | 1 | 2 | 90 | 8,9 % | 8 | 40 % | |
|
|
64 | 20 | 19 | 39 | 0 | 8 | 4 | 0 | 2 | 128 | 15,6 % | 6 | – | ||
|
|
25 | 2 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 27 | 7,4 % | 2 | 50 % | ||
|
|
– | 43 | 3 | 8 | 11 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 44 | 6,8 % | 31 | – | |
|
|
– | 24 | 2 | 2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 13,3 % | 5 | 48 % | |
|
|
65 | 17 | 17 | 34 | 0 | 20 | 4 | 3 | 4 | 146 | 11,6 % | 23 | 47 % | ||
|
|
64 | 17 | 8 | 25 | 0 | 49 | 0 | 0 | 1 | 108 | 15,7 % | 60 | – | ||
DanilaD. Yurov |
62 | 21 | 28 | 49 | 0 | 35 | 6 | 0 | 7 | 160 | 13,1 % | 25 | 41 % | ||
|
|
– | 24 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 18 | 16,7 % | 28 | 43 % | |
|
|
22 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 8 | 49 % | ||
|
|
28 | 7 | 4 | 11 | 0 | 6 | 5 | 0 | 2 | 54 | 13,0 % | 3 | – | ||
|
|
56 | 14 | 12 | 26 | 0 | 14 | 7 | 0 | 2 | 72 | 19,4 % | 41 | 20 % | ||
LukeL. Johnson |
– | 64 | 12 | 10 | 22 | 0 | 18 | 5 | 0 | 4 | 136 | 8,8 % | 59 | 63 % | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
67 | 19 | 22 | 41 | 0 | 17 | 2 | 0 | 5 | 147 | 12,9 % | 67 | – | ||
|
|
23 | 6 | 11 | 17 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 38 | 15,8 % | 12 | 32 % | ||
|
|
61 | 12 | 29 | 41 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 136 | 8,8 % | 7 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | 42 % | |
|
|
54 | 9 | 14 | 23 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 110 | 8,2 % | 47 | 27 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
55 | 3 | 11 | 14 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 80 | 3,8 % | 21 | – | ||
RobinR. Press |
64 | 7 | 32 | 39 | 0 | 18 | 1 | 0 | 3 | 150 | 4,7 % | 8 | – | ||
|
|
– | 44 | 2 | 3 | 5 | 0 | 16 | 1 | 0 | 0 | 54 | 3,7 % | 8 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 2 | – | |
EgorE. Yakovlev |
64 | 6 | 21 | 27 | 0 | 19 | 2 | 0 | 1 | 134 | 4,5 % | 10 | – | ||
|
|
53 | 3 | 13 | 16 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 76 | 3,9 % | 25 | – | ||
ArtyomA. Minulin |
51 | 3 | 6 | 9 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 39 | 7,7 % | 44 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
61 | 0 | 8 | 8 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 68 | 0,0 % | 13 | – | ||
DanilaD. Palivko |
41 | 1 | 4 | 5 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 61 | 1,6 % | 10 | – | ||
VladislavV. Yeryomenko |
31 | 3 | 5 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 39 | 7,7 % | 4 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0,92 | ,962 | 0 | 53 | 51 | 2 | 43:20 | |
IlyaI. Nabokov |
– | 37 | 35 | 23 | 10 | 3 | 2,25 | ,928 | 3 | 1113 | 1033 | 80 | 57:34 | |
|
|
– | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5,11 | ,854 | 0 | 103 | 88 | 15 | 44:03 | |
|
|
– | 9 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2,72 | ,919 | 0 | 210 | 193 | 17 | 41:39 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
SergeiS. Shumakov |
53 | 15 | 12 | 27 | 0 | 24 | 3 | 0 | 1 | 103 | 14,6 % | 33 | – | ||
MishaM. Fisenko |
58 | 3 | 12 | 15 | 0 | 44 | 3 | 0 | 1 | 46 | 6,5 % | 90 | 52 % | ||
TroyT. Josephs |
– | 53 | 20 | 9 | 29 | 0 | 29 | 4 | 1 | 4 | 114 | 17,5 % | 58 | 42 % | |
DmitriD. Kugryshev |
67 | 14 | 19 | 33 | 0 | 18 | 3 | 0 | 0 | 173 | 8,1 % | 2 | – | ||
