Astana0:2Koniec
PodoľskBarys Astana – Viťaz Podoľsk 0:2, 28. 9. 2024
KHL · Základná časť
So 28. 9. 2024 · 12:00 · Barys Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BAR | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VIT | 0 | 1 | 1 | 2 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
18:33
Kirill Panyukov · 2 min, krosček
2. tretina – 0:1
-
1:57
Ivan Ježov · 2 min, vysoká hokejka
-
4:59
Andrej Čiviljov · 2 min, podrazenie
-
8:27
Vladislav Kodola · 2 min, krosček
-
13:34
Ivan Chekhovich
Yegor Rykov, Daniil Malorosijanov
0:1
-
14:31
Ivan Ježov · 2 min, podrazenie
- 19:19 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
3. tretina – 0:1
-
19:44
Nicholas Baptiste
Ivan V. Vorobjov, Frederik Gauthier
0:2
Štatistiky tímov
vs
32
Strely na bránku
30
0/3
Presilovky
0/3
49 %
Vhadzovania
51 %
11
Hity
11
6
Trestné minúty
6
Nad / Pod svoje pomery
Astana
Nikto výrazne nad ani pod svojou úrovňou.
Podoľsk
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19WadeW. AllisonÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | – | |
| 7AntonA. BurdasovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
| 82WillW. ButcherO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
| 40DaniilD. ApalkovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 12AndreiA. BuyalskyÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
| 69ChaseC. DeLeoÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14/23 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/12 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
58:35 | 30 | 28 | 2 | ,933 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 73NicholasN. BaptisteÚ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/17 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3/5 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11/15 | |
| 95Yegor Al.Y. MorozovÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2/7 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 32 | 32 | 0 | 1,000 |
Porovnanie v sezóne
vs
35
Body v tabuľke
59
1,46
Góly na zápas
2,40
3,34
Inkasované na zápas
2,76
8,5 %
Presilovky
16,8 %
76,0 %
Oslabenia
84,2 %
25,9
Strely na zápas
26,9
Sila zostáv
vs
37 %
Priemerná výkonnosť hráčov
45 %
1
Útočníci v top 100 KHL
3
0
Obrancovia v top 50 KHL
1
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Astana −3
Podoľsk −6
+1
0
−6
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Astana
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 7 | 41 % | |
| 7AntonA. Burdasov | 53 | 12 | 5 | 17 | 0 | 20 | 2 | 0 | 2 | 112 | 10,7 % | 8 | – | ||
|
|
38 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 37 | 2,7 % | 8 | 44 % | ||
|
|
47 | 5 | 5 | 10 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 84 | 6,0 % | 56 | – | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
58 | 7 | 9 | 16 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 63 | 11,1 % | 18 | 37 % | ||
|
|
32 | 3 | 2 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 9 | – | ||
KirillK. Panyukov |
58 | 8 | 4 | 12 | 0 | 20 | 0 | 0 | 4 | 95 | 8,4 % | 66 | – | ||
|
|
19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 12,0 % | 14 | 44 % | ||
|
|
– | 16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 2 | – | |
|
|
27 | 4 | 8 | 12 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 7,5 % | 6 | 61 % | ||
|
|
– | 9 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | 38 % | |
|
|
– | 24 | 3 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 11,1 % | 8 | – | |
|
|
51 | 9 | 9 | 18 | 0 | 6 | 4 | 0 | 1 | 133 | 6,8 % | 40 | 33 % | ||
| 74RuslanR. Ospanov | 30 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 20 | – | ||
|
|
24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 10 | 48 % | ||
|
|
41 | 4 | 2 | 6 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 11 | 32 % | ||
|
|
41 | 3 | 6 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 68 | 4,4 % | 22 | – | ||
|
|
45 | 6 | 8 | 14 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 49 | 12,2 % | 19 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 30 % | |
|
|
27 | 1 | 4 | 5 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 2 | – | ||
IvanI. Nikolishin |
51 | 4 | 7 | 11 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 69 | 5,8 % | 14 | 53 % | ||
|
|
47 | 4 | 9 | 13 | 0 | 28 | 1 | 1 | 0 | 60 | 6,7 % | 34 | – | ||
|
|
– | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 5 | 35 % |
Obrancovia 15
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 12 | – | |
|
|
– | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 20 | – | |
|
|
– | 35 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 17 | – | |
