• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu
Ukončené
1. tretina0:0
2. tretina2:0
3. tretina1:0
  • Začiatok: 18:34, 04.09.2019
Ako sa tipoval tento zápas
1
X 100%
2
2x

Priebeh zápasu

1. tretina

0:0

Petr Holik 6 '

2. tretina

2:0

Artyom Alyayev 31 '
33' Brandon McMillan 1:0
asistencia: Andris Dzerins, Kristofer Berglund
38' Nerijus Alisauskas 2:0
asistencia: Kristaps Zīle, Lauris Darzins
39'

3. tretina

1:0

Quinton Howden 45 '
47' Brandon McMillan 3:0
asistencia: Mikelis Redlihs, Uvis Balinskis
52' Rihards Marenis

Štatistiky

28
Strely
25

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

Dinamo Riga Dinamo Riga
3:0 04.09.2019
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Dinamo Riga Dinamo Riga
2:3sn 28.12.2018
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:3pp 15.11.2018
Dinamo RigaDinamo Riga
Dinamo Riga Dinamo Riga
1:3 15.10.2017
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
3:1 11.10.2017
Dinamo RigaDinamo Riga
Dinamo Riga Dinamo Riga
1:2sn 19.10.2016
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:0 25.08.2016
Dinamo RigaDinamo Riga
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
4:1 30.01.2016
Dinamo RigaDinamo Riga
Dinamo Riga Dinamo Riga
1:4 28.12.2015
Nižnyj NovgorodNižnyj Novgorod
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
2:0 10.03.2012
Dinamo RigaDinamo Riga

Dinamo Riga - Posledných 10

17.11.19
16:00
Dinamo Riga Dinamo Riga
Sochi Sochi
1:2
P
15.11.19
18:30
Dinamo Riga Dinamo Riga
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
4:0
V
14.11.19
18:30
Dinamo Riga Dinamo Riga
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:1
V
12.11.19
18:30
Dinamo Riga Dinamo Riga
Ufa Ufa
Ppp
03.11.19
15:00
Petrohrad Petrohrad
Dinamo Riga Dinamo Riga
Psn
01.11.19
17:30
Sochi Sochi
Dinamo Riga Dinamo Riga
3:2
P
29.10.19
18:30
Dinamo Riga Dinamo Riga
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
1:3
P
27.10.19
15:00
Spartak Moskva Spartak Moskva
Dinamo Riga Dinamo Riga
3:2
P
25.10.19
18:30
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
Dinamo Riga Dinamo Riga
1:2
V
23.10.19
18:30
Dinamo Riga Dinamo Riga
Čeljabinsk Čeljabinsk
2:0
V

Nižnyj Novgorod - Posledných 10

19.11.19
17:30
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
3:2
V
17.11.19
15:30
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
6:2
V
14.11.19
17:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Novosibirsk Novosibirsk
6:2
V
12.11.19
17:10
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Psn
04.11.19
15:00
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Vsn
02.11.19
15:00
Jokerit Helsinki Jokerit Helsinki
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
3:1
P
31.10.19
17:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
1:2
P
29.10.19
17:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Jaroslavl Jaroslavl
2:1
V
24.10.19
18:00
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
Spartak Moskva Spartak Moskva
1:3
P
21.10.19
18:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Nižnyj Novgorod Nižnyj Novgorod
5:2
P

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B