Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

V Zápase hviezd KHL aj jeden Slovák. Novinári vybrali Hudáčka

Július Hudáček © severstalclub.ru

Hráčov si volili najprv fanúšikovia a potom aj žurnalisti.

V Zápase hviezd KHL aj jeden Slovák. Novinári vybrali Hudáčka

V polovici januára budúceho roka privíta kazašská Astana najlepších hráčov Kontinentálnej hokejovej ligy v Zápase hviezd. Dnes sme spoznali kompletný menoslov hokejistov, ktorí sa zúčastnia tohto prestížneho podujatia. Informoval o tom oficiálny web nadnárodnej súťaže.

V prvom kole hlasovania si vyberali fanúšikovia, ktorí si mohli zvoliť elitnú štvoricu (dvoch obrancov a dvoch útočníkov) z každej divízie. V tomto výbere sa však neocitol žiaden slovenský hokejista ani zástupca Slovana Bratislava.

Bobrovovu divíziu reprezentujú obrancovia Marc-Andre Gragnani (Minsk) s Dmitrijom Kalininom (Spartak Moskva) a útočníci Eeli Tolvanen (Jokerit) s Iľjom Kovaľčukom (Petrohrad). V Tarasovovej divízii dostali najviac hlasov zadáci Staffan Kronwall (Jaroslavľ) a Nikita Nesterov (CSKA Moskva) spolu s útočníkmi Kirillom Kaprizovom (CSKA Moskva) a Dmitrijom Kagarlickym (Čerepovec).

Charlamovovu divíziu v západnej konferencii zastupujú v zadných radoch Andrej Markov (Kazaň) a Chris Lee (Magnitogorsk), v útoku im robia spoločnosť Sergej Moziakin (Magnitogorsk) a Vladimir Tkačiov (Kazaň). Spomedzi hráčov Černyševovej divízie boli úspešní obrancovia Kevin Dallman (Astana) s Philipom Larsenom (Ufa) a forvardi Nigel Dawes (Astana) s Linusom Omarkom (Ufa).

Druhé kolo voľby bolo na novinároch, ktorí mali doplniť vyššie spomínaných hráčov. V tomto výbere sa nachádza aj jeden Slovák. Je ním brankár Július Hudáček, ktorý dostal najviac hlasov spomedzi všetkých gólmanov v Tarasovovej divízii. Za sebou nechal mladíka Iľju Sorokina z CSKA Moskva aj skúseného Rusa Alexandra Jerjomenka.

Jokerit predstavil tri nové mená, hľadal aj v zámorí

Fínsky klub oznámil príchod nových hráčov.

pred 5 hod.

0

Magnitogorsk lanári domov útočníka New Yorku Islanders

Väčšinu ostatnej sezóny vynechal pre zranenie.

pred 5 hod.

0

V KHL sa chystá veľká bomba. Štadión pre futbalové MS bude hostiť zápas pod holým nebom

Vedenie KHL sa inšpirovalo NHL a má v pláne akciu v štýle zámorskej "Winter Classic".

Dnes, 08:02

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
71.9 ms