|
|
– | 50 | 6 | 4 | 10 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 46 | 13,0 % | 11 | – | |
ScottS. Kosmachuk |
– | 41 | 9 | 14 | 23 | 0 | 24 | 4 | 0 | 3 | 91 | 9,9 % | 23 | – | |
|
|
– | 64 | 10 | 10 | 20 | 0 | 16 | 4 | 1 | 0 | 96 | 10,4 % | 47 | – | |
PavelP. Koltygin |
14 | 1 | 5 | 6 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 7 | 14,3 % | 10 | 53 % | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
34 | 4 | 2 | 6 | 0 | 12 | 0 | 1 | 2 | 50 | 8,0 % | 19 | – | ||
|
|
32 | 2 | 1 | 3 | 0 | 18 | 1 | 0 | 1 | 29 | 6,9 % | 23 | 45 % | ||
|
|
– | 46 | 8 | 6 | 14 | 0 | 12 | 0 | 1 | 1 | 49 | 16,3 % | 25 | 37 % | |
|
|
29 | 2 | 9 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 23 | 8,7 % | 4 | 44 % | ||
OstapO. Safin |
– | 67 | 14 | 23 | 37 | 0 | 32 | 3 | 1 | 2 | 119 | 11,8 % | 52 | – | |
|
|
30 | 5 | 6 | 11 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 22 | 22,7 % | 36 | 48 % | ||
|
|
23 | 8 | 4 | 12 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 39 | 20,5 % | 3 | – | ||
|
|
61 | 13 | 15 | 28 | 0 | 38 | 0 | 2 | 2 | 143 | 9,1 % | 57 | – | ||
ArtemA. Ivanyuzhenkov |
20 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 18 | – | ||
|
|
37 | 3 | 7 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 37 | 8,1 % | 18 | 50 % | ||
EgorE. Babenko |
25 | 2 | 5 | 7 | 0 | 18 | 0 | 0 | 1 | 22 | 9,1 % | 6 | 36 % |
Obrancovia 11
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
39 | 1 | 8 | 9 | 0 | 14 | 0 | 1 | 1 | 43 | 2,3 % | 8 | – | ||
|
|
17 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 8,7 % | 3 | – | ||
|
|
– | 42 | 1 | 4 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 28 | 3,6 % | 3 | – | |
|
|
64 | 3 | 7 | 10 | 0 | 50 | 1 | 0 | 1 | 60 | 5,0 % | 169 | – | ||
|
|
– | 46 | 1 | 9 | 10 | 0 | 52 | 0 | 0 | 0 | 45 | 2,2 % | 13 | – | |
|
|
38 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4,2 % | 11 | – | ||
| 51MaximM. Mineyev | 31 | 2 | 9 | 11 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 7 | – | ||
| 55MaximM. Berezin | 67 | 3 | 16 | 19 | 0 | 33 | 0 | 0 | 1 | 84 | 3,6 % | 65 | – | ||
|
|
– | 22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3 % | 7 | – | |
|
|
62 | 3 | 14 | 17 | 0 | 26 | 2 | 0 | 0 | 72 | 4,2 % | 31 | – | ||
|
|
– | 32 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 | 8,0 % | 1 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 24 | 21 | 12 | 8 | 3 | 2,89 | ,908 | 0 | 720 | 654 | 66 | 57:10 | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:36 | |
|
|
47 | 47 | 20 | 14 | 11 | 2,22 | ,933 | 5 | 1467 | 1368 | 99 | 57:00 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
3
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
4
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
5
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
2
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
3
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
5
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
6
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
7
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
9
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
10
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
6
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
9
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |








