Registrácia
Zapamätať prihlásenie

Nemáte ešte účet?

Registrácia

Máte už svoj účet?

Prihlásenie
Menu

Trénerský mor sa šíri KHL! V krátkom čase padla hlava už tretieho kouča

Vladimir Jurzinov ml.

S vrcholiacimi bojmi o playoff v KHL odvolávajú kluby jedného trénera za druhým. Na východe v krátkom časovom slede padla už tretia hlava.

Trénerský mor sa šíri KHL! V krátkom čase padla hlava už tretieho kouča

Základná časť KHL sa blíži prudko k svojmu koncu. S vrcholiacimi bojmi o playoff hustne atmosféra a hlavy trénerov padajú ako hnilé hrušky zo stromov. V krátkom časovom slede skončili na východe už traja tréneri.

V Baryse Astana nedávno skončil tréner Jevgenij Koreškov, ktorého nahradil dovtedajší asistent Galym Mambetalijev. Astana stráca na playoff sedem bodov a situácia je skutočne kritická.


Avangard Omsk je síce druhý na východe, no ambiciózne vedenie bohatého klubu nebolo spokojné s výsledkami ani predvádzanou hrou a tak siahlo po radikálnom riešení. Odvolalo kouča Andreja Skabelku, ktorého nahradil German Titov.

K zmene trénera sa odhodlalo aj vedenie ďalšieho člena Východnej konferencie - Sibiru Novosibirsk. Ten aktuálne drží poslednú postupovú priečku do playoff, pred Amurom Chabarovsk má však len jednobodový náskok a odohraté o dva zápasy naviac.

Na pozícii hlavného trénera skončil Pavel Zubov, ktorý však zostáva v trénerskom štábe a nahradil ho Vladimir Jurzinov mladší. 52-ročný kouč má bohaté skúsenosti. Sedem rokov koučoval vo fínskej Liige, deväť sezón odkoučoval v KHL, resp. ruskej lige. Bol asistentom v Jaroslavli, Novosibirsku, Petrohrade i Ufe. Hlavným koučom bol v Novosibirsku, Ufe a v minulej sezóne viedol čínskeho nováčika súťaže Red Star Kunlun.

Náhrada za Koskinena i Haláka? Islanders si vyhliadli Emila Garipova

Organizáciu New York Islanders čaká skutočne horúce leto. Okrem problémov s predlžením Tavaresa a slabučkou obranou treba riešiť aj obsadenie modrého polmesiaca.

Včera, 11:00

0

Dvaja fínski útočníci posilnia Nižnekamsk. Jeden z nich bojuje o MS

Neftechimik Nižnekamsk posilnia dvaja fínski útočníci.

Včera, 08:54

0

Koskinen čelí silnému záujmu z NHL, na stole vraj dvojročná zmluva

Dátum 30. apríl sa nám nezadržateľne blíži. Tento deň je pre generálnych manažérov významný, vtedy totiž vypršia kontrakty hráčov KHL a budú môcť rozhodnúť o svojej budúcnosti.

24.04.18, 13:00

0

Info! Len prihlásení užívatelia môžu pridávať a reagovať na už pridané komentáre.
KHL naživo

12 hod.

24 hod.

7 dní

Bonus 999 € + 15 € pre každého nového hráča!
69.1 ms