Chabarovsk1:2Koniec · PP
MoskvaAmur Chabarovsk – Dynamo Moskva 1:2, 21. 9. 2023
KHL · Základná časť
Št 21. 9. 2023 · 11:00 · Platinum Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | PP | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|
| AMU | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| DYN | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 1:0
-
5:06
Eric O'Dell · 2 min, podrazenie
-
7:01
Stanislav Bočarov
Artur Gizdatullin
1:0
2. tretina – 0:1
-
4:03
Jordan Weal
Daniil Pylenkov, Nikita Gusev
1:1
3. tretina – 0:0
-
4:05
Cédric Paquette · 2 min, napadnutie pri mantineli
Predĺženie – 0:1
-
1:20
Cédric Paquette
Daniil Pylenkov
1:2
Štatistiky tímov
vs
30
Strely na bránku
33
1/0
Presilovky
0/2
43 %
Vhadzovania
57 %
15
Hity
7
0
Trestné minúty
4
Nad / Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | – | |
| 17Kirill P.K. KapustinÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/12 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:20 | 33 | 31 | 2 | ,939 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6/9 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 9/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
61:20 | 30 | 29 | 1 | ,967 |
Porovnanie v sezóne
vs
71
Body v tabuľke
98
2,34
Góly na zápas
3,16
2,62
Inkasované na zápas
2,35
15,3 %
Presilovky
30,7 %
81,0 %
Oslabenia
84,7 %
33,0
Strely na zápas
36,2
Sila zostáv
vs
45 %
Priemerná výkonnosť hráčov
65 %
1
Útočníci v top 100 KHL
5
2
Obrancovia v top 50 KHL
5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Chabarovsk −2
Moskva +9
+9
0
−4
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Chabarovsk
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2023/24
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Panyukov |
31 | 3 | 4 | 7 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 49 | 6,1 % | 43 | – | ||
|
|
31 | 2 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 39 | 5,1 % | 30 | – | ||
| 17Kirill P.K. Kapustin | 61 | 10 | 7 | 17 | 0 | 18 | 0 | 4 | 0 | 100 | 10,0 % | 62 | – | ||
|
|
57 | 11 | 10 | 21 | 0 | 20 | 3 | 1 | 0 | 82 | 13,4 % | 78 | 57 % | ||
VladislavV. Barulin |
62 | 17 | 14 | 31 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 154 | 11,0 % | 47 | 51 % | ||
|
|
38 | 4 | 1 | 5 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 46 | 8,7 % | 119 | – | ||
AlexA. Broadhurst |
21 | 5 | 4 | 9 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 45 | 11,1 % | 2 | 53 % | ||
|
|
53 | 8 | 11 | 19 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 90 | 8,9 % | 49 | – | ||
JanJ. Drozg |
49 | 9 | 17 | 26 | 0 | 22 | 2 | 0 | 0 | 127 | 7,1 % | 37 | – | ||
|
|
– | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
|
|
– | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
12 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 5,0 % | 5 | 39 % | ||
|
|
67 | 14 | 24 | 38 | 0 | 20 | 2 | 0 | 4 | 135 | 10,4 % | 8 | – | ||
|
|
55 | 3 | 2 | 5 | 0 | 12 | 0 | 0 | 1 | 72 | 4,2 % | 15 | – | ||
|
|
67 | 8 | 6 | 14 | 0 | 21 | 1 | 0 | 1 | 123 | 6,5 % | 72 | 51 % | ||
|
|
60 | 8 | 16 | 24 | 0 | 20 | 3 | 0 | 2 | 150 | 5,3 % | 10 | – | ||
|
|
66 | 16 | 17 | 33 | 0 | 24 | 9 | 0 | 3 | 123 | 13,0 % | 53 | 51 % | ||
EgorE. Korshkov |
67 | 15 | 29 | 44 | 0 | 28 | 4 | 0 | 2 | 126 | 11,9 % | 126 | – | ||
|
|
13 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 3 | 37 % | ||
|
|
– | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 6 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
65 | 2 | 8 | 10 | 0 | 18 | 1 | 0 | 2 | 104 | 1,9 % | 31 | – | ||
|
|
43 | 1 | 5 | 6 | 0 | 19 | 0 | 0 | 1 | 29 | 3,4 % | 17 | – | ||
|
|
43 | 2 | 12 | 14 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 73 | 2,7 % | 20 | – | ||
|
|
53 | 3 | 3 | 6 | 0 | 46 | 0 | 0 | 2 | 83 | 3,6 % | 69 | – | ||
|
|
64 | 5 | 14 | 19 | 0 | 30 | 3 | 0 | 0 | 154 | 3,2 % | 112 | – | ||
| 49YefimY. Gurkin | 26 | 3 | 7 | 10 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 58 | 5,2 % | 25 | – | ||
|
|
43 | 3 | 7 | 10 | 0 | 16 | 1 | 0 | 0 | 65 | 4,6 % | 47 | – | ||
|
|
– | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
CamC. Lee |
37 | 2 | 11 | 13 | 0 | 22 | 2 | 0 | 0 | 90 | 2,2 % | 15 | – | ||
|
|
– | 18 | 1 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 7 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IgorI. Bobkov |
– | 43 | 41 | 21 | 13 | 8 | 2,28 | ,930 | 3 | 1347 | 1252 | 95 | 58:10 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | 7 | 7 | 2 | 4 | 0 | 2,99 | ,897 | 1 | 175 | 157 | 18 | 51:41 |
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
46 | 11 | 4 | 15 | 0 | 12 | 9 | 0 | 2 | 89 | 12,4 % | 10 | 48 % | ||
|
|
60 | 10 | 5 | 15 | 0 | 20 | 0 | 2 | 1 | 78 | 12,8 % | 54 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
CédricC. Paquette |
56 | 22 | 13 | 35 | 0 | 26 | 10 | 0 | 3 | 162 | 13,6 % | 134 | 46 % | ||
EricE. O'Dell |
64 | 23 | 28 | 51 | 0 | 72 | 14 | 0 | 3 | 129 | 17,8 % | 46 | 62 % | ||
IgorI. Chernyshov |
– | 33 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 42 | 7,1 % | 13 | – | |
|
|
67 | 3 | 4 | 7 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 43 | 7,0 % | 35 | 48 % | ||
|
|
58 | 4 | 2 | 6 | 0 | 15 | 0 | 0 | 1 | 64 | 6,3 % | 46 | 54 % | ||
|
|
