• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu
Ukončené
1. tretina1:2
2. tretina0:0
3. tretina1:0
predĺženie0:1
  • Začiatok: 17:32, 12.11.2019
Ako sa tipoval tento zápas
1 100%
X
2
1x

Priebeh zápasu

1. tretina

1:2

4' Bogdan Kiselevich
0:1 Mikhail Yunkov 8 ' asistencia: Alex Khokhlachev, Artyom Fyodorov
0:2 Ilya Zubov 10 ' asistencia: Anatoly Nikontsev
13' Alexei Marchenko 1:2
asistencia: Linden Vey, Kirill Kaprizov
Mikhail Kotlyarevsky 16 '

2. tretina

0:0

31' Alexander Romanovsky

3. tretina

1:0

Tobias Viklund 40 '
45'
47' Linden Vey
Anatoly Nikontsev 46 '
60' Alexander Popov 2:2
asistencia: Sergey Kalinin, Maxim Shalunov

predĺženie

0:1

2:3 Ilya Zubov 64 ' asistencia: Kaspars Daugavins

Štatistiky

35
Strely
20

Zápasy

Vzájomné zápasy - Posledných 10

CSKA Moskva CSKA Moskva
2:3pp 12.11.2019
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:9 01.10.2019
CSKA MoskvaCSKA Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:4 01.12.2018
CSKA MoskvaCSKA Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:1 27.09.2018
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
0:1 08.03.2018
CSKA MoskvaCSKA Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
1:3 07.03.2018
CSKA MoskvaCSKA Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
1:0 05.03.2018
Spartak MoskvaSpartak Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
6:0 04.03.2018
Spartak MoskvaSpartak Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
0:4 07.12.2017
CSKA MoskvaCSKA Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
3:1 07.10.2017
Spartak MoskvaSpartak Moskva

CSKA Moskva - Posledných 10

08.12.19
15:10
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:5
V
04.12.19
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Dynamo Moskva Dynamo Moskva
2:1
V
02.12.19
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Petrohrad Petrohrad
2:4
P
28.11.19
15:00
Magnitogorsk Magnitogorsk
CSKA Moskva CSKA Moskva
1:3
V
26.11.19
15:00
Čeljabinsk Čeljabinsk
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:3
V
24.11.19
13:00
Jekatěrinburg Jekatěrinburg
CSKA Moskva CSKA Moskva
2:1
P
20.11.19
17:30
Vitiaz Chekhov Vitiaz Chekhov
CSKA Moskva CSKA Moskva
Vpp
18.11.19
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Čerepovec Čerepovec
Ppp
14.11.19
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Ufa Ufa
2:5
P
12.11.19
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
Ppp

Spartak Moskva - Posledných 10

09.12.19
17:30
Jokerit Helsinki Jokerit Helsinki
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:2
P
04.12.19
12:30
Red Star Kunlun Red Star Kunlun
Spartak Moskva Spartak Moskva
Ppp
02.12.19
10:00
Admiral Vladivostok Admiral Vladivostok
Spartak Moskva Spartak Moskva
0:2
V
30.11.19
08:00
Chabarovsk Amur Chabarovsk Amur
Spartak Moskva Spartak Moskva
5:0
P
25.11.19
17:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Nižněkamsk Nižněkamsk
1:0
V
21.11.19
17:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Dynamo Minsk Dynamo Minsk
7:2
V
20.11.19
17:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
Jaroslavl Jaroslavl
Vsn
16.11.19
15:00
Nižněkamsk Nižněkamsk
Spartak Moskva Spartak Moskva
1:4
V
14.11.19
18:30
Dinamo Riga Dinamo Riga
Spartak Moskva Spartak Moskva
3:1
P
12.11.19
17:30
CSKA Moskva CSKA Moskva
Spartak Moskva Spartak Moskva
Vpp

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B