|
|
– | 48 | 1 | 0 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 35 | 2,9 % | 45 | – | |
|
|
54 | 0 | 2 | 2 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 66 | – | ||
|
|
55 | 0 | 7 | 7 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 89 | 0,0 % | 29 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
TamirlanT. Gaitamirov |
62 | 0 | 4 | 4 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0,0 % | 73 | – | ||
|
|
59 | 0 | 3 | 3 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 70 | 0,0 % | 28 | – | ||
|
|
62 | 5 | 14 | 19 | 0 | 28 | 3 | 0 | 0 | 106 | 4,7 % | 33 | – | ||
|
|
24 | 1 | 5 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 3 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 38 | 38 | 10 | 22 | 5 | 2,60 | ,920 | 3 | 1203 | 1107 | 96 | 58:13 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JohanJ. Mattsson |
9 | 7 | 0 | 7 | 1 | 3,62 | ,885 | 0 | 251 | 222 | 29 | 53:22 | ||
|
|
– | 8 | 7 | 2 | 6 | 0 | 4,67 | ,874 | 0 | 285 | 249 | 36 | 57:45 | |
|
|
16 | 16 | 2 | 12 | 1 | 3,66 | ,898 | 0 | 541 | 486 | 55 | 56:25 |
Útočníci 23
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27 | 10 | 2 | 12 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 46 | 21,7 % | 8 | – | ||
|
|
47 | 2 | 7 | 9 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 36 | 5,6 % | 22 | 46 % | ||
|
|
– | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0,0 % | 0 | 33 % | |
|
|
49 | 9 | 3 | 12 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 64 | 14,1 % | 17 | – | ||
|
|
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 18 | – | ||
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 5 | – | ||
|
|
59 | 6 | 7 | 13 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 57 | 10,5 % | 74 | 47 % | ||
FrederikF. Gauthier |
– | 54 | 13 | 8 | 21 | 0 | 16 | 7 | 0 | 1 | 64 | 20,3 % | 8 | 57 % | |
DerekD. Barach |
68 | 22 | 22 | 44 | 0 | 48 | 7 | 0 | 6 | 162 | 13,6 % | 25 | 45 % | ||
|
|
34 | 2 | 3 | 5 | 0 | 23 | 2 | 0 | 0 | 46 | 4,3 % | 39 | 24 % | ||
|
|
56 | 4 | 18 | 22 | 0 | 32 | 0 | 0 | 1 | 61 | 6,6 % | 35 | 41 % | ||
SergeyS. Kalinin |
36 | 2 | 4 | 6 | 0 | 14 | 1 | 0 | 0 | 43 | 4,7 % | 50 | 39 % | ||
|
|
47 | 4 | 12 | 16 | 0 | 20 | 0 | 0 | 1 | 59 | 6,8 % | 31 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
|
|
65 | 15 | 39 | 54 | 0 | 12 | 4 | 0 | 2 | 177 | 8,5 % | 37 | – | ||
|
|
38 | 11 | 11 | 22 | 0 | 2 | 4 | 0 | 2 | 65 | 16,9 % | 26 | – | ||
IvanI. Chekhovich |
47 | 12 | 24 | 36 | 0 | 14 | 2 | 0 | 1 | 106 | 11,3 % | 14 | – | ||
|
|
60 | 13 | 13 | 26 | 0 | 14 | 1 | 0 | 1 | 119 | 10,9 % | 45 | – | ||
|
|
45 | 8 | 10 | 18 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 79 | 10,1 % | 25 | 39 % | ||
|
|
30 | 3 | 2 | 5 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 26 | 11,5 % | 16 | 36 % | ||
|
|
– | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – | |
|
|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 3 | 42 % |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
54 | 1 | 4 | 5 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 20 | – | ||
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
59 | 6 | 13 | 19 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | 98 | 6,1 % | 34 | – | ||
|
|
60 | 0 | 6 | 6 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 42 | 0,0 % | 35 | – | ||
|
|
– | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 2 | – | |
|
|
– | 52 | 5 | 10 | 15 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | 67 | 7,5 % | 30 | – | |
|
|
– | 63 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 12 | – | |
|
|
7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 1 | – | ||
|
|
41 | 1 | 7 | 8 | 0 | 36 | 0 | 0 | 0 | 51 | 2,0 % | 86 | – | ||
YegorY. Rykov |
50 | 1 | 6 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 83 | 1,2 % | 2 | – | ||
|
|
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 1 | – | ||
JeremyJ. Roy |
60 | 7 | 18 | 25 | 0 | 18 | 6 | 0 | 0 | 129 | 5,4 % | 36 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
14 | 13 | 6 | 6 | 2 | 2,36 | ,926 | 2 | 435 | 403 | 32 | 58:12 | ||
|
|
19 | 15 | 4 | 9 | 2 | 2,48 | ,909 | 0 | 427 | 388 | 39 | 49:34 | ||
|
|
41 | 39 | 13 | 18 | 7 | 2,76 | ,920 | 5 | 1288 | 1185 | 103 | 54:33 | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 17:46 |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
3
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
4
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
5
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
6
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |





