• Admiral Vladivostok
  • Barys Astana
  • Čeljabinsk
  • Čerepovec
  • Chabarovsk Amur
  • CSKA Moskva
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Minsk
  • Dynamo Moskva
  • Jekatěrinburg
  • Jokerit Helsinki
  • Kazaň
  • Magnitogorsk
  • Nižněkamsk
  • Nižnyj Novgorod
  • Novosibirsk
  • Omsk
  • Petrohrad
  • Red Star Kunlun
  • Slovan Bratislava
  • Sochi
  • Spartak Moskva
  • Ufa
  • Vitiaz Chekhov
  • Yaroslavl
Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Notice: Undefined variable: col_name in /home/picks/public_html/theme/khl-live/modules/stats/layout_menu.tpl.php on line 50

KHL 2019/2020 - Program

Dátum
19.02.2020 Čeljabinsk  Čeljabinsk 15:00 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok
Čerepovec  Čerepovec 17:30 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
20.02.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 10:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Jekatěrinburg  Jekatěrinburg 15:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Sochi  Sochi 17:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Spartak Moskva  Spartak Moskva 17:30 Kazaň  Kazaň
Petrohrad  Petrohrad 17:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
21.02.2020 Barys Astana  Barys Astana 14:30 Ufa  Ufa
Magnitogorsk  Magnitogorsk 15:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:30 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Omsk  Omsk 17:30 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
22.02.2020 Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 08:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Čeljabinsk  Čeljabinsk 13:00 Novosibirsk  Novosibirsk
Čerepovec  Čerepovec 15:30 Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov
Sochi  Sochi 15:30 Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod
23.02.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 08:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Magnitogorsk  Magnitogorsk 13:00 Ufa  Ufa
Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki 15:00 Petrohrad  Petrohrad
Kazaň  Kazaň 15:00 Dynamo Minsk  Dynamo Minsk
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 15:30 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Omsk  Omsk 15:30 Jaroslavl  Jaroslavl
24.02.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 08:00 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Red Star Kunlun  Red Star Kunlun 10:30 Dinamo Riga  Dinamo Riga
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 17:00 Barys Astana  Barys Astana
25.02.2020 Novosibirsk  Novosibirsk 13:30 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:00 Spartak Moskva  Spartak Moskva
Nižnyj Novgorod  Nižnyj Novgorod 17:00 Jokerit Helsinki  Jokerit Helsinki
Čerepovec  Čerepovec 17:00 Sochi  Sochi
Kazaň  Kazaň 17:00 Ufa  Ufa
Omsk  Omsk 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:00 Petrohrad  Petrohrad
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:10 Jaroslavl  Jaroslavl
Dynamo Moskva  Dynamo Moskva 17:30 Čeljabinsk  Čeljabinsk
26.02.2020 Chabarovsk Amur  Chabarovsk Amur 10:00 Barys Astana  Barys Astana
Admiral Vladivostok  Admiral Vladivostok 10:30 Nižněkamsk  Nižněkamsk
Novosibirsk  Novosibirsk 17:00 Dinamo Riga  Dinamo Riga
27.02.2020 Čeljabinsk  Čeljabinsk 15:00 Magnitogorsk  Magnitogorsk
Kazaň  Kazaň 17:00 Jekatěrinburg  Jekatěrinburg
Dynamo Minsk  Dynamo Minsk 17:00 Dynamo Moskva  Dynamo Moskva
Vitiaz Chekhov  Vitiaz Chekhov 17:30 Jaroslavl  Jaroslavl
CSKA Moskva  CSKA Moskva 17:30 Sochi  Sochi

TABUĽKA TOP 8

VÝCHOD

ZÁPAD

CELKOM

  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B
  • #Tým
    Z
    V
    VP
    PP
    P
    Skóre
    B