67 | 6 | 15 | 21 | 0 | 14 | 3 | 2 | 1 | 109 | 5,5 % | 17 | 54 % | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
61 | 5 | 3 | 8 | 0 | 32 | 0 | 1 | 1 | 93 | 5,4 % | 93 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
33 | 0 | 2 | 2 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 29 | 0,0 % | 34 | 49 % | ||
|
|
53 | 10 | 8 | 18 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 105 | 9,5 % | 52 | – | ||
|
|
– | 44 | 5 | 9 | 14 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 39 | 12,8 % | 19 | – | |
JordanJ. Weal |
66 | 31 | 46 | 77 | 0 | 30 | 14 | 1 | 6 | 232 | 13,4 % | 22 | 64 % | ||
|
|
66 | 24 | 19 | 43 | 0 | 20 | 5 | 0 | 4 | 186 | 12,9 % | 27 | – | ||
|
|
68 | 24 | 65 | 89 | 0 | 10 | 11 | 1 | 7 | 242 | 9,9 % | 7 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
39 | 0 | 3 | 3 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 48 | 0,0 % | 35 | – | ||
|
|
– | 25 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 1 | – | |
BrennanB. Menell |
66 | 8 | 38 | 46 | 0 | 12 | 4 | 0 | 3 | 159 | 5,0 % | 6 | – | ||
KirillK. Gotovets |
48 | 0 | 5 | 5 | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0,0 % | 24 | – | ||
|
|
67 | 7 | 21 | 28 | 0 | 18 | 3 | 0 | 3 | 150 | 4,7 % | 56 | – | ||
|
|
– | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
33 | 4 | 3 | 7 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 37 | 10,8 % | 16 | – | ||
|
|
49 | 2 | 5 | 7 | 0 | 20 | 0 | 0 | 1 | 51 | 3,9 % | 14 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
66 | 6 | 19 | 25 | 0 | 26 | 1 | 0 | 2 | 125 | 4,8 % | 21 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
AndreiA. Mironov |
66 | 5 | 16 | 21 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 154 | 3,2 % | 86 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
36 | 35 | 24 | 8 | 4 | 2,09 | ,922 | 3 | 966 | 891 | 75 | 59:45 | ||
|
|
– | 9 | 8 | 5 | 2 | 1 | 3,85 | ,890 | 1 | 236 | 210 | 26 | 44:59 | |
|
|
– | 24 | 24 | 17 | 5 | 1 | 2,11 | ,924 | 0 | 605 | 559 | 46 | 54:36 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2023/24 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
3
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
4
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
5
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Divízia Tarasova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
3
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
4
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
5
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
6
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
5
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
6
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
7
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
9
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
10
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
5
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
6
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
7
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
9
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
DYNDynamo Moskva
|
68 | 46 | 16 | 6 | 98 | ,721 | 215:160 | +55 | V9 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 46 | 19 | 3 | 95 | ,699 | 220:139 | +81 | P1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 44 | 17 | 7 | 95 | ,699 | 212:167 | +45 | V4 | |
4
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 44 | 19 | 5 | 93 | ,684 | 174:139 | +35 | P1 | |
5
AVAAvangard Omsk
|
68 | 43 | 19 | 6 | 92 | ,676 | 211:181 | +30 | P1 | |
6
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 196:143 | +53 | V1 | |
7
SPASpartak Moskva
|
68 | 40 | 20 | 8 | 88 | ,647 | 233:189 | +44 | P1 | |
8
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 25 | 2 | 84 | ,618 | 175:140 | +35 | V2 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 23 | 8 | 82 | ,603 | 163:157 | +6 | V2 | |
10
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 36 | 24 | 8 | 80 | ,588 | 203:185 | +18 | P3 | |
11
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 37 | 25 | 6 | 80 | ,588 | 183:167 | +16 | V3 | |
12
LADLada Togliatti
|
68 | 32 | 22 | 14 | 78 | ,574 | 165:170 | −5 | V3 | |
13
CSKCSKA Moskva
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 193:166 | +27 | PP1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 34 | 27 | 7 | 75 | ,551 | 189:180 | +9 | PP1 | |
15
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 29 | 26 | 13 | 71 | ,522 | 159:178 | −19 | PP1 | |
16
DMNDinamo Minsk
|
68 | 32 | 31 | 5 | 69 | ,507 | 180:178 | +2 | V1 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 27 | 26 | 15 | 69 | ,507 | 158:201 | −43 | V1 | |
18
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 28 | 29 | 11 | 67 | ,493 | 148:180 | −32 | P1 | |
19
SHAShanghai Dragons
|
68 | 25 | 37 | 6 | 56 | ,412 | 159:222 | −63 | V2 | |
20
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 21 | 35 | 12 | 54 | ,397 | 148:197 | −49 | P1 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 23 | 38 | 7 | 53 | ,390 | 168:254 | −86 | P1 | |
22
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 20 | 40 | 8 | 48 | ,353 | 133:224 | −91 | PP1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 19 | 41 | 8 | 46 | ,338 | 137:205 | −68 | V1 |






