• Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jaroslavl
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu
Ukončené
1. tretina1:0
2. tretina0:1
3. tretina0:0
predĺženie0:1
  • Začiatok: 18:30, 16.09.2022
Ako sa tipoval tento zápas
1 100%
X
2
1x

Priebeh zápasu

1. tretina

1:0

13' Joseph Keane 1:0
asistencia: Filip Varone

2. tretina

0:1

1:1 Vasily Atanasov 27 ' asistencia: Alexei Kruchinin, Kenny Agostino

3. tretina

0:0

predĺženie

0:1

1:2 Kenny Agostino 60 ' asistencia: Mikhail Orlov

Štatistiky

22
Strely
28

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Spartak Moskva Spartak Moskva
4:3 04.11.2023
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:4 14.10.2023
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
4:3 11.02.2023
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
0:4 26.01.2023
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
5:2 06.01.2023
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
3:1 07.11.2022
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
4:3 30.09.2022
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Spartak Moskva Spartak Moskva
1:2pp 16.09.2022
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
1:3 27.12.2021
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
5:3 26.10.2021
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod

Spartak Moskva - Posledných 10

07.12.23
17:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Sochi Sochi
4:3
V
05.12.23
17:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
Vpp
02.12.23
13:00
Ufa Ufa
Spartak Moskva Spartak Moskva
Psn
30.11.23
17:30
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
Spartak Moskva Spartak Moskva
5:3
P
27.11.23
15:00
Jekatěrinburg Jekatěrinburg
Spartak Moskva Spartak Moskva
1:4
V
25.11.23
12:30
Magnitogorsk Magnitogorsk
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:1
P
23.11.23
17:30
Petrohrad Petrohrad
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:2
P
21.11.23
17:30
Jaroslavl Jaroslavl
Spartak Moskva Spartak Moskva
2:1
P
18.11.23
12:00
Spartak Moskva Spartak Moskva
Togliatti Togliatti
5:3
V
16.11.23
17:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Ufa Ufa
6:2
V

Nižnyj Novgorod - Posledných 10

07.12.23
15:00
Magnitogorsk Magnitogorsk
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:3
V
05.12.23
16:00
Togliatti Togliatti
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:4
V
03.12.23
15:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
4:1
V
29.11.23
17:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Jaroslavl Jaroslavl
Vsn
27.11.23
15:00
Čeljabinsk Čeljabinsk
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:1
P
25.11.23
15:00
Petrohrad Petrohrad
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Psn
23.11.23
17:30
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
3:2
P
20.11.23
17:30
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Barys Astana Barys Astana
4:2
V
18.11.23
15:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
3:1
V
14.11.23
13:30
Novosibirsk Novosibirsk
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
4:1
P

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B