Astana4:6Koniec
PetrohradBarys Astana – SKA Petrohrad 4:6, 13. 2. 2023
KHL · Základná časť
Po 13. 2. 2023 · 14:30 · Barys Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BAR | 0 | 1 | 3 | 4 |
| SKA | 3 | 1 | 2 | 6 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:3
-
3:23
Igor Ozhiganov
Zakhar Bardakov
0:1
-
6:36
Michail S. Vorobjov · 2 min, podrazenie
-
15:37
Svjatoslav Grebenščikov
Andrey Pedan, Michail S. Vorobjov
0:2
-
18:03
Jevgenij Ketov
Michail S. Vorobjov, Nikita Kamalov
0:3
2. tretina – 1:1
-
0:36
Damir Žafjarov · 2 min, hákovanie
-
1:06
Alex Grant
Anthony Louis
1:3
- 3:23 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
-
9:23
Stepan Falkovsky
Vasily Glotov, Damir Žafjarov
1:4
3. tretina – 3:2
-
1:02
Nikita Michailis
Michail Rachmanov, Nelson Nogier
2:4
-
3:15
Damir Žafjarov
Dmitrij Jaškin, Zakhar Bardakov
2:5
-
6:57
Jeremy Bracco
Michail Rachmanov, Jegor Šalapov
3:5
-
10:46
Nelson Nogier · 2 min, hrubosť
-
10:46
Zakhar Bardakov · 2 min, hrubosť
-
10:46
Alexander Nikishin · 2 min, hrubosť
-
10:46
Linden Vey · 2 min, hrubosť
-
13:38
Kirill Savickij
Jeremy Bracco, Adil Beketajev
4:5
-
18:35
Vasily Glotov
Jevgenij Ketov
4:6
Štatistiky tímov
vs
31
Strely na bránku
32
1/2
Presilovky
0/5
47 %
Vhadzovania
53 %
7
Hity
9
4
Trestné minúty
10
Nad / Pod svoje pomery
Astana
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
Petrohrad
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
| 89AntonA. SagadeyevÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4/16 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2/3 | |
| 19LindenL. VeyÚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9/14 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8/14 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 9/19 | |
|
|
0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 12/20 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1/2 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1/4 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | – |
Porovnanie v sezóne
vs
61
Body v tabuľke
105
2,25
Góly na zápas
3,57
2,85
Inkasované na zápas
2,21
17,1 %
Presilovky
19,6 %
80,6 %
Oslabenia
90,9 %
26,5
Strely na zápas
33,7
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Astana −2
Petrohrad −2
+2
0
−3
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2022/23
Útočníci 18
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AnthonyA. Louis |
– | 57 | 9 | 21 | 30 | 0 | 6 | 4 | 0 | 1 | 129 | 7,0 % | 4 | – | |
|
|
– | 58 | 16 | 26 | 42 | 0 | 8 | 3 | 0 | 4 | 127 | 12,6 % | 6 | – | |
|
|
– | 45 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 26 | 7,7 % | 16 | – | |
|
|
– | 67 | 17 | 7 | 24 | 0 | 14 | 0 | 1 | 2 | 134 | 12,7 % | 58 | – | |
|
|
– | 21 | 3 | 5 | 8 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 22 | 13,6 % | 17 | 48 % | |
|
|
– | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 9 | – | |
| 19LindenL. Vey | – | 57 | 19 | 23 | 42 | 0 | 38 | 6 | 1 | 4 | 109 | 17,4 % | 9 | 50 % | |
| 25KirillK. Maximov | – | 36 | 0 | 3 | 3 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 45 | 0,0 % | 12 | – | |
MichaelM. Chaput |
– | 10 | 3 | 0 | 3 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 15 | 20,0 % | 3 | 57 % | |
|
|
– | 67 | 9 | 5 | 14 | 0 | 28 | 3 | 0 | 1 | 101 | 8,9 % | 28 | 60 % | |
|
|
– | 34 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0,0 % | 9 | 40 % | |
|
|
– | 33 | 2 | 7 | 9 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 37 | 5,4 % | 5 | – | |
|
|
– | 53 | 11 | 8 | 19 | 0 | 12 | 2 | 0 | 1 | 66 | 16,7 % | 22 | – | |
|
|
– | 52 | 3 | 5 | 8 | 0 | 12 | 1 | 0 | 1 | 37 | 8,1 % | 26 | 43 % | |
| 89AntonA. Sagadeyev | – | 65 | 16 | 7 | 23 | 0 | 30 | 3 | 0 | 0 | 80 | 20,0 % | 18 | 45 % | |
|
|
– | 29 | 6 | 5 | 11 | 0 | 6 | 2 | 1 | 1 | 47 | 12,8 % | 51 | 59 % | |
|
|
– | 57 | 3 | 1 | 4 | 0 | 19 | 1 | 0 | 2 | 50 | 6,0 % | 37 | – | |
JeremyJ. Bracco |
– | 57 | 14 | 26 | 40 | 0 | 4 | 6 | 0 | 3 | 90 | 15,6 % | 5 | – |
Obrancovia 10
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 33 | 1 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 6 | – | |
| 14EmilE. Nurgaliyev | – | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 1 | – | |
JesseJ. Graham |
– | 66 | 0 | 19 | 19 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 79 | 0,0 % | 12 | – | |
NelsonN. Nogier |
– | 48 | 1 | 7 | 8 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | 114 | 0,9 % | 52 | – | |
|
|
– | 29 | 1 | 3 | 4 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 16 | 6,3 % | 19 | – | |
|
|
– | 64 | 1 | 7 | 8 | 0 | 34 | 0 | 0 | 0 | 96 | 1,0 % | 59 | – | |
AlexA. Grant |
– | 33 | 9 | 8 | 17 | 0 | 20 | 6 | 0 | 2 | 110 | 8,2 % | 30 | – | |
TamirlanT. Gaitamirov |
– | 30 | 1 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 17 | – | |
|
|
– | 43 | 2 | 3 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 27 | 7,4 % | 9 | – | |
|
|
– | 64 | 3 | 18 | 21 | 0 | 38 | 1 | 0 | 1 | 112 | 2,7 % | 68 | – |
Brankári 3
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Útočníci 27
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VasilyV. Glotov |
– | 55 | 7 | 17 | 24 | 0 | 20 | 1 | 0 | 2 | 94 | 7,4 % | 38 | 53 % | |
ZakharZ. Bardakov |
– | 42 | 6 | 11 | 17 | 0 | 43 | 0 | 0 | 2 | 68 | 8,8 % | 51 | 49 % | |
IvanI. Demidov |
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 20,0 % | 1 | – | |
| 19Nikita G.N. Komarov | – | 37 | 2 | 2 | 4 | 0 | 46 | 0 | 1 | 0 | 14 | 14,3 % | 52 | 41 % | |
MaratM. Khusnutdinov |
– | 63 | 11 | 29 | 40 | 0 | 18 | 5 | 0 | 4 | 80 | 13,8 % | 66 | 52 % | |
DmitrijD. Jaškin |
– | 67 | 41 | 22 | 63 | 0 | 46 | 14 | 1 | 6 | 215 | 19,1 % | 280 | 66 % | |
MaximM. Groshev |
– | 34 | 4 | 2 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 50 | 8,0 % | 5 | – | |
|
|
– | 18 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 22 | 18,2 % | 7 | – | |
|
|
– | 59 | 13 | 27 | 40 | 0 | 26 | 2 | 0 | 3 | 114 | 11,4 % | 10 | 57 % | |
|
|
– | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0 % | 11 | – | |
|
|
– | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 1 | 42 % | |
PavelP. Koltygin |
– | 11 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 5 | 53 % | |
|
|
– | 65 | 28 | 27 | 55 | 0 | 36 | 11 | 1 | 5 | 210 | 13,3 % | 44 | – | |
|
|
– | 19 | 4 | 3 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 32 | 12,5 % | 13 | – | |
|
|
– | 27 | 8 | 6 | 14 | 0 | 14 | 1 | 0 | 2 | 40 | 20,0 % | 15 | – | |
|
|
– | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7,1 % | 1 | – | |
NikolaiN. Prokhorkin |
– | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0,0 % | 10 | 62 % | |
|
|
– | 26 | 0 | 4 | 4 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0,0 % | 17 | – | |
|
|
– | 39 | 2 | 4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 41 | 4,9 % | 7 | 46 % | |
|
|
– | 63 | 14 | 21 | 35 | 0 | 20 | 2 | 0 | 2 | 138 | 10,1 % | 10 | – | |
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
ValentinV. Zykov |
– | 54 | 8 | 16 | 24 | 0 | 16 | 2 | 0 | 2 | 83 | 9,6 % | 59 | – | |
AlexanderA. Volkov |
– | 58 | 14 | 11 | 25 | 0 | 16 | 1 | 0 | 3 | 97 | 14,4 % | 40 | – | |
|
|
– | 22 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 43 | 43 % | |
|
|
– | 37 | 23 | 26 | 49 | 0 | 6 | 5 | 0 | 4 | 134 | 17,2 % | 1 | – | |
|
|
– | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 6 | – |
Obrancovia 12
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AndreyA. Pedan |
– | 64 | 5 | 15 | 20 | 0 | 43 | 2 | 1 | 0 | 134 | 3,7 % | 81 | – | |
|
|
– | 18 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 5,6 % | 5 | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | 47 | 4 | 10 | 14 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 67 | 6,0 % | 25 | – | |
AlexanderA. Nikishin |
– | 65 | 11 | 44 | 55 | 0 | 50 | 2 | 0 | 3 | 122 | 9,0 % | 101 | – | |
|
|
– | 62 | 11 | 26 | 37 | 0 | 24 | 2 | 0 | 1 | 137 | 8,0 % | 17 | – | |
|
|
– | 31 | 2 | 3 | 5 | 0 | 30 | 0 | 0 | 0 | 51 | 3,9 % | 80 | – | |
ArseniA. Koromyslov |
– | 29 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0,0 % | 9 | – | |
|
|
– | 25 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0,0 % | 8 | – | |
StepanS. Falkovsky |
– | 51 | 8 | 13 | 21 | 0 | 12 | 2 | 1 | 1 | 95 | 8,4 % | 18 | – | |
KirillK. Kirsanov |
– | 9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 1 | – | |
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0,0 % | 8 | – |
Brankári 6
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KirillK. Gerasimyuk |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2022/23 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
3
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
4
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
5
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
3
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
5
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
6
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
7
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
8
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
9
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
6
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
7
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
8
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
10
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
11
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SKASKA Petrohrad
|
68 | 50 | 13 | 5 | 105 | ,772 | 243:150 | +93 | V5 | |
2
CSKCSKA Moskva
|
68 | 43 | 17 | 8 | 94 | ,691 | 214:162 | +52 | P1 | |
3
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 41 | 17 | 10 | 92 | ,676 | 164:122 | +42 | V1 | |
4
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 41 | 18 | 9 | 91 | ,669 | 187:158 | +29 | V1 | |
5
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 42 | 20 | 6 | 90 | ,662 | 204:172 | +32 | P1 | |
6
DYNDynamo Moskva
|
68 | 38 | 19 | 11 | 87 | ,640 | 174:147 | +27 | V1 | |
7
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 38 | 20 | 10 | 86 | ,632 | 174:141 | +33 | V3 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 188:164 | +24 | PP1 | |
9
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 37 | 22 | 9 | 83 | ,610 | 188:172 | +16 | V1 | |
10
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 35 | 20 | 13 | 83 | ,610 | 189:175 | +14 | PP1 | |
11
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 38 | 23 | 7 | 83 | ,610 | 172:161 | +11 | P2 | |
12
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 34 | 26 | 8 | 76 | ,559 | 169:170 | −1 | P3 | |
13
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 33 | 26 | 9 | 75 | ,551 | 131:139 | −8 | P1 | |
14
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 31 | 24 | 13 | 75 | ,551 | 182:187 | −5 | V1 | |
15
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 33 | 29 | 6 | 72 | ,529 | 173:193 | −20 | V2 | |
16
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 31 | 27 | 10 | 72 | ,529 | 169:190 | −21 | V3 | |
17
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 30 | 29 | 9 | 69 | ,507 | 141:168 | −27 | V1 | |
18
DMNDinamo Minsk
|
68 | 27 | 27 | 14 | 68 | ,500 | 175:201 | −26 | V1 | |
19
SPASpartak Moskva
|
68 | 28 | 32 | 8 | 64 | ,471 | 154:192 | −38 | P2 | |
20
BARBarys Astana
|
68 | 27 | 34 | 7 | 61 | ,449 | 153:194 | −41 | P3 | |
21
SHAShanghai Dragons
|
68 | 21 | 40 | 7 | 49 | ,360 | 152:226 | −74 | P3 | |
22
SOCHC Soči
|
68 | 11 | 47 | 10 | 32 | ,235 | 142:254 | −112 | V2 |















