Astana2:4Koniec
MoskvaBarys Astana – Spartak Moskva 2:4, 4. 12. 2024
KHL · Základná časť
St 4. 12. 2024 · 15:00 · Barys Arena
| Tím | 1 | 2 | 3 | Spolu |
|---|---|---|---|---|
| BAR | 0 | 0 | 2 | 2 |
| SPA | 0 | 3 | 1 | 4 |
Priebeh zápasu
1. tretina – 0:0
-
11:05
Beibarys Orazov · 2 min, podrazenie
- 19:24 Tím · 2 min, príliš veľa hráčov na ľade
2. tretina – 0:3
-
1:36
Adam Ružička SVK
Alexander Vl. Beljajev, Mikhail Maltsev
0:1
-
8:56
Ansel Galimov
Michal Čajkovský, Jegor A. Zaicev
0:2
-
12:40
Danil Butenko · 2 min, hodenie výstroja
-
13:31
Alexander Vl. Beljajev
Alexander Pashin, Dmitrij Višnevskij
0:3
-
14:08
Veniamin Koroljov · 2 min, krosček
3. tretina – 2:1
-
5:34
Mikhail Maltsev · 2 min, podrazenie
-
6:10
Alexander Pashin · 2 min, hákovanie
-
6:31
Anton Burdasov
Ivan Nikolishin, Alichan Omirbekov
1:3
-
7:50
Alichan Omirbekov
Anton Burdasov, Adil Beketajev
2:3
-
19:43
Daniil R. Orlov
bez asistencie
2:4
Štatistiky tímov
vs
40
Strely na bránku
30
2/2
Presilovky
1/4
47 %
Vhadzovania
53 %
11
Hity
8
4
Trestné minúty
8
Nad / Pod svoje pomery
Astana
Nad svoje pomery
Moskva
Nad svoje pomery
Pod svoje pomery
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3/9 | |
| 7AntonA. BurdasovÚ | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12/20 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7/17 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | – |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
59:00 | 30 | 27 | 3 | ,900 |
| Hráč | +/− | Hity | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1/2 | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5/11 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | – | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2/2 | |
|
|
0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8/18 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1/1 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4/10 | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | |
|
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9/13 |
| Brankár | Čas | Zákroky | Úspešnosť | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
60:00 | 40 | 38 | 2 | ,950 |
Porovnanie v sezóne
vs
35
Body v tabuľke
87
1,46
Góly na zápas
3,25
3,34
Inkasované na zápas
2,90
8,5 %
Presilovky
19,5 %
76,0 %
Oslabenia
86,7 %
25,9
Strely na zápas
32,7
Sila zostáv
vs
33 %
Priemerná výkonnosť hráčov
60 %
1
Útočníci v top 100 KHL
7
0
Obrancovia v top 50 KHL
1
10. z 58
Brankár v KHL
25. z 58
Forma
Vývoj formy – posledných 5 zápasov
Astana −9
Moskva −3
+1
0
−9
pred 5 zápasmiposledný zápas
Vzájomné zápasy
Bodujúci hráči
Kanadské body za posledných 5 zápasov
Forma lídrov
Astana
Hráči vo forme
Súpisky
Štatistiky zo sezóny 2024/25
Útočníci 24
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 7 | 41 % | |
| 7AntonA. Burdasov | 53 | 12 | 5 | 17 | 0 | 20 | 2 | 0 | 2 | 112 | 10,7 % | 8 | – | ||
|
|
38 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 37 | 2,7 % | 8 | 44 % | ||
|
|
47 | 5 | 5 | 10 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 84 | 6,0 % | 56 | – | ||
|
|
– | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0,0 % | 3 | – | |
|
|
58 | 7 | 9 | 16 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 63 | 11,1 % | 18 | 37 % | ||
|
|
32 | 3 | 2 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 53 | 5,7 % | 9 | – | ||
KirillK. Panyukov |
58 | 8 | 4 | 12 | 0 | 20 | 0 | 0 | 4 | 95 | 8,4 % | 66 | – | ||
|
|
19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 12,0 % | 14 | 44 % | ||
|
|
– | 16 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 8,3 % | 2 | – | |
|
|
27 | 4 | 8 | 12 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53 | 7,5 % | 6 | 61 % | ||
|
|
– | 9 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 1 | 38 % | |
|
|
– | 24 | 3 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 27 | 11,1 % | 8 | – | |
|
|
51 | 9 | 9 | 18 | 0 | 6 | 4 | 0 | 1 | 133 | 6,8 % | 40 | 33 % | ||
| 74RuslanR. Ospanov | 30 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 20 | – | ||
|
|
24 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23 | 4,3 % | 10 | 48 % | ||
|
|
41 | 4 | 2 | 6 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 65 | 6,2 % | 11 | 32 % | ||
|
|
41 | 3 | 6 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 68 | 4,4 % | 22 | – | ||
|
|
45 | 6 | 8 | 14 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 49 | 12,2 % | 19 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 30 % | |
|
|
27 | 1 | 4 | 5 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 34 | 2,9 % | 2 | – | ||
IvanI. Nikolishin |
51 | 4 | 7 | 11 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 69 | 5,8 % | 14 | 53 % | ||
|
|
47 | 4 | 9 | 13 | 0 | 28 | 1 | 1 | 0 | 60 | 6,7 % | 34 | – | ||
|
|
– | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0,0 % | 5 | 35 % |
Obrancovia 15
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | – | |
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 100,0 % | 0 | – | |
|
|
– | 15 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 12 | – | |
|
|
– | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 20 | – | |
|
|
35 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0,0 % | 17 | – | ||
|
|
48 | 1 | 0 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 35 | 2,9 % | 45 | – | ||
|
|
54 | 0 | 2 | 2 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0,0 % | 66 | – | ||
|
|
55 | 0 | 7 | 7 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 89 | 0,0 % | 29 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
TamirlanT. Gaitamirov |
62 | 0 | 4 | 4 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 46 | 0,0 % | 73 | – | ||
|
|
59 | 0 | 3 | 3 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 70 | 0,0 % | 28 | – | ||
|
|
62 | 5 | 14 | 19 | 0 | 28 | 3 | 0 | 0 | 106 | 4,7 % | 33 | – | ||
|
|
24 | 1 | 5 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 19 | 5,3 % | 3 | – | ||
|
|
– | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 2 | – |
Brankári 5
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
38 | 38 | 10 | 22 | 5 | 2,60 | ,920 | 3 | 1203 | 1107 | 96 | 58:13 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
JohanJ. Mattsson |
9 | 7 | 0 | 7 | 1 | 3,62 | ,885 | 0 | 251 | 222 | 29 | 53:22 | ||
|
|
– | 8 | 7 | 2 | 6 | 0 | 4,67 | ,874 | 0 | 285 | 249 | 36 | 57:45 | |
|
|
16 | 16 | 2 | 12 | 1 | 3,66 | ,898 | 0 | 541 | 486 | 55 | 56:25 |
Útočníci 21
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | – | |
|
|
– | 10 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14 | 21,4 % | 7 | – | |
|
|
6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11,1 % | 1 | – | ||
MikhailM. Maltsev |
66 | 15 | 20 | 35 | 0 | 20 | 5 | 0 | 0 | 151 | 9,9 % | 53 | 56 % | ||
|
|
– | 18 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 22 | 13,6 % | 8 | – | |
|
|
64 | 19 | 31 | 50 | 0 | 34 | 1 | 0 | 1 | 149 | 12,8 % | 11 | 53 % | ||
AdamA. Ružička |
65 | 26 | 19 | 45 | 0 | 33 | 4 | 0 | 4 | 193 | 13,5 % | 14 | 48 % | ||
|
|
– | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14,3 % | 3 | – | |
|
|
59 | 23 | 24 | 47 | 0 | 26 | 8 | 0 | 5 | 142 | 16,2 % | 46 | – | ||
|
|
57 | 14 | 12 | 26 | 0 | 49 | 0 | 0 | 3 | 117 | 12,0 % | 29 | 36 % | ||
|
|
67 | 16 | 33 | 49 | 0 | 20 | 0 | 1 | 3 | 187 | 8,6 % | 37 | – | ||
|
|
28 | 1 | 5 | 6 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 30 | 3,3 % | 18 | 42 % | ||
|
|
5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16,7 % | 4 | – | ||
|
|
16 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9,1 % | 3 | 50 % | ||
|
|
– | 15 | 1 | 4 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4,5 % | 26 | 31 % | |
NikolayN. Goldobin |
62 | 21 | 34 | 55 | 0 | 16 | 3 | 0 | 3 | 133 | 15,8 % | 14 | – | ||
AndreiA. Loktionov |
64 | 17 | 16 | 33 | 0 | 12 | 4 | 1 | 1 | 126 | 13,5 % | 10 | 46 % | ||
GermanG. Rubtsov |
64 | 13 | 12 | 25 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 88 | 14,8 % | 33 | 44 % | ||
|
|
6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0 % | 5 | 33 % | ||
|
|
57 | 11 | 8 | 19 | 0 | 10 | 1 | 0 | 5 | 121 | 9,1 % | 41 | 24 % | ||
|
|
53 | 4 | 14 | 18 | 0 | 10 | 0 | 0 | 1 | 82 | 4,9 % | 7 | – |
Obrancovia 14
| Hráč | |||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
20 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0,0 % | 31 | – | ||
|
|
– | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
– | 10 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0 % | 2 | – | |
|
|
44 | 2 | 13 | 15 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 58 | 3,4 % | 2 | – | ||
|
|
– | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | |
|
|
63 | 6 | 20 | 26 | 0 | 16 | 4 | 0 | 2 | 97 | 6,2 % | 30 | – | ||
|
|
51 | 5 | 10 | 15 | 0 | 16 | 0 | 0 | 1 | 74 | 6,8 % | 24 | – | ||
MichalM. Čajkovský |
40 | 2 | 12 | 14 | 0 | 22 | 1 | 0 | 0 | 71 | 2,8 % | 18 | – | ||
|
|
2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | ||
|
|
22 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 6,7 % | 12 | – | ||
|
|
22 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0,0 % | 13 | – | ||
|
|
48 | 0 | 7 | 7 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 49 | 0,0 % | 157 | – | ||
|
|
52 | 2 | 3 | 5 | 0 | 55 | 0 | 1 | 0 | 40 | 5,0 % | 102 | – | ||
AndreiA. Mironov |
50 | 7 | 18 | 25 | 0 | 26 | 3 | 0 | 3 | 98 | 7,1 % | 62 | – |
Brankári 7
| Hráč | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
– | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:44 | |
ArtyomA. Zagidulin |
16 | 14 | 7 | 5 | 1 | 2,64 | ,918 | 1 | 415 | 381 | 34 | 48:16 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
45 | 42 | 24 | 12 | 6 | 2,62 | ,920 | 3 | 1342 | 1234 | 108 | 54:55 | ||
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
|
|
– | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5,39 | ,813 | 0 | 48 | 39 | 9 | 50:05 | |
|
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
Tabuľky
Poradie v základnej časti 2024/25 Všetky tabuľky →
Divízia Černyševa
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
2
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
3
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
4
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
5
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
6
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Divízia Bobrova
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
2
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
3
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
4
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
5
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
6
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Východná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
2
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
3
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
4
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
5
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
6
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
7
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
8
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
9
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
10
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
11
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |
Západná konferencia
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
3
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
4
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
5
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
6
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
7
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
8
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
9
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
10
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
11
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
12
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 |
Celková tabuľka KHL
| Tím | Skóre | +/− | Forma | Séria | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
LOKLokomotiv Jaroslavľ
|
68 | 49 | 15 | 4 | 102 | ,750 | 191:122 | +69 | V3 | |
2
TRATraktor Čeľabinsk
|
68 | 45 | 17 | 6 | 96 | ,706 | 223:159 | +64 | V3 | |
3
SALSalavat Julajev Ufa
|
68 | 45 | 20 | 3 | 93 | ,684 | 212:159 | +53 | V4 | |
4
MMGMetallurg Magnitogorsk
|
68 | 43 | 21 | 4 | 90 | ,662 | 197:154 | +43 | P1 | |
5
DYNDynamo Moskva
|
68 | 42 | 21 | 5 | 89 | ,654 | 204:167 | +37 | P2 | |
6
AVTAvtomobilist Jekaterinburg
|
68 | 41 | 20 | 7 | 89 | ,654 | 178:165 | +13 | V2 | |
7
AKBAk Bars Kazaň
|
68 | 42 | 23 | 3 | 87 | ,640 | 211:162 | +49 | V2 | |
8
AVAAvangard Omsk
|
68 | 41 | 22 | 5 | 87 | ,640 | 205:168 | +37 | V2 | |
9
SPASpartak Moskva
|
68 | 39 | 20 | 9 | 87 | ,640 | 221:197 | +24 | V2 | |
10
DMNDinamo Minsk
|
68 | 39 | 21 | 8 | 86 | ,632 | 206:161 | +45 | V2 | |
11
CSKCSKA Moskva
|
68 | 38 | 21 | 9 | 85 | ,625 | 194:170 | +24 | V1 | |
12
SEVSeverstaľ Čerepovec
|
68 | 41 | 26 | 1 | 83 | ,610 | 200:198 | +2 | V3 | |
13
SKASKA Petrohrad
|
68 | 38 | 24 | 6 | 82 | ,603 | 236:205 | +31 | V1 | |
14
TORTorpedo Nižnij Novgorod
|
68 | 31 | 28 | 9 | 71 | ,522 | 204:196 | +8 | PP1 | |
15
SIBSibir Novosibirsk
|
68 | 29 | 28 | 11 | 69 | ,507 | 171:196 | −25 | PP1 | |
16
ADMAdmiral Vladivostok
|
68 | 28 | 27 | 13 | 69 | ,507 | 184:204 | −20 | P2 | |
17
NEFNeftechimik Nižnekamsk
|
68 | 25 | 26 | 17 | 67 | ,493 | 159:200 | −41 | V3 | |
18
SHAShanghai Dragons
|
68 | 28 | 34 | 6 | 62 | ,456 | 171:235 | −64 | P1 | |
19
VITViťaz Podoľsk
|
68 | 24 | 33 | 11 | 59 | ,434 | 163:188 | −25 | P1 | |
20
LADLada Togliatti
|
68 | 22 | 36 | 10 | 54 | ,397 | 150:188 | −38 | PP2 | |
21
SOCHC Soči
|
68 | 20 | 41 | 7 | 47 | ,346 | 153:226 | −73 | P2 | |
22
AMUAmur Chabarovsk
|
68 | 18 | 42 | 8 | 44 | ,324 | 150:235 | −85 | P1 | |
23
BARBarys Astana
|
68 | 14 | 47 | 7 | 35 | ,257 | 99:227 | −128 | P4 |






