Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Zmeny v Slovane pokračujú. Belasých posilnil slovenský reprezentant

Patrik Lamper © TASR

Bratislavský Slovan získal novú akvizíciu - slovenského reprezentačného útočníka.

Zmeny v Slovane pokračujú. Belasých posilnil slovenský reprezentant

Definitívny odchod českého útočníka Radka Smoleňáka. Koniec dovtedajšej brankárskej jednotky Mareka Mazanca, ktorý odišiel skúšiť šťastie do NHL, kde bude v New Yorku Rangers s krajanom Ondřejom Pavelcom bojovať o pozíciu Lundqvistovej dvojky. Následné angažovanie českého gólmana Jakuba Sedláčka, ktorý vytvorí tandem s ďalším Čechom Jakubom Štěpánkom.

V posledných dňoch sa v kádri Slovana Bratislava udialo niekoľko zmien. A zjavne im nie je koniec. Najnovšie belasé rady rozšírilo meno slovenského reprezentačného útočníka Patrika Lampera. Odchovanec Banskej Bystrice strávil pod Urpínom celú doterajšiu kariéru. 24-ročný krídelník sa vypracoval na jedného z kľúčových hráčov "baranov". V minulej sezóne im dopomohol k historicky prvému titulu. V tej aktuálnej získal v 26 zápasoch 11 bodov (3+8).


Lamper sa vďaka výborným výkonom v klube prepracoval až do reprezentácie. Reálne vyzerá aj jeho účasť na februárovej olympiáde v Pjongčangu. Craig Ramsay ho nominoval na Nemecký pohár. Lamper si tu v stretnutí proti USA dokonca otvoril reprezentačný gólový účet. Výkonmi rozhodne nesklamal a dostal sa aj do nominácie na blížiaci sa turnaj v nórskom Hamare.

Slovan ešte oficiálne príchod Lampera nepotvrdil, no jeho meno už figuruje na súpiske na oficiálnom klubovom webe hcslovan.sk. Je možné, že Slovan Lampera angažoval z Banskej Bystrice na striedavý štart. Nechajme sa teda prekvapiť, kedy si nádejný slovenský reprezentant odbije svoju premiéru v KHL.

Slovan chce získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zažiaril na MS

Vedenie Slovana Bratislava má údajne snahu získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zanechal na MS v Dánsku veľmi pozitívny dojem.

19.05.18, 08:41

0

Slovan prichádza o veľkú oporu. Odchádza účastník MS v Dánsku

Slovenský reprezentačný útočník, ktorý sa predstavil aj na MS v Dánsku, opúšťa Slovan.

18.05.18, 14:14

0

GM Slovana Ziman: Nechceme mať guláš hráčov, ale káder, ktorý si sadne

Skladať káder inak, ako tomu bolo po iné roky. To je cieľ vedenia Slovana Bratislava.

10.05.18, 08:41

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
77.5 ms