Kazaň2:3Koniec
MoskvaAk Bars Kazaň – CSKA Moskva 2:3, 1. 11. 2022
KHL · Základná časť
Ut 1. 11. 2022 · 17:00 · Tatneft Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| AKB | 1 | 0 | 1 | 2 |
| CSK | 0 | 1 | 2 | 3 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
19:18
Arťom M. Sergejev · 2 min, držanie
-
19:42
Dmitrij Kagarlickij
Slava Voynov, Vadim Shipachyov
1:0
2. tretina – 0:1
-
2:32
Ilya Safonov · 2 min, hákovanie
-
18:04
Nikita Ljamkin · 2 min, hodenie výstroja
-
19:48
Andrej Svetlakov
Mikhail Grigorenko, Nikita Nesterov
1:1
3. tretina – 1:2
-
4:41
Nikita Nesterov
Anton Slepyshev, Sergei Plotnikov
1:2
-
8:33
Nikita S. Jevsejev · 2 min, podrazenie
-
12:03
Ilya Safonov
Alexander Radulov, Slava Voynov
2:2
-
14:58
Dmitri Voronkov · 2 min, podrazenie
-
16:01
Maxim Mamin
Darren Dietz, Konstantin Okulov
2:3
-
20:00
Kris Khenkel · 20 min, osobný trest do konca zápasu
Štatistiky tímov
vs
23
Strely na bránku
24
1/5
Presilovky
2/1
49 %
Vhadzovania
51 %
13
Hity
13
28
Trestné minúty
2
Nad / Pod svoje pomery
Moskva
Nad svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5/10 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 10/20 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/10 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 9/25 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5/9 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 14/22 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
| 96SemyonS. PankratovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3/5 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
Porovnanie v sezóne
vs
91
Body v tabuľke
94
2,75
Góly na zápas
3,15
2,32
Inkasované na zápas
2,38
18,4 %
Presilovky
18,1 %
83,2 %
Oslabenia
87,6 %
30,5
Strely na zápas
34,3
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Kazaň −3
Moskva +10
+10
0
−5
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Panyukov |
– | 44 | 6 | 5 | 11 | 0 | 12 | 0 | 0 | 2 | 48 | 12,5 % | 27 | – | |
|
|
– | 65 | 13 | 18 | 31 | 0 | 14 | 6 | 0 | 1 | 135 | 9,6 % | 7 | – | |
DmitriD. Voronkov |
– | 54 | 19 | 14 | 33 | 0 | 51 | 7 | 1 | 5 | 109 | 17,4 % | 89 | 56 % | |
|
|
– | 38 | 3 | 3 | 6 | 0 | 12 | 0 | 1 | 1 | 32 | 9,4 % | 58 | 62 % | |
|
|
– | 58 | 17 | 17 | 34 | 0 | 12 | 11 | 0 | 3 | 167 | 10,2 % | 21 | – | |
IlyaI. Safonov |
– | 64 | 19 | 19 | 38 | 0 | 13 | 2 | 1 | 4 | 127 | 15,0 % | 65 | 52 % | |
|
|
– | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 0 | – | |
KirillK. Petrov |
– | 60 | 12 | 7 | 19 | 0 | 12 | 4 | 1 | 2 | 144 | 8,3 % | 17 | – | |
MaximM. Bykov |
– | 14 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 16,7 % | 7 | – | |
|
|
– | 62 | 26 | 32 | 58 | 0 | 62 | 8 | 0 | 4 | 152 | 17,1 % | 67 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 59 | 8 | 6 | 14 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 88 | 9,1 % | 186 | – | |
VadimV. Shipachyov |
– | 68 | 9 | 35 | 44 | 0 | 24 | 4 | 0 | 4 | 108 | 8,3 % | 31 | 50 % | |
|
|
– | 45 | 4 | 1 | 5 | 0 | 24 | 0 | 1 | 1 | 48 | 8,3 % | 87 | – | |
|
|
– | 15 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0,0 % | 3 | 56 % | |
|
|
– | 68 | 11 | 23 | 34 | 0 | 53 | 1 | 2 | 1 | 113 | 9,7 % | 57 | 60 % | |
|
|
– | 64 | 7 | 6 | 13 | 0 | 24 | 0 | 2 | 1 | 112 | 6,3 % | 10 | 41 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 16 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
– | 41 | 0 | 10 | 10 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0,0 % | 29 | – | |
|
|
– | 55 | 1 | 7 | 8 | 0 | 40 | 0 | 0 | 1 | 61 | 1,6 % | 12 | – | |
SlavaS. Voynov |
– | 59 | 11 | 21 | 32 | 0 | 24 | 4 | 0 | 3 | 179 | 6,1 % | 33 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
| 42VasilyV. Tokranov | – | 35 | 4 | 7 | 11 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 47 | 8,5 % | 32 | – | |
|
|
– | 58 | 3 | 7 | 10 | 0 | 16 | 0 | 0 | 2 | 90 | 3,3 % | 17 | – | |
|
|
– | 48 | 5 | 2 | 7 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 30 | 16,7 % | 38 | – | |
|
|
– | 19 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
– | 42 | 2 | 6 | 8 | 0 | 64 | 0 | 0 | 0 | 45 | 4,4 % | 88 | – | |
|
|
– | 61 | 1 | 7 | 8 | 0 | 37 | 1 | 0 | 1 | 61 | 1,6 % | 10 | – | |
|
|
– | 16 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatveyM. Guskov |
– | 37 | 3 | 6 | 9 | 0 | 41 | 0 | 2 | 1 | 29 | 10,3 % | 20 | 45 % | |
AntonA. Slepyshev |
– | 50 | 10 | 17 | 27 | 0 | 16 | 5 | 0 | 2 | 112 | 8,9 % | 52 | – | |
VitalyV. Abramov |
– | 52 | 11 | 5 | 16 | 0 | 20 | 2 | 0 | 1 | 83 | 13,3 % | 8 | – | |
|
|
– | 55 | 5 | 5 | 10 | 0 | 37 | 0 | 0 | 0 | 39 | 12,8 % | 15 | – | |
PavelP. Karnaukhov |
– | 60 | 14 | 15 | 29 | 0 | 43 | 1 | 0 | 2 | 130 | 10,8 % | 75 | 57 % | |
|
|
– | 65 | 23 | 24 | 47 | 0 | 43 | 3 | 1 | 5 | 152 | 15,1 % | 80 | – | |
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 1 | – | |
MikhailM. Grigorenko |
– | 64 | 22 | 27 | 49 | 0 | 8 | 7 | 1 | 2 | 198 | 11,1 % | 16 | 53 % | |
|
|
– | 25 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 19 | 10,5 % | 48 | – | |
|
|
– | 64 | 11 | 19 | 30 | 0 | 16 | 1 | 1 | 3 | 100 | 11,0 % | 34 | 53 % | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 23 | 3 | 7 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 11 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
|
|
– | 54 | 10 | 9 | 19 | 0 | 19 | 1 | 0 | 3 | 60 | 16,7 % | 50 | 50 % | |
|
|
– | 60 | 18 | 37 | 55 | 0 | 16 | 4 | 0 | 4 | 171 | 10,5 % | 6 | – | |
|
|
– | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 4 | – | |
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | – | |
|
|
– | 68 | 11 | 16 | 27 | 0 | 32 | 3 | 1 | 3 | 169 | 6,5 % | 123 | 57 % | |
VladislavV. Kamenev |
– | 60 | 22 | 19 | 41 | 0 | 32 | 4 | 1 | 5 | 137 | 16,1 % | 75 | 52 % | |
|
|
– | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 2 | – | |
| 96SemyonS. Pankratov | – | 34 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 32 | 6,3 % | 19 | 54 % | |
MaximM. Mamin |
– | 48 | 13 | 19 | 32 | 0 | 8 | 6 | 0 | 2 | 110 | 11,8 % | 22 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FredrikF. Claesson |
– | 60 | 4 | 10 | 14 | 0 | 25 | 0 | 1 | 2 | 62 | 6,5 % | 52 | – | |
|
|
– | 18 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12,5 % | 5 | – | |
RomanR. Kalinichenko |
– | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 12 | – | |
DarrenD. Dietz |
– | 44 | 5 | 10 | 15 | 0 | 33 | 2 | 1 | 1 | 108 | 4,6 % | 39 | – | |
|
|
– | 63 | 3 | 18 | 21 | 0 | 24 | 0 | 0 | 2 | 98 | 3,1 % | 86 | – | |
ChristiánC. Jaroš |
– | 16 | 0 | 3 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 11 | – | |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 5 | – | |
YaroslavY. Dyblenko |
– | 65 | 2 | 13 | 15 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 68 | 2,9 % | 97 | – | |
ArtemA. Duda |
– | 14 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
– | 26 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 3 | – | |
NikitaN. Nesterov |
– | 64 | 11 | 29 | 40 | 0 | 23 | 3 | 1 | 1 | 224 | 4,9 % | 55 | – | |
|
|
– | 62 | 3 | 13 | 16 | 0 | 18 | 1 | 0 | 0 | 94 | 3,2 % | 44 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
| 39AlexanderA. Sharychenkov | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 90TimofeiT. Obvintsev | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
4
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
5
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 |
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
2
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
3
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
4
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
5
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
7
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
8
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |












