Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Viedenský si vie predstaviť pokračovanie v Slovane. Má však jednu podmienku

Marek Viedenský © hcslovan.sk

Útočník Marek Viedenský pravdepodobne bude patriť k hráčom, ktorých si vedenie Slovana Bratislava bude chcieť udržať v kádri aj na ďalšiu sezónu.

Viedenský si vie predstaviť pokračovanie v Slovane. Má však jednu podmienku

Viac "slovenskejší" Slovan chce vybudovať generálny manažér Patrik Ziman. Nedávno priznal, že v medzisezónnom období sa klub bude snažiť získať štyroch až piatich členov slovenského olympijského kádra, ktorý sa čoskoro predstaví pod piatimi kruhmi v Pjongčangu.

Dá sa očakávať, že Slovan si bude chcieť udržať aj najväčšie opory z aktuálneho ročníka. Napríklad útočníka Mareka Viedenského, ktorý v Slovane odohral posledné tri sezóny. S desiatimi gólmi tretí najlepší strelec "belasých" v sezóne pripustil, že by na prípadnú ponuku Slovana pristúpil. Má však jednu podmienku. „Keby boli všetky záväzky vyplatené pred začiatkom novej sezóny, dokážem si predstaviť ďalší rok v Slovane," uviedol pre šport.sk.


Viedenský hrá v Slovane už tri roky a tak je zvyknutý na negatívnu publicitu klubu ohľadom finančných ťažkostí či nevýrazných výsledkov. Nechce sa však takýmito vecami vôbec zaoberať a sústrediť sa chce len a len na hokej. „Nechceme riešiť ľudí, ktorí nedoprajú úspech. Žiaľ ich je na Slovensku veľa. Pravda však je, že sa inak hrá, keď máte načas peniaze a nerieši sa to v médiách."

Slovan chce získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zažiaril na MS

Vedenie Slovana Bratislava má údajne snahu získať dvoch členov popradského útoku, ktorý zanechal na MS v Dánsku veľmi pozitívny dojem.

19.05.18, 08:41

0

Slovan prichádza o veľkú oporu. Odchádza účastník MS v Dánsku

Slovenský reprezentačný útočník, ktorý sa predstavil aj na MS v Dánsku, opúšťa Slovan.

18.05.18, 14:14

0

GM Slovana Ziman: Nechceme mať guláš hráčov, ale káder, ktorý si sadne

Skladať káder inak, ako tomu bolo po iné roky. To je cieľ vedenia Slovana Bratislava.

10.05.18, 08:41

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
70.1 ms