Čeľabinsk5:0Koniec
SočiTraktor Čeľabinsk – HC Soči 5:0, 16. 2. 2023
KHL · Základná časť
Št 16. 2. 2023 · 15:00 · Valery Belousov Traktor Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| TRA | 0 | 3 | 2 | 5 |
| SOC | 0 | 0 | 0 | 0 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
9:50
Roman Manuchov · 2 min, podrazenie
2. tretina – 3:0
-
0:18
Nikita Soshnikov
Alexej Byvalcev, Sergey Kalinin
1:0
-
10:44
Vladimir A. Tkačov
bez asistencie
2:0
- 11:45 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
16:48
Alexander Šepelev
Michail Kotljarevskij, Michail Rolgizer
3:0
-
19:03
Rob Hamilton · 2 min, hákovanie
3. tretina – 2:0
-
5:30
Piotr Chochrjakov
Teemu Pulkkinen, Kirill P. Kapustin
4:0
-
9:21
Iľja Karpuchin
Andrej Stas
5:0
-
16:43
Vasilij Mačulin · 2 min, podrazenie
Štatistiky tímov
vs
36
Strely na bránku
36
0/3
Presilovky
0/1
55 %
Vhadzovania
45 %
19
Hity
9
6
Trestné minúty
2
Nad / Pod svoje pomery
Čeľabinsk
Nad svoje pomery
Soči
Nikto výrazne nad ani pod svojou úrovňou.
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7/15 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6/11 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11/17 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7/13 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | – | |
| 54Kirill P.K. KapustinÚ | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | – | |
| 32DanilD. AvershinÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0/2 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2/11 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7/15 | |
| 33NikitaN. TochitskyÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7/14 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8/13 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
Porovnanie v sezóne
vs
72
Body v tabuľke
32
2,49
Góly na zápas
2,09
2,79
Inkasované na zápas
3,74
19,1 %
Presilovky
9,7 %
80,0 %
Oslabenia
75,8 %
28,3
Strely na zápas
26,5
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Čeľabinsk +3
Soči −6
+4
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 20
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TeemuT. Pulkkinen |
– | 63 | 15 | 12 | 27 | 0 | 24 | 8 | 0 | 0 | 133 | 11,3 % | 10 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 24 | 0,0 % | 18 | – | |
|
|
– | 28 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0,0 % | 6 | – | |
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 4 | 20 % | |
|
|
– | 59 | 1 | 7 | 8 | 0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 62 | 1,6 % | 11 | 59 % | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 68 | 15 | 24 | 39 | 0 | 30 | 4 | 0 | 0 | 131 | 11,5 % | 67 | 53 % | |
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
SergeyS. Kalinin |
– | 68 | 12 | 16 | 28 | 0 | 20 | 7 | 0 | 3 | 104 | 11,5 % | 133 | 36 % | |
|
|
– | 48 | 5 | 10 | 15 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 49 | 10,2 % | 17 | – | |
Maxim V.M. Shabanov |
– | 67 | 19 | 13 | 32 | 0 | 2 | 3 | 1 | 9 | 129 | 14,7 % | 37 | 36 % | |
|
|
– | 44 | 9 | 1 | 10 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 70 | 12,9 % | 50 | – | |
| 54Kirill P.K. Kapustin | – | 50 | 5 | 9 | 14 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 67 | 7,5 % | 41 | – | |
|
|
– | 63 | 16 | 21 | 37 | 0 | 14 | 4 | 1 | 1 | 102 | 15,7 % | 25 | 56 % | |
|
|
– | 66 | 7 | 7 | 14 | 0 | 16 | 1 | 0 | 1 | 69 | 10,1 % | 31 | 43 % | |
|
|
– | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 4 | – | |
| 71AntonA. Burdasov | – | 48 | 19 | 26 | 45 | 0 | 14 | 5 | 0 | 2 | 145 | 13,1 % | 6 | – | |
|
|
– | 64 | 10 | 20 | 30 | 0 | 11 | 1 | 0 | 1 | 112 | 8,9 % | 30 | – | |
NikitaN. Soshnikov |
– | 22 | 8 | 5 | 13 | 0 | 15 | 1 | 0 | 1 | 43 | 18,6 % | 32 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RobR. Hamilton |
– | 32 | 3 | 15 | 18 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 65 | 4,6 % | 7 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
– | 32 | 2 | 4 | 6 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 21 | 9,5 % | 15 | – | |
| 21AlexanderA. Kirpichnikov | – | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 10 | – | |
|
|
– | 45 | 0 | 2 | 2 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 13 | – | |
|
|
– | 67 | 4 | 12 | 16 | 0 | 52 | 0 | 0 | 1 | 129 | 3,1 % | 74 | – | |
|
|
– | 58 | 5 | 17 | 22 | 0 | 26 | 4 | 0 | 2 | 95 | 5,3 % | 61 | – | |
|
|
– | 25 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 14 | – | |
|
|
– | 55 | 1 | 9 | 10 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 115 | 0,9 % | 52 | – | |
|
|
– | 54 | 7 | 8 | 15 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | 81 | 8,6 % | 46 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
KirillK. Ustimenko |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ArtemA. Ivanyuzhenkov |
– | 35 | 0 | 3 | 3 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 32 | – | |
ArturA. Tyanulin |
– | 55 | 13 | 17 | 30 | 0 | 26 | 3 | 0 | 1 | 84 | 15,5 % | 32 | 32 % | |
|
|
– | 19 | 3 | 3 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 20 | 15,0 % | 3 | 36 % | |
|
|
– | 17 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 18 | 5,6 % | 14 | – | |
|
|
– | 28 | 3 | 6 | 9 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 11,1 % | 6 | – | |
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 25 % | |
EgorE. Babenko |
– | 47 | 5 | 5 | 10 | 0 | 19 | 0 | 1 | 1 | 78 | 6,4 % | 16 | 36 % | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
| 32DanilD. Avershin | – | 31 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 24 | 12,5 % | 16 | – | |
| 33NikitaN. Tochitsky | – | 50 | 2 | 12 | 14 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 52 | 3,8 % | 8 | 42 % | |
SergeyS. Popov |
– | 46 | 9 | 6 | 15 | 0 | 14 | 4 | 0 | 1 | 72 | 12,5 % | 15 | 33 % | |
MatveiM. Michkov |
– | 27 | 9 | 11 | 20 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 97 | 9,3 % | 12 | 27 % | |
|
|
– | 56 | 12 | 14 | 26 | 0 | 12 | 2 | 0 | 0 | 110 | 10,9 % | 9 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 65 | 5 | 18 | 23 | 0 | 22 | 0 | 1 | 1 | 93 | 5,4 % | 67 | 42 % | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 0 | – | |
|
|
– | 38 | 3 | 4 | 7 | 0 | 16 | 2 | 0 | 0 | 44 | 6,8 % | 77 | 47 % | |
|
|
– | 16 | 1 | 9 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 29 | 3,4 % | 20 | – | |
|
|
– | 55 | 6 | 5 | 11 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 78 | 7,7 % | 58 | 56 % | |
|
|
– | 58 | 11 | 8 | 19 | 0 | 16 | 3 | 0 | 0 | 85 | 12,9 % | 9 | 30 % | |
|
|
– | 53 | 6 | 11 | 17 | 0 | 24 | 1 | 0 | 0 | 64 | 9,4 % | 22 | – | |
|
|
– | 49 | 17 | 5 | 22 | 0 | 67 | 2 | 1 | 1 | 115 | 14,8 % | 36 | 33 % |
Obrancovia 13
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
YuryY. Alexandrov |
– | 62 | 2 | 10 | 12 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 85 | 2,4 % | 8 | – | |
|
|
– | 18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 16 | – | |
|
|
– | 27 | 1 | 4 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 32 | 3,1 % | 6 | – | |
|
|
– | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 26 | 2 | 2 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 16 | 12,5 % | 7 | – | |
BrandonB. Gormley |
– | 43 | 1 | 11 | 12 | 0 | 47 | 1 | 0 | 0 | 69 | 1,4 % | 9 | – | |
|
|
– | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 49 | – | |
|
|
– | 50 | 2 | 6 | 8 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 50 | 4,0 % | 64 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 20 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0,0 % | 14 | – | |
|
|
– | 21 | 2 | 3 | 5 | 0 | 16 | 2 | 0 | 0 | 37 | 5,4 % | 17 | – | |
|
|
– | 40 | 3 | 5 | 8 | 0 | 14 | 0 | 0 | 1 | 20 | 15,0 % | 45 | – | |
|
|
– | 15 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 3 | – |
Brankári 4
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
MikhailM. Berdin |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Charlamova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
4
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
5
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
3
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
7
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
8
